Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan gáz 32 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz 32 évesen hogy azért mondanék nemet egy ilyen lánynak egy ilyen helyzetben mert anyukámmal élek és tuti meglepődbe és nem örülne a helyzetnek?

2018. febr. 28. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de igen, szerintem gáz, hogy azért nem vinnél haza egy bármilyen lányt, mert félsz, hogy mit szólna hozzá anyukád.
2018. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
#1 na igen, de méguscsak együtt élnek, szerintem illene róla megkérdezni, vagy odaszólni hogy vendéged lesz.
2018. febr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

2#

Igen... de miért ne lehetne egy 32 éves szingli férfinak alkalmi kapcsolata egy csinos nővel. Ha az anyukája véleményétől függ a szerelmi élete, hát az régen rossz egy felnőtt embernél.

2018. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én sem azt mondom hogy nem lehet, csak azért meglepő dolog, ha egyszercsak egy vadidegent látsz a lakásban. :)
2018. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Még annyi, hogy a férjem is az anyukájával élt 30 évesen. Nem okozott neki problèmát, hogy felvigyen, pedig nem tudtuk akkor, hogy tartós kapcsolat lesz belőle. Én jóval fiatalabb vagyok, az anyukája biztos nem volt lelkes 😊
2018. febr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
#1-es válaszolóval értek egyet.
2018. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez a legjobb megoldás, amivel kijöhetsz a dologból. Jobban megőrizheted a méltóságodat, mintha a lány kidobna azért, mert anyukáddal élsz - mert kidobna.
2018. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bazz ez nagyon gáz. "Ancika mit fog szólni?"
2018. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32 évesen itt tartasz?? :(((((
2018. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

:O

Hát azért akárhány évesen élek egy háztartásban anyámmal, megbeszélem előtte vele, ki jöhet a házába, és ki nem. Nekem ne mondja senki, hogy normális mindenféle vadidegen jöttmentet felcipelni a szülői házba.

2018. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!