Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek megy a csajozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Csajozás alatt nem a diszkóban részeg nőket smárolását értem. Inkább hosszabb távú kapcsolatot. Van egy ismerősöm, a srác amúgy semmi extra, és a melója sem agysebészet sőt, iszonyú bunkó tud lnni (az a másokat beégetek, hogy nekem jobb legyen) típus. Mégis, mindig van csaja sőt, netről is simán összejön neki. Volt egy okos, szép barátnője a csaj ment utána konkrétan.


Magam is beleértve, nagyon sok olyat ismerek, akiknek szimplán nem jön össze. Ti hogy vagytok vele?


(Nem egymás fikázására, nők ócsárolására vagyok kíváncsi sem arra, hogy te mekkora gyerek vagy, mert neked összejön stb.. Szimpla kérdés, normális beszélgetésre, köszi)


2018. febr. 27. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Általában jönni szokott.
2018. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem mindig minimum 150-200 km-re élne az, akit neten megismerek, akkor menne. Nincs gond a kommunikációmmal, inkább a probléma ott kezdődik a távolságon túl, hogy „Mindenki valakié”. Aki szóba jöhetne, foglalt vagy épp szabad, de trauma érte előző kapcsolatában vagy még szereti az exet. Nem könnyű így a dolog.
2018. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Pasija van a csajnak epp de dolgozom rajta... :)
2018. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Amit eddig akartam ( egy fiatalkori szerelem kivételével), az összejött. De nem hajkurásztam állandóan a nőket. Lassan, módszeresen választom ki, hogy kit akarok, aztán kidolgozom a megfelelő stratégiát... működik.
2018. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Nemigen találkozom olyanokkal, akik szóba jönnének, így nem annyira foglalkoztat mostanában a dolog.
2018. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Nem erőltetem, nem erősségem a csajozás.


23f

2018. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Egyenlőre nem megy, kissé kiestem a gyakorlatból.

30f

2018. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eleget próbálkoztam, most már a csajokon a sor.
2018. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
menne de már van fontosabb is.. 24f
2018. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Most egyenlőre nincs hozzá kedvem,majd...

29/f

2018. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!