Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más alacsony pasi is lepődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más alacsony pasi is lepődött már meg, hogy a csaj mekkora volt élőben?

Figyelt kérdés

Tegnap szerencsés napom volt. Egyszerűen csak elmentem a boltba és két olyan csajt is láttam akik nagyon bejönnek. Az egyikükkel hónapokkal ezelőtt találkoztam egy szalagavatón nagyon szép arc/test jófej volt és aranyos, csak milyen meglepő...pasija volt. De táncoltunk meg éreztem, hogy azért bejövök neki. Jó nagy magassarkú volt rajta tényleg, de gondoltam biztos magas nélküle is mert modellkedik. Aztán nézegettem instán is sokat. Ugyanitt akadtam egy az előzőre amúgy hasonlító csajra aki szintén tök jó csaj de úgy láttam ő még magasabb. Vagyis gondoltam biztos magasabb nálam, milyen sok jó magas csaj van kár, hogy csak 173 cm vagyok. Erre az említett napon összefutottam a táncolós "kiscsajjal" és nagyon meglepődtem, elment mellettem rám köszönt mosolyogva meg beszéltünk pár szót de kábé átláttam a feje fölött!! Jóval alacsonyabb nálam szerintem vagy 5 centivel... Aztán láttam a másik csajt is aki ugye hasonlít rá de őt még sosem láttam élőben előtte, és a legnagyobb meglepetésemre ő is alacsonyabb volt nálam! Pedig én szinte bármibe lefogadtam volna, hogy ez egy jó magas csaj akinél semmi esélyem nem lenne, erre alacsonyabb még nálam is. Nagyon meglepődtem ezen, rájöttem mennyire kevés az önbizalmam sajnos :/

De más is járt már így?


2018. febr. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok a felismeréséhez.Képzeld el az én exem az első találkozásunkkor nagyon magasnak tűnt...mert 5 cm- el magasabban állt, és volt rajta egy magassarkú.Később az ágyból kikelve hirtelen olyan alacsonynak tűnt.185/f, 173/N.
2018. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
De aranyos írás, minő kis felfedezés...
2018. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Fordítva jártam. Leültem egy lány mellé ismerkedni és másfél fejjel magasabb volt.
2018. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zseniális felismerés főleg annak tudatában, hogy te nem alacsony vagy hanem kvázi átlag magas, mivel az a 2 centi már szinte nem is feltűnő, főleg ha egy normális cipőt húzol fel.

Én 169 centivel (na ez az igazi alacsony magasság) általában inkább úgy szoktam járni, hogy a buszon/egyetemen ülve elkezdek szemezni a legtutibb csajokkal (jóképű vagyok), aztán amikor felállunk azt veszem észre, hogy 10-ből 7 csaj szemmel láthatóan magasabb nálam. Utána büdössé is válik a pillanat varázsa és nem is vesz többet tudomást rólam. Vagy amikor facebook-on mutat haverom 1-1 csajról képet, én konstatálom, hogy végre egy pici, szolid alacsony lány, aki simán illik hozzám (képre olyan 161-163-nak tűnik), később élőben bemutat neki és kiderül, hogy 171/173/169 cm magas (csak nyilván vékony modell alkat és egy kép kevésbