Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is érzitek úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, hogy a nők belekényszerítenek titeket egy álomvilágba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szinte mindegyikük foglalt, aki kicsit is értelmes, ápolt, kedves, igazán nőies teremtés. Emiatt akármit csináltok, mindig elérhetetlen nőkbe botlotok, ami miatt kénytelenek lesztek a saját fantáziavilágotokba menekülni, ahol helye van az idealista elképzeléseiteknek, hogy miképpen is működne jól a kapcsolatotok, milyen lenne viselkedésre, személyiségre az ideális nő. Fantáziáltok erről, aztán jön a kemény valóság, miszerint mindenki valakié, ahogy Charlie is énekli a zenéjében. Csak ti nem vagytok senkié...

Ebben a fantáziavilágban elmondhatatlanul szeretitek egymást, sok izgalmas kalandot éltek át, teljes harmónia uralkodik és végtelen szeretet, szerelem, szenvedély egymás iránt.


Miért kell minket fantáziavilágba kergetni, kedves lányok? Miért nem kell nektek egy introvertált, írói vénával rendelkező, de rendkívül gyakorlatias, gondoskodó, felelősségteljes, céltudatos, kreatív férfi? Számomra felfoghatatlan, hogy értékes, érdekes emberek egyedül rohadnak a négy fal közt, mert, ha nem adnak tudomást magukról óránként valamiféle virtuális vagy valódi „platformon”, hogy mekkora életük van, akkor halott, láthatatlan emberek a szemetekben. Vagy akárcsak élőben, ha nem egy mai tipikus, fäszjancsi, aki a semmire veri a mellét, akkor nem érint meg titeket, észre sem veszitek.

Rendben van ez így?

30f


2018. febr. 23. 23:55
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

#10: A házasságok kb. felének válás a vége, rengeteg kapcsolatban van bántalmazás és félrelépés. Attól, hogy felakasztanál pár embert, elég sok rossz kapcsolat marad.

Mi a baj a saját életeddel, hogy ezt minden este csinálod?

2018. febr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%

Minden este szexelni szoktam, azzal meg tudtommal nincs baj.


Lehet jönni statisztikákkal, mindenesetre én pont nem azt tapasztalom, hogy annyira szar lenne a párkapcsolatban élő embereknek, ahogy azt te reméled.

2018. febr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
62%

#12: A gyk oldallal szexelsz? :D Te is tudod, hogy nem arra gondoltam, hogy szexelsz, hanem arra, hogy minden éjjel feljössz és frusztráltan fröcsögsz.

Ez a "lehet jönni a statisztikákkal, én akkor is máshogy látom" kb. olyan szintű kijelentés, minthogy lehet jönni bizonyítékokkal, a Föld akkor is lapos.

Az előítéleted pedig szintén a frusztrációdról árulkodik. Nem remélem, hogy rosszak a kapcsolatok, hanem tudom és látom. Kifejezetten örülnék, ha jók lennének, mert pl. kevesebb hozzád hasonló ember lenne, aki indokolatlanul embereket akarna felakasztani. Mégis miért örülnék annak, ha becsődölnek a kapcsolatok?

2018. febr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Statisztika, mint bizonyíték? Ugye viccelsz? :D
2018. febr. 24. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
77%
Megértelek. Én is ilyen voltam, de rájöttem alkalmazkodnom kell. Szocializálódj! Járj el és csináld azt, amit a legtöbb férfi és azt amit a nők szeretnek, szeretnének látni egy férfitől! Lehet, hogy még tetszeni is fog! Nem muszáj attól teljesen megváltoznod, ugyanúgy meglehetnek a magányos óráid, napjaid akár és álmodozhatsz is. Tégy egy próbát! :)
2018. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen 5 nő, fejenként 1 éves kapcsolat. Miért nem tudtad megtartani legalább az egyiket hosszabb távra? Akkor most lehet nem lennél egyedül. Azért ennyiből már komolyabb előrelépések is szoktak lenni.
2018. febr. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább azt érzem, hogy kiborító, mennyire nem érzed a felelősségedet a saját életedben. Nem kellemetlen a tudat, hogy nem teszel a boldogságodért, miközben csak így lehet előrejutni?
2018. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%

Ez pontosan így van. A nők csak a legeslegjóképűbb férfiakba tudnak beleszeretni, annál rosszabbal csak akkor érik be, ha nem jut jobb. Ha csak átlagosan nézel ki, akkor vagy beéred egy idióta/házisárkány/ribizli nővel, vagy egyedül maradsz. Ha az átlagnál is rosszabbul, akkor pedig mindenképpen egyedül maradsz.

Ja, a belső tulajdonságok egyáltalán nem számítanak csajozásnál.

2018. febr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező,csak nem te vagy az "írói vénával rendelkező,de rendkívül gyakorlatias,gondoskodó,felelősségteljes,céltudatos,kreaítv férfi"? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Eddig azt láttam,hogy az egyetlen,amiben kreatív vagy,az a fröcsögés,az írói vénát még nagyon keresem.


Ez olyan ha nem tudsz úszni,akkor a víz a hülye mentalitás.Azért ha 30 éves korodban is csak odáig jutsz el,hogy minket hibáztatsz,amiért nem pazarlunk Rád többet egy évnél,az gáz.Azért 5-5 esetén el lehet gondolkozni,hol csúszott homokszem a gépezetbe.


Ezeket a sorokat úgy gépeltem le,hogy nekem introvertált a pasim,és még saját fényképet se tölt fel Facebookra,nem,hogy óránként posztoljon bármit is.

Akkor kinek a gépezetében is van hiba?

2018. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem még egy nő sem kényszerített semmire.
2018. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!