Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hagyjak fel végleg a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjak fel végleg a párkereséssel 32 évesen, hogy nem tudnak a nők felnézni rám?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, vidéken, diplomás vegyészként dolgozok. De nem keresem meg azt a 250-300 nettó feletti bért, hogy egy nő is fel tudjon rám nézni. 2 éve senkim sincs. Nem vagyok magabiztos, nem születtem annak, nem fejlődött ez ki bennem. Ugye 25 alatt még ez nem fontos, de a felett lényeges a jó kereset és a full magabiztosság. Egyik sincs meg. Kezdek elkeseredni.
2018. febr. 21. 12:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

#3-as nettó 130-al (Nyíregyháza) szóba állnál velem?

Ha nem, akkor csak nem tizedrangú a kérdés...

2018. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Még hányszor írod ki ezt a kérdést? Nem az a baj, hogy a nők nem tudnak felnézni rád, hanem, hogy te magadra sem tudsz felnézni. Hogyan akarod, hogy a nők felnézzenek rád, ha ennyire nincs önbizalmad és semmibe veszed magad?
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
42%
40 vagyok s nem tudom mennyit keresek,de sose kellett volna olyan nő,aki csak a tyutyorkát nézi,látja bennem.20-as szerszámom sincs csak 18 körül s mégis van 2 gyönyörű egyforma lányom 2 külön anyától.Nem sajnáltatni kell magad,hisz pelyhessenekű vagy 32 évesen,hanem megszerezni amit akarsz.
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
A szex is fontos! Ha Te az ágyban egy adonisz vagy, lehet a kereseted akár minimálbér is.
2018. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe keresel ennyit vegyészként?
2018. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
63%

3# Én meg azt sajnálom hogy nincs egy nő se, akivel komolyat lehetne tervezni (Békés megye).


Kérdező: Ne így gondolkozz hogy 300 feletti bér, mert akkor csak pénzéhes macákat fogsz találni, nem pedig barátnőt.


Itt vagyok én is, van munkám, közel 10 éves munkaviszonnyal, van egy új! autóm, és egy gyárba dolgozom szakemberként. Még sincs mellettem senki, 2 éve.


Sok sikert!

Nem vagyok egy nagy nőcsábász...

30f

2018. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ne hagyj fel.

Miért nem mész ki külföldre dolgozni a szakmádban?

Ott szépen keresnél,és meg van oldva.

Sose értettem miért jó itthon síránkozni amikor EU-ban pályázol és ha megfeleltél mehetsz dolgozni szép pénzért.

2018. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Borsodchemes vagyok Miskolcon
2018. febr. 21. 13:11
 19/30 A kérdező kommentje:
Marmint Barcikan
2018. febr. 21. 13:11
 20/30 A kérdező kommentje:
De csak kezdo vagyok. Elotte mas munkakorben dolgoztam
2018. febr. 21. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!