Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy újra legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
25éves férfi vagyok.Lassan màr 2éve szakítottam a baràtnőmmel...azóta nem talàlok magam mellé senkit (összesen 7lànnyal jàrtam).Emlékszem 18-19évesen azthittem enyém a vilàg,televoltam önbizalommal..talàn picit elis voltam szàlva magamtól...nem becsültem meg azokat a lànyokat akik jàrtak velem..az utolsó szakítàs utàn nemtudom..valami eltört bennem..nem merek szemkontaktust tartani..nem merek kezdeményezni lànyoknàl..azthittem ha túlteszem magam a dolgon akkor jobb lesz de nem így lett..Nemtartom magam se jópasinak..nem tartom magam se jóképűnek..pedig többen is megjegyezték màr hogy a külsőmmel nincs semmigond...szerintem valahogy megérzik a nők rajtam az önbizalom hiànyt:D meg talàn azse segít hogy néha elég gyerekes vagyok :D annyi "szépfiú" szaladgàl az utcàn..nekem nincs gyomrom versengeni velük a lànyokért..eleve vesztesnek làtom a sajàt helyzetemet:D esetleg tippeket..arra hogy újra legyen önbizalmam?:D ha van valakinek bàrmi ötlete vagy tapasztalata hogy hogyan lehetne visszaszerezni akkor megköszönném :D

2018. febr. 26. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne versenyként fogd fel. Az sokat segít. Gondolom a társadat keresed akit szerethetsz és viszont szeret. Ez nem kiállítás,piac vagy licitálás. Te csak ismerkednél. Barátkoznál. Ilyen egyszerű. Ezt fogd fel/fogadd el és ha nem bonyolítod túl csak őszínte vagy,akkor nincs mitől félned.
2018. febr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Túlliheged a problémádat, ami pont ezért probléma. Engedd el az ilyen negatív gondolatokat, legyél semleges. És jól látod, a nők megérzik, ha " vesztesnek" érzed magad...
2018. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek nincs igaza szerintem. Az élet egy nagy verseny, minden területe. Munka, suli, ismerkedés.

Legyél jobb, mint a konkurencia. Nyilván a genetikán nem tudsz változtatni, de kb. minden máson igen.

2018. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig hidd el hogy sok lánynak biztosan te is tetszel,attól függetlenül is hogy szerényebb vagy.De túl szerény ne legyél,ez furcsa régen nagy csajozógép voltál akkor most mi lett veled?Ha mondtákis hogy külsőre sincs probléma veled, akkor igen is a fejedben is rakj rendet, mert tényleg jó pasi vagy te is.Szerintem beszélgess, ismerkedj sokat lányokkal,akár csak haveri szinten. Ne csak fiúkkal barátkozz, hátha segít.
2018. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2018. febr. 27. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!