Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy egy alacsony lány ilyet ír ki tinderre? "160cm vagyok ("előny" 180 cm vagy felett) "

Figyelt kérdés

Ez komoly? Még nők közt is irtó picinek számít a 160 centi.

Én pont hogy 180 centi felett vagyok, bár nem sokkal. Mielőtt jönne a femináci hadsereg a szokásos "na mi van törpe, megsértődtél" szöveggel.

Csak nem értem, hogy az ilyen felszínesség miért tök normális manapság.

Kb. mintha holnaptól kiírogatnák a férfiak, hogy

Csak hosszú combú lányok írjanak

80B mellbőség alatt ne írjatok

10% testzsírszázalék felett hanyagolj.

Stb.


Az is ugyan úgy gusztustalannak tartanám, mint ezt. De ez olyan elfogadott dolog manapság a nők részéről.. 150 centis nők igénylik a 180-190 centis pasikat.. Ezen meg országos felháborodás lenne, amiket én írtam példából, hogy szemtelenednek a férfiak.

Én úgy látom, hogy ez a nagy egyenjogúság nagyon rossz irányba megy, és átestünk a ló túloldalára.


[link]



2018. febr. 24. 21:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
45%

6-os vagyok, és pasi.. úgyhogy nem csápoltam az első sorban:D Ráadásul nem érzem semmi hiányát. Remekül megvagyok köszönöm!


Nyugi srácok, a túltolt feminista maszlag engem is kiborítana ha rápörögnék.. de én már elengedtem ezt a témát. Akik nyomják a feminista dumát azok annyira sötétek, hogy mondhatsz nekik akármit meggyőzni úgysem fogod tudni őket annak helytelenségéről.. szóval abszolút kontraproduktív ha támadod őket.. sokkal inkább eltökéltebbek lesznek és nagyobb hangerőre kapcsolnak ha felvilágosítod őket az általuk képviselt értékek valódi értéktelenségéről.

Szóval.. szenvedjen az ilyen elvek ellen az aki pont annyira barom mint azok akik ezt vallják! Meghagyom nekik.. gyilkolják csak egymást. Ahogy írtam/tanácsoltam.. addig pedig élem az életem.


És nem ítélek el azért egy nőt mert az a külsőségek alapján keres párt.. És hogy mindezért libsi liba lettem.. ?! :D gondolam nevetséges, de inkább nonszensz! Nézzetek már tükörbe skacok!

2018. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
15%
És igen.. most azért nyomnék magamra egy zöld kezet ha tudnék! :)
2018. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nyomkodd a kamu regisztrációidról, ahogy szoktad.
2018. febr. 24. 21:44
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Abszolút nem gusztustalanság, ha van elképzelésed arról, hogy milyen kinézetű társat szeretnél. A társkeresésnek nem kell feltétlenül fairnek lennie, hiszen végtére is azt próbáljuk kiszortírozni, hogy ki mellett éljük le az életünket, szóval próbáljuk úgy keverni a kártyáinkat (férfiak-nők egyaránt) hogy a lehető legtöbb dolgot preferáljuk a lehetséges párunkban, mind külső, mind belső terén.

Ennyi erővel bárminemű kikötés gusztustalan felszínesség lehetne és össze kéne állnod 25 kilós anorexiásokkal, vagy 200 kilósokkal, hiszen ~~~ csak a lélek számít ~~~.

Ez természetesen ez rád is igaz. Lehetnek preferenciáid, és aki mást mondd, annak nincs igaza.

Akkor szoktak általában felháborodni a csunya-csunya feminácik, amikor egy válogatós ember követeli, hogy a kiszemeltjei vele szemben ne legyenek felszínesek.

2018. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azzal akarod leélni az életed, akibe szerelmes vagy. Aki ilyen paramétereket ad meg, az még életében nem volt, az tuti. Egy felszínes, éretlen hülyegyerek csinál csak ilyet. Na és ha a szőke hajú, 185 centis ideálod helyett jön egy 183 centis világosbarna hajú? Koppintva van? Hajszín/magasság/külső tulajdonság alapján akarod leélni valakivel az életed? Ne már. :D

Férfiaknál is ugyan így felidegesít, amikor elkezdenek például arról beszélni, hogy milyen hajszínű nők a jók. Mekkora idiótaság ez már... Minden hajszínű nők közt van milliónyi jó meg csúnya is.

2018. febr. 24. 21:50
 16/30 anonim ***** válasza:
70%
Hát, feminista vagyok, és nem látok gondot azzal, hogy valakinek a magas pasik jönnek be, de abban sem találok kivetnivalót, ha valakinek hosszú combú, kismellű, vékony nők kellenek. Írja ki. Attól, hogy nem mondja ki, ezek a vágyak megvannak benne. Akkor inkább jó előre tisztázni, minthogy összejönni valakivel, aki nem tetszik, és másról álmodozni.
2018. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%

"Nyomkodd a kamu regisztrációidról, ahogy szoktad."


:DD atyaég, neked mi bajod? :D engedd már el ember! különben hisztizel mint egy turbófeminista nő az análszex ellen!

2018. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
7%
Viccelsz? Olvasd el a kérdésed!:)
2018. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Kérdés: Miért számít neked, hogy ilyen kislányok mit akarnak?

A tojáshéj ott a valagán és az instáján 90%-ban csak a feje virít, ami nagyobb tucat, mint az iPhone, a nagy bölcsességet sugározó poénosnak tűnni akaró idézet ott virít ugye (én az ilyen vicceskének tűnni akaró fiúkákat instant húztam balra, mikor tindereztem)... Ha meg akarod dugni, oké, de komolyan, emberek mit várnak egy ilyen "nőtől"? Mármint... Most komolyan, elég ránézni. Ez csak azoknak elérendő cél férfiként, akik vagy ostobák, vagy valakire fel akarnak kapaszkodni, normális ember kipöcköli egyből az életéből az ilyeneket, vagy legalább vár 4-5 évet, amíg valami felnövésre utaló jel nem jelentkezik.

2018. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
63%

Mi az, hogy nők között is nagyon picike?

Nem mondom, hogy égimeszelő vagyok ezzel a magasságal (én is ennyi vagyok), de azért nagyon picikének nevezni egy épphogy álag alatti testmagasságot kissé fura.


Téged mennyiben érint az, hogy a kislány ilyen paraméterekkel rendelkező fiút keres magának? Vagy csak jól esik felháborodni a semmin?

2018. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!