Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a magasabb lányok kevésbé felszínesek?

Figyelt kérdés
Ha végignézek az utcán meg az ismeretségi körömben,nem látok olyat,hogy alacsony lány alacsony fiúval lenne.(Egy kivételt tudok)Az ilyen 160cm vagy az alatti lányok is a 180+-os fiúkra mennek.Akiket látok alacsony fiúkat 165 cm környékén,nekik mindnek magasabb barátnője van.Elég gyakran látok ilyen párt,ahol a lány a magasabb.De én is azt tapasztaltam,hogy a magasabb lányok kedvesebbek velem,míg az alacsonyak elég bunkóak.

2018. febr. 23. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem irtó hülyén néz ki egy alacsony férfi magas nővel. Ha alacsony lennék, akkor alacsony nőknél próbálkoznék. Ez ennyire egyszerű.
2018. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom az okát, de én is megfigyeltem. Én relatíve magas vagyok (170) és a két legjobb barátnőm is (173, 175), az egyiknek fél fejjel magasabb a párja nála, a másikuk egymagas a párjával, nekem épp nincs, de a magasság szempontjából az én magasságom a minimum úgymond, esetleg -1-2 centi, nem járok mérőszalaggal, csak ne legyen alacsonyabb. Bunkók nem vagyunk senkivel, aki nem szolgál rá, a magassága miatt semmiképp.


Viszont ismerünk nem egy ilyen kis törpillát, aki mindig a 185+-os palikra cuppan és tényleg picicukiszindrómás. Engem nem babusgattak, gyámolítottak soha, talán a magasságomból fakadóan, talán másból mindig olyan férfiakat fogtam ki (és ennek mondjuk örülök), akik nőnek láttak, klassz csajnak és komolyabban kezeltek, nem ment a picike lábacska, picike kezecske, cukika mucika dolog, valahogy a kapcsolatunkon is érződött az egyenrangúság, hogy én nő vagyok, ő férfi, aki nem babázni akar velem meg tutujgatni, hanem úgy normálisan viselkedik mellettem. Van pár férfi ismerősöm, aki direkt a nagyon alacsony lányokra bukik, az ilyen kis madárcsontú, 160 alatti lánykákra. És kérdeztem már pártól, hogy miért fontos ez számára és mind a cukiságot, a szeretgethetőséget, a kislányos, törékeny valamit mondták. Nem azt mondom, hogy nem kapok magasabb nőként annyi szeretetet, de jóval többet babusgatják meg becézgetik őket akár haverként is, mivel jóval alacsonyabbak a legtöbb fiúnál, emiatt pedig több embertől több melegséget is kapnak így. És nyilván a többség ezt bírja is, ehhez szokott, ezt keresi, olyan pasit, aki mellett még apróbb lehet, mert az ugye mégcukibb.

2018. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést.
2018. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#11 de magas lánynál több esély van
2018. febr. 24. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!