Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170 centisen és 51 kilóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centisen és 51 kilóval tényleg csak egy gyerek vagyok és sose lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Már jóval elmúltam 20 éves, de a minap egy csaj azt mondta, hogy majd akkor kezdjek el csajozni, amikor férfivá értem. Kérdeztem tőle, ez alatt mit ért. Azt mondta, hogyha a 175-ös magasságot és 70 kg-ot elérem. Most erre mit lehet mondani? Előbbi nyilvánvalóan lehetetlen, de utóbbi is eléggé, mivel genetikailag öröklődött az alkatom, ezernyi profi orvost körbejártam már és semmi rendelleneset nem tapasztaltak. Ti mit gondoltok? Tényleg fel kéne adni az álmomat, hogy egyszer nekem is lehet barátnőm?

2018. febr. 24. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Eléggé faragatlan egy leányzó volt aki ezt így szóvá tette. Nem, nem kell lemondanod, ugyanolyan pasi vagy mint más adottságokkal rendelkező másik pasi. Elárulom neked, szerintem sokkal jobb adottságaid vannak mint a nagydarab elhízott, pállott, fulladozó férfiaknak.

Keresgélj alacsony vékony nők után. Én ismerek ilyen lányt.

2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

az 51kiló gáz,a nők férfit akarnak.

Ne kifogást keres hanem megoldást.

Heti 4-5 edzésed legyen,plusz egyél két óránként,pl:

1. kaja - dupla adag turmix 200g zabpehely

2. kaja - 100g marhahús,100g édesburgonya

3. kaja - 100g csirkemell,100g rizs

4. kaja - 100g marhahús,100g rizs

5. kaja - tripla adag tömegnövelő shake

6. kaja - 100g csirkemell vagy hal,100g édesburgonya

7. kaja - dupla adag fehérje turmix,100g zabpehely

8. kaja - 250g túró valami ízesítővel


Edzésed a 4-5 kaja után legyen,mindig 2 óránként egyél.

A nőket nem érdekli a kifogásaid,genetika meg ez az amaz.

Ők azt nézik nedves lesz-e rád a puncija vagy nem,a többi nem érdekli.

Itt a megoldás,higgyél nekem.

2018. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerüen csak arrol van szo, hogy a csaj ezzel a szöveggel koptatott le mert valamiért hiába probálkoztál nála. Nála esélytelen vagy.
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Neeem az 51kg egy férfinek k..va gáz dolog,nem szeretik a nők,nem tudnak beindulni rá.

Ez olyan,hogy mi sem indulunk be a 80kg-os nőkre mert nőietlenek.


Nekünk minimum 80kg.-nak kell lennünk férfiaknak,minimum.

2018. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szerelmemnek is asszem valami ilyesmi paraméterei vannak. Valszeg nem te vagy az, mert neki van barátnője ( aki nem én vagyok, de nem kérek privit se).
2018. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
16 tehát egyszerre kettő nőt szurkál egy pálcika kertitörpe? :D
2018. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16:


Bárcsak minden szerelem minimum szexben végződne. Az sem az igazi, de az legalább rengeteg teljesen kielégületlen szívet hagyna legalább félig kielégülten.

2018. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!