Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjak fel végleg a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak fel végleg a párkereséssel 32 évesen, hogy nem tudnak a nők felnézni rám?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, vidéken, diplomás vegyészként dolgozok. De nem keresem meg azt a 250-300 nettó feletti bért, hogy egy nő is fel tudjon rám nézni. 2 éve senkim sincs. Nem vagyok magabiztos, nem születtem annak, nem fejlődött ez ki bennem. Ugye 25 alatt még ez nem fontos, de a felett lényeges a jó kereset és a full magabiztosság. Egyik sincs meg. Kezdek elkeseredni.
2018. febr. 21. 12:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
11-es, 3-as vagyok. Igen, szóba állnék, ha szimpatikus lennél, mint ember, mint személyiség. Ha én is ott élnék, ennyit keresnék és mindketten stabilan állnénk két lábon, nekem aztán annyira tizedrangú a pénz. A lényeg, hogy TÁRS legyen és ebben a pénz csak egy asszisztáló tényező, nem a legfontosabb.
2018. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Még hányszor írod ki ezt a kérdést???
2018. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Legyél te a Bájkeverő és keverj valami ütős koktélt, amitől lecsúszik minden nő bugyija. :D
2018. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezek szerint, ha 2 évvel ezelőtt találtál olyan nőt, akinek "elég" volt a fizetésed, akkor most is fogsz. Hacsak nem rossz helyen keresgélsz... mert azért egy modell külsejű, maga is jó anyagi helyzetben lévő nő lehet tényleg elvárja, hogy a párja is jól keressen. De egy átlagos nőnek nincsenek ilyen elvárásai. Magabiztosság mondjuk nem árt, de az fejleszthető,csak hagyd abba az önsajnálatot.
2018. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Szóval úgy véled, nincs semmilyen értékelhető kvalitásod, amit egy nő tisztelhetne benned?
2018. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek ez számít, csak szerinted.
2018. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a fizetésed az egyetlen értéked, tényleg felhagyhatsz a párkereséssel.
2018. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ilyen rinyagép nekem sem kellene. :)
2018. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Okés, árulj el valamit. Ismerkedésnél sikeres vagy? Ha nem, akkor nem a fizud miatt. Ha igen, akkor ne add ki a fizudat csak már stabil párkapcsolatban lehet ilyen infókat megosztani. Te azért nem kellesz senkinek, mert mint előttem is írták már, te sem tudsz felnézni saját magadra.
2018. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Clay Morrow ***** válasza:
Hagyj fel, jobb lesz. Minden jóindulattal mondom ezt.
2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!