Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg felszínes lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felszínes lennék, amiért 175 alatti pasikkal elvből nem ismerkedek?

Figyelt kérdés

Egyetemista 162 centis lány vagyok. Régebben voltak alacsonyabb pasijaim (velük is azért jöttem össze, mert jóképűek voltak), de már jó ideje szigorúan min. 175 (de lehetőleg inkább 180) fölötti pasikkal randizok. Nem tudom mennyire van köze hozzá, de mindegyik alacsonyabb exem nagyon rossz volt az ágyban (értsd.: kicsi volt a pénisze) és ezen a téren a magas férfiakkal sosem lőttem mellé, mert mindegyiknek nagy volt és most lehet szapulni, de nekem ez igenis fontos szempont egy kapcsolatban, mert eddig mindig csak az átlagnál nagyobb méretet élveztem csak. Az sem utolsó szempont, hogy a magasabb pasikhoz sokkal érzékibb odabújni, míg az alacsony exeim mellett már a kezdetektől volt valamiféle feszélyezett érzésem és nevetségesnek éreztem magamat. Jelenleg szingli vagyok - már lassan fél éve -

és a barátnőimtől folyamatosan megkapom, hogy miért fontos nekem a magasság meg hogy egy idealizált szexisten latin macsóra vágyok (pedig ez nem igaz) és már a fentieket is elmondtam nekik, ami miatt csak hüledeztek. Mondjuk az ő esetükben tökéletesen igaz a "bort iszik, vizet prédikál" mondás, hiszen mindegyikőjüknek +185 magas jóképű, sportos pasija van miközben egyik sincs 170 fölött, szóval ennyi erővel nekik sem lenne indokolt. De már a rokonoktól is megkaptam a válogatós szöveget mire néhányuk felszínesnek bélyegzett. Nem tehetek róla, ha rosszul vagyok a kisemberektől, akik sosem tudtak még csak kielégíteni sem, nemhogy komoly érzelmi kapcsolatot nyújtani. Légyszi normális hangvételű kommenteket írjatok, elnézést ha esetleg a nyers őszinte véleményemmel valakit megbántottam, de remélem kapok néhány objektív releváns választ. Köszi!



2018. febr. 9. 22:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Igen felszínes vagy.

Nem a méret a lényeg.

Amúgy nekem volt 196 cm magas párom 18 centis pénisszel, és volt 170 centis velem egymagas is ugyanekkorával.

Mindkettővel jó volt a szex, de akibe szerelmes voltam azzal sokkal jobb.

2018. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
26%
Miért lennél felszínes? Mindenkinek szíve joga azt és olyat választani akit tud szeretni. Alacsonyabb nem jön be, akkor mia fenét keresnél mellette??
2018. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
51%
Leírta az előbbi hozzászóló is,hogy felszínes. Az a bajod hogy nem vagy szerelmes így a külső marad csak
2018. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Igazából számít a méret, mert az sem jó, ha nem érzel semmit akció közben, meg az sem jó, ha fáj, mert szűkebb vagy, mint amekkora a másik fél. :-D


Figyi, egyébként meg azzal ismerkedsz, akivel akarsz, és akivel jól érzed magad. Nekem más problémám van azokkal az alacsony férfiakkal, akiket eddig ismertem (leszámítva a foglaltakat), méghozzá az, hogy frusztráltak, és ez számomra idegesítő. Senki ne az én hátamon akarjon önbizalmat szerezni, csak mert magától gyenge hozzá egyedül. Persze, van kivétel, csak akiket én kivételként ismerek, azok foglaltak, tehát tabu. :-D A kötekedőket koptasd le, semmi közük hozzá, nem ők élik a te életedet.

2018. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
eh
2018. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%

174 vagyok, bizonyára sokat nyomna az az 1 cm.

V másnál 3-5. De mindenki maga támaszt feltételt.

2018. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
8%
Jaj, de troll kérdés.
2018. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
11%

Igen, egy ostoba felszínes picha vagy!

Sok sikert a magán(y)életedhez!

2018. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem értem, egy egyetemista, hogy tehet fel egy ilyen kérdést? Egy 13-14 éves tinit még csak csak értenék.
2018. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
49%

Jó tanács:


- ne foglalkozz a kéretlen véleményekkel,

- ne foglalkozz a kéretlen tanácsokkal.


Elsöprő többségükben mindig a véleményközlő / tanácsadó érdekeit szolgálják, akik szinte semennyi jó szándékkal nincsenek irántad, kizárólag azzal foglalkoznak, hogy az ő tetszésükre nyesegessenek téged. Kell ez neked?

2018. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!