Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy egy alacsony lány ilyet ír ki tinderre? "160cm vagyok ("előny" 180 cm vagy felett) "

Figyelt kérdés

Ez komoly? Még nők közt is irtó picinek számít a 160 centi.

Én pont hogy 180 centi felett vagyok, bár nem sokkal. Mielőtt jönne a femináci hadsereg a szokásos "na mi van törpe, megsértődtél" szöveggel.

Csak nem értem, hogy az ilyen felszínesség miért tök normális manapság.

Kb. mintha holnaptól kiírogatnák a férfiak, hogy

Csak hosszú combú lányok írjanak

80B mellbőség alatt ne írjatok

10% testzsírszázalék felett hanyagolj.

Stb.


Az is ugyan úgy gusztustalannak tartanám, mint ezt. De ez olyan elfogadott dolog manapság a nők részéről.. 150 centis nők igénylik a 180-190 centis pasikat.. Ezen meg országos felháborodás lenne, amiket én írtam példából, hogy szemtelenednek a férfiak.

Én úgy látom, hogy ez a nagy egyenjogúság nagyon rossz irányba megy, és átestünk a ló túloldalára.


[link]



2018. febr. 24. 21:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

# 20

Téged mennyiben érint az, hogy ilyen paraméterekkel rendelkező lányt kicsinek tartok? Vagy csak jól esik felháborodni a semmin?

2018. febr. 24. 23:36
 22/30 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon okos kislány. Ő már előre gondolkodik. A magas pasikat könyebb cumizni. Az alacsonyakhoz térdelni kell. Semmi másért nem szeretjük jobban a magasabbakat. Kényelmesebbek. Lapozzunk végre!
2018. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Nem háborodtam fel, csak én nem érzem magam olyan extrém alacsonynak, mint ahogy te leírsz egy ekkora nőt. Mindamellett te tettél fel kerdést, nem értem, mire számítottál, hogy nem lesz válasz?
2018. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a szőke csajokra bukom csak. Mindegy hogy festett vagy természetes. Akkor én is felszínes vagyok, és megmagyarázod nekem, hogy valójában érzéki csalódás áldozata vagyok, és a barnákra is ugyanúgy feláll a farkam? Nevetséges szexuális ízlésbe belekötni.
2018. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
4%

# 24


Elég nagy mentális toprongy lehetsz, ha egy szaros hajszínre lekorlátolódik a párválasztásod.

2018. febr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Azt választ ez a nő akit akar! Nekem így se úgy se kell.
2018. febr. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%

Hát nézd: korából fakadóan simán beleférhet, hisz nagy jövője senkivel sem lesz, jó esetben. Hívhatjuk szárnybontogatásnak is ezt az időszakot. Idővel a felszínességet amúgy is felváltják olyan igények amiket értelemszerűen ennyi idősen még csak megfogalmazni sem tud. De gondolom nem is ezért fakadtál ki... A mai felszínesség sajnos nem csak ebben a korosztályban jellemző: nemrég futottam bele egy 40(!!) éves nőbe aki pl társkeresőn valami olyan szöveggel van fenn, hogy 'akiről lóg a zsír, az ne írjon olyat, hogy átlagos testalkat!!!!'. Neki ez a bemutatkozó szövege ami nagyjából ez a szint (bár negyven évesnél erős kapuzárásit érzek ez mögött).


Ugye ökölszabály, hogy pasit a nő választ. Ő válogatott és válogat a neki udvarló pasik közül, bár ma már tényleg ott tartunk picit, hogy sokaknál annyira felszínes lett ez a választás, hogy 10% alatti testzsírszázalék már alap, persze a magasság is vagy épp a szociális helyzet. Írhatnám azt is, hogy a rendszerváltás kitermelt egy jó adag extrovertált fiatalt akiknél Jung szerint, az élet mozgatórugója a mások felé mutatott kép, ebből fakadóan a párválasztás is inkább erről az extrovertáltságról szól és olyan párt keresnek, akik szintén a külsőségeket teszik előtérbe.

2018. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%

#24 Tisztázzunk valamit: az, hogy kinek mi az ideálja (kire bukik) gyermekkori élmények összessége. Lehet a minta az az éveken át, a hozzátok járó postás nő is, ha mondjuk az mindig kedves volt veled. Így ezzel semmi baj nincs (amúgy kevesen tudják megfogalmazni, hogy a párkapcsolati ideáljuk kikből épül fel, bár jó önismereti program elgondolkodni rajta). Az, hogy ha valaki bankkárra bukik viszont más történet. A te eseted egy érzelmi sík, a bankár élethelyzete meg mondjuk szociális. Persze bukhatsz bankár fa**ra, ha mondjuk gyermekkorodban éheztetek, te pedig előrébb helyezed az érzelmi oldalnál a materiálist. Sok fájdalom képes amúgy ezt kiölni, szóval elméletileg működhet. Az is működhet, ha otthon jólétbe születsz, egyedüli, vagy max egy testvéred van (hozzád közel korban) és a szüleid túlon túl jó életet biztosítottak (az ideális szülő az egyensúlyra törekszik - a legtöbben viszont nem ilyenek és 'elkényeztetik' a gyermeket inkább). Akkor ez lesz a mintád, viszont ilyenkor a nevelésből fakadóan már sérült érzelmekkel érkezel, hisz a 'szeretet' = 'jólét'. Te így gondolkodsz, így választasz párt, viszont ez valljuk be, nem valódi szeretet.


Röviden: a te döntésed, hogy csak szőkéket választasz, teljesen normális és semmi befolyással sincs az érzelmi életedre (vannak akiknél ez mondjuk nem annyira súlyozott - nálad a hajszín az), míg a bankárokra való bukás mögött azért jó eséllyel találsz egy olyan 'hozott csomagot' amit nem biztos, hogy az egészséges ember fel akarna vállalni.

2018. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem vagy felszínes, ez már túlmutat a felszínességen. Szerintem is valami mentális dolog lehet, mint a fétises emberek.
2018. febr. 25. 11:21
 30/30 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem felszínes az, akinek ki van centizve minden tulajdonság a külsőről és a belső semennyire nem érdekli.


Most az, hogy valaki bukik a szőkékre, szerintem nem felszínes, ha mellette a belső is érdekli.


Ennyi erővel tényleg lehet azt mondani, hogy a 200 kilós 50 éves Marika néni miért nem jó, felszínes bagázs.

2018. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!