Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es nők, nektek van esetleg bűntudatotok azért mert szeretőtök van?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális esetben van bűntudata az embernek, de az emberi találékonyság netovábbja a feloldás. Mely értelmében meg tudod magyarázni, hogy miért tartasz szeretőt, ezzel felodva magadban a rosszérzést. Ettől persze még tudod, hogy rossz úton jársz, csak könnyebben elviselhetővé válik a tény. A férfiak ugyanígy élik meg, csak sokkal több feloldást használnak.
2018. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Nincs!!!! Lehet lepontozni.

Mindennek van oka!

2018. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Most már csak azért sem pontozlak le.
2018. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nekem sem lenne.
2018. febr. 23. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Kedves második, ott is a feloldás: “Mindennek oka van.”

Tehát ezekkel az okokkal meg tudod magyarázni a döntésed kvázi helyességēt. Nem ítélkezem feletted, mert nekem is van szeretőm és mèg rengeteg nőnek, csak homokba dugják a fejüket az emberek. Ugyanolyan arányban hűtlenek a nők és a férfiak, semmi különbség sincs. Annyi a különbség kettőnk között, hogy èn nem akarom igazolni ezt a bizonyos helyessèget.

Én meghoztam egy döntést és ez független a férjemtől, aki mindig is a legfontosabb ember lesz az életemben, akit a legjobban szeretek a világon már 14 éve. Gondoljon bárki bármit....

A szeretőm más tészta, őt másképp szeretem, nem vagyok szerelmes belé, mint a férjembe, de szeretem. Jól érzem vele magam, más vele lenni.

A bűntudatom egyetlen forrása, hogy a férjem hűséges hozzám.

2018. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 Ha lefeküdnék a férjeddel az, hogy esne?


Vagy csak te csalhatsz?

2018. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha megtörténne, kenytelen lennék elfogadni, nem vádaskodnék, tovãbb folytatódna a házasságunk.
2018. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nahát ez nálam pont fordítva van.Már kiábrándultam,ezért gondoltam hogy engedek a csábításnak.
2018. febr. 23. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs!!!! Lehet lepontozni.

Mindennek van oka!"

Ha hűségben állapodtok meg és azt eláruljátok, az csak indíték nem felmentés. Ha elhidegültök, probléma van vagy újra kéne tárgyalni a kezdeti megállapodást vagy felbontani és tovább lépni.

31/f

2018. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha van.
2018. febr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!