Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is érzitek úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is érzitek úgy, hogy a nők belekényszerítenek titeket egy álomvilágba?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szinte mindegyikük foglalt, aki kicsit is értelmes, ápolt, kedves, igazán nőies teremtés. Emiatt akármit csináltok, mindig elérhetetlen nőkbe botlotok, ami miatt kénytelenek lesztek a saját fantáziavilágotokba menekülni, ahol helye van az idealista elképzeléseiteknek, hogy miképpen is működne jól a kapcsolatotok, milyen lenne viselkedésre, személyiségre az ideális nő. Fantáziáltok erről, aztán jön a kemény valóság, miszerint mindenki valakié, ahogy Charlie is énekli a zenéjében. Csak ti nem vagytok senkié...

Ebben a fantáziavilágban elmondhatatlanul szeretitek egymást, sok izgalmas kalandot éltek át, teljes harmónia uralkodik és végtelen szeretet, szerelem, szenvedély egymás iránt.


Miért kell minket fantáziavilágba kergetni, kedves lányok? Miért nem kell nektek egy introvertált, írói vénával rendelkező, de rendkívül gyakorlatias, gondoskodó, felelősségteljes, céltudatos, kreatív férfi? Számomra felfoghatatlan, hogy értékes, érdekes emberek egyedül rohadnak a négy fal közt, mert, ha nem adnak tudomást magukról óránként valamiféle virtuális vagy valódi „platformon”, hogy mekkora életük van, akkor halott, láthatatlan emberek a szemetekben. Vagy akárcsak élőben, ha nem egy mai tipikus, fäszjancsi, aki a semmire veri a mellét, akkor nem érint meg titeket, észre sem veszitek.

Rendben van ez így?

30f


2018. febr. 23. 23:55
1 2 3 4
 21/32 Költőnő? ***** válasza:
90%
Téged senki nem kényszerít semmire
2018. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen a demográfia. Azt nem értik meg a nők, de különösen a feministák, hogy bármennyit is nyavajognak, mindig is ők voltak a kiváltságosabb, értékesebb helyzetben. A nő végzi a szexuális szelekciót, ő választ. Kvázi a nőn dől el, hogy kinek marad meg a génállománya, kinek nem. Általuk újul meg az emberiség. Az egész férfinem valójában az egész történelemben azt a szerepet töltötte be, hogy vigyázott a nőkre. A háborúkat férfiak robbantják ki és férfiak halnak meg a lövészárkokban. A nehéz, veszélyes munkákat mindig férfiak végezték. A férfiak kevesebb ideig élnek és kevésbé ellenálló a szervezetük.


Makroszinten a férfi olyan a nőhöz képest, mint mikroszinten a sperma a petéhez képest. A pete egy hónapig érlelődik, és számszerűsíthető, hogy mennyi érik meg egy élet során. Mondjuk van kis túlzással 40 termékeny év, ezalatt évente 24 peteérés, az összesen elvileg 960. Csakhogy egy nő nem szülhet akármennyi gyereket, és minél később szül, annál nagyobb a kockázat, tehát a gyakorlatban kb. 35 éves korukig folyik a kiélezett verseny a nőkért. Ez az a korosztály (18-35), amire az összes párt kereső férfi fókuszál.


És akkor ezzel szemben ott van a sperma, amiből mp-enként termelődik 1500, és a kamaszkort kezdetétől a férfinak potenciálisan élete végéig folyamatosan képződhet. Billiószámra. Ennek a nagyrésze pedig tudjuk, hogy eleve selejtes, de sebaj, van belőle elég. Makroszinten a férfinem ugyanez. A férfiak között sokkal több a "selejtes" tehát a születési rendellenességekkel rendelkező, több lesz hajléktalan, öngyilkos, a szélsőségekre fogékony, és sokkal több hullik el, mint már említettem. Olcsón előállítható, tömegtermelt spermák versenyeznek a limitált szériás petékért, és férfiak tömegesen versengenek a "limitált szériás" (18-35 év közötti) termékeny nőkért. Tetszik, nem tetszik, mi a természet fogyóeszközei vagyunk. Tömeggyártva, sok selejttel, igény szerint besorozhatóan egyenruhában, tömegesen frontra küldhetően. A nő pedig a "kincs" a természet biztosítéka a túlélésre.


De ez nem elég a feministáknak, ó nem. Nekik még emellett kell a cégvezetői pozíció, meg a kvóta is a parlamentbe. Az persze nem érdekli őket, hogy a férfiak versengésen alapuló, hierarchikus világa azzal is jár, hogy sokkal nagyobb kockázatoknak teszik ki magukat, sokkal könnyebben vesztik el az állásukat, több embert kell eltartaniuk a pénzből, amit megkeresnek, nagyobb fizikai és mentális terhelésnek teszik ki magukat a sikerért. De a kvótás nők ezt az egészet úgy akarják, hogy biztosítva legyen a sikerük kvótákkal, tehát kvázi verseny nélkül. Mindent akarnak.


