Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem tudja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem tudja azt elfogadni, hogy manapság a nők egyszerre nagyon sok férfinak csapják a szelet, sőt sok esetben le is feküdnek velük, akkor ennek a férfinak nem való párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Manapság a huszonéves korosztályban is szinte természetesnek számit, hogy a nők, amikor szinglik, akkor is egy két szeretőt, dugópartnert tartanak talomban, konkrétan kikérik maguknak, ha valaki ezért megszólná őket. Megmondom őszintén, nekem nem kellene ilyen nő, mert minden nap azon paráznék, hogy mikor fog megcsalni engem is. Ha én ilyen "maradi" gondolkodású vagyok, hogy erkölcstelennek tartom az ilyen nőket, akkor nekem nem is való párkapcsolat, mert úgyis csak csalódnék akkor is?

2018. febr. 27. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

És ezek a nők mind leszbikusak és egymással vannak szexkapcsolatban. Ugye?

Véletlenül sincs a történetben egy pasi se. Nem hogy csajonként 2-3... Á, dehogy...

De ettől még nyugodtan élezd ki a kérdést arra, hogy alig akad rendes nő. Ó ti szegény, tisztességes, hűséges férfiak...


Én azt vettem észre, hogy itt már egyszerűen annak nem érdemes kapcsolatban lenni, akinek nem tetszik, hogy mindenki kefél mindenkivel, a megcsalás pedig olyan természetes, mint a lélegzés.

Úgyhogy nem is erőltetem, hogy keresgéljem azt a 2-3 embert, aki normális. Már rég kapcsolatban van és csalja valaki.

2018. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem lehet megmondani, hogy csalódnál-e vagy sem, hiszen távol áll a valóságtól, hogy a nők úgy általában csalfábbak lennének a férfiaknál, de tényleg jobb ha nem állsz össze ilyennel. Még a lehetséges jövőbeli társadnak sem lenne jó érzés, ha folyton azt érezné melletted, hogy undorodsz tőle és csak azért vagy vele, hogy legyen, aki melegen tartja az ágyadat.

A szingliség nem annyira rossz, hogy minden áron ki kelljen belőle szabadulni és megkeseríteni egyrészt a saját életedet a paranoiáiddal, másrészt egy másik ember életét a nézeteiddel. Aztán ki tudja, lehet, hogy egyszer találkozol egy olyan nővel, akinek a számodra pont ideális mennyiségű párkapcsolata volt előtted...

2018. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű! Legyél te a legjobb a fiú ismerősei közül! Gazdag, sármos, és 20 cm farkú minimum. Hidd el ez esetben senkivel nem csalna meg!
2018. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne való? Úgy 2-3 évre. Addig jó dugni vele, utána úgy is elő jön, mit akarnák én ettől a nőtől komolyabbat, mikor már a fél város oda, vissza végig ment rajta. Mikorra eljutsz eddig a gondolatig, kiteszed a szűrét.
2018. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%
Neked nem való, a párkapcsolat az értelmesek kiváltsága, te csal egy örök vesztes vagy.
2018. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Pont fordítva. Neked való egy párkapcsolat igazán, és a nők többsége éretlen. Nem ez a normális magatartás, csak a mai kor hülye szüleménye. Ne aggódj, nem veled van a baj, csak akad meg olyan lány aki nem ilyen lazaerkölcsű, hogy szépen fogalmazzak. Én 6 éve vagyok parkapcsolatban és előtte ilyen meg s3m fordult a fejemben, igaz csak 18 éves voltam, de akkor se.

24/L

2018. szept. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Nem értelek. A nőket nem kell komolyan venni, ők is dugni akarnak, te is. Utána tovább kell lépni. Egy, ha rájuk jön hogy gyerek, arra vigyázz, ne veled csináltassák meg. Már nincs értelme hosszú párkapcsolatba tervezni.
2018. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szeretném komolyan tudni, honnan szeditek ezeket a mintanőket. Egyszer nem csapta nekem a szelet két pasi egyszerre (vagy több), mert ha tetszett egy,akkor a többinek megmondtam, hogy nem vagyok nyitott ismerkedni, ha meg alapjáraton nem volt szimpatikus, jeleztem is, hogy nem szeretnék vele semmilyen komolyabb ismerkedést.



29n

2018. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez nemcsak a mai huszonéveseknél van így,a 30-asok,40-esek is ugyanezt csinálták/csinálják.Esetleg keress 50 feletti nőket,ők még más nevelést kaptak.
2018. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az egész párkapcsolat olyan, mint egy szerencsejáték, mint pl. a rulett. Megteszik a felek a tétjeiket és végül majd kiderül, hogy ki nyer és ki veszít az egészen. :) Jobban jársz, ha inkább lottózol és a munkáddal, hobbiddal foglalkozol, azok inkább biztos pontok. :) F
2018. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!