Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Durva kikötés az, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva kikötés az, hogy aki dohányzik egyáltalán nem ismerkedek vele?

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn vagyok fent, gyűlölöm a dohányfüstöt. Nem tudom, hogy csak emiatt ,,kizárni'' valakit a velem való ismerkedésből, nem-e túlzás?


Jelenleg úgy gondolom, hogy nem. Ha neki se fontos az egészsége, akkor..


valaki nyugtasson meg, hogy nem túlzás ezt a kikötést megtneni.



2018. febr. 27. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem dohányzol akkor érthető, hogy nem dohányzó partnert keresel. Viszont ha mégis egy dohányossal jössz össze, akkor vállald a cigivel együtt.
2018. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én néha rágyújtok, ennek ellenére mondom, hogy teljes mértékben normális, ha ilyen kikötésed van. Csak állandó feszültségforrás lenne, ill. nem is kívánnád, hogy megcsókold a bagószagú száját, vagy odabújj hozzá amikor mindene cigiszagú.
2018. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Én sem ismerkedem dohányosokkal. Egyszerűen nem bírom elviselni a szagát. N
2018. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem korrekt. Én se jönnék össze cigiző emberrel.
2018. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
13%
És ha esetleg akkora áldozatot hozna, hogy lemondana miattad? Vagy ehhez már nincs önbizalmad, csak a like-ok és a tinder match-ek adnak egy kis egoboost-ot? :)
2018. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzóként mondom, hogy egyáltalán nem durva vagy túlzás.

Ha neked ez fontos, akkor ne adj lejjebb belőle.

Egyébként is csak rád tartoznak a te elvárásaid.

2018. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szintén dohányzóként írok, szerintem semmi durva nincs ebben, jogod van eldönteni, mit viselsz el és mit nem.
2018. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Nálam is kizárt az, aki dohányzik.
2018. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Nem durva,nálam is kikötés hogy hozzád hasonlóval nem akarok megismerkedni.
2018. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
31%
Te dolgod. Viszont hagyjuk már hogy mi egészséges és mi nem. Van aki 50 éve dohányzik és nincs több baja mint annak aki sosem gyujtott rá.
2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!