A lényeg az, hogy a mai korban a nőknek már inkább előjogaik vannak. Csak nézd meg a metoo-kampányt: gyakorlatilag bemondásra tönkre lehet tenni karriereket. Azt nem fogják fel a feministák, hogy nőnek lenni egy bizonyos értelemben (ahogy fentebb elemeztem) már eleve egy előjog. Mi jelenleg azért vagyunk bajban, mert megszűnőben van az az előnyünk, hogy a piacon a versengésre való hajlamunkkal kompenzálni tudjuk ezt, és olyan pozíciókat tudunk kiharcolni, ami vonzóvá tesz minket a nő szemében.


Úgyhogy ne csodálkozz, amiért nem megy a dolog. Lehet neked bármilyen írói vénád, lehetsz Werther, de Dunát lehet rekeszteni az értékes fiúkkal. Én is annak tartom magam. Van diplomám, vannak nyelvvizsgáim, elég jó agyam van, ha van barátnőm, megbecsülöm. Csak ez mind nem elég, mert ígyis túl sok ilyen fiú van. Pozíciót kell szerezni, addig tökmindegy, milyen erényeid vannak.

2018. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%

#22: Ne már, ember. Tényeket mersz írni? Ez a gyk! Itt szimplán írd, hogy szegény nők és csodás nők. Mert más válaszra nem kíváncsiak, a tényekre főként nem. Szép kis hely :D

Amúgy adlak. Érdekes nézni az oldalon, hogy a férfiaknak szánt fröcsögés és beszólás mindig fel van pontozva, de a szépen levezetett összefüggések és tények le.

2018. febr. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#22-es. Nagyon jól leírta, mentazöld.

(Egy nő)

2018. febr. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy ne csodálkozz, amiért nem megy a dolog. Lehet neked bármilyen írói vénád, lehetsz Werther, de Dunát lehet rekeszteni az értékes fiúkkal."


Igen, sajnos esetleg magadnak örülhetsz, hogy ilyen vagy, de láthatólag nem sikerül. :D 28 évem alatt nem sok nő volt, akiknek hasonló értékekkel nyertem el a szívét. Voltak olyan nagyon szép nők, akiknek szimpatikus voltam emiatt nagyon láthatólag, de végül inkább a normál értékrenddel bíró pasikat választották helyettem én meg maradtam a friendzone-ban. :)


Végül úgy döntöttem, hogy háttérbe szorítom ezt a tulajdonságot és meghagyom magamnak, amikor egyedül vagyok. Azóta pozitív a változás a nők terén. Sokkal nagyobb a sikerem. Ez nem jelenti azt, ha esetleg olyan nőt ismerek meg, akkor is el kell ezt nyomnom.


Alkalmazkodni kell!

2018. febr. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%

#25

Egy írói véna miben tér el a normál értékrendtől?


Amúgy a 22-es egész odáig jókat ír, míg valamiféle gonosz világuralomra töréskent határozza meg azt, hogy a nők is dolgoznak, vezető pozícióba kerülnek stb. Kb annyit mond, hogy a nő maradjon a fakanál mellett. Ami az utóbbi minimum 50 év óta szinte lehetetlen. Szép dolog, amit írsz, de azért a civilizáció fejlődésével hadd haladjanak már a nők is. Vagy hogy gondoltad? A férfiak kutatnak, feltalálnak, kulturálódnak, a nők meg maradnak tanulatlan konyhalányok egy-két gyerekkel a hátukon? Mert lényegében ennyi lenne a dolgunk.. milyen jó nekünk.

2018. febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg kicsit furán fogalmaztam. Általában ezek az emberek, mint én és a kérdező, különcök, idealisták. Megtagadhatnak olyan értékeket, amik másoknak teljesen normális és létszükséglet. Némi lázadás. Ilyenek voltak nálam a kocsi például, divatos ruhák stb. Nem szerettem volna másokat furikázni, vagy azt, hogy egy nő azért legyen velem, mert éppen nekem kocsim van.
2018. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%

#27

Pfff... nemár. Azt hittem, valami értelmes dolog lesz, erre kiderül, hogy te óvodás dacból nem veszel autót, nehogy furikáni kelljen valakit. Istenem...

2018. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez csak egy példa volt, hirtelen ez jutott eszembe.
2018. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te és a kérdező azt hiszitek, hogy ti valami különleges képességekkel bírtok, csak mert nem vesztek fel divatos ruhát. Valójában a legtöbb ember, aki értelmes, vastagon leszrja, milyen boltból öltözködsz, mert pontosan tudja, hogy nem ettől leszel jó vagy rossz.

Engem se érdekel különösképpen a divat vagy az átlagos dolgok. De ettől még nem érzem magam többnek vagy elvontnak. Az kissé arrogáns dolog lenne.

2018. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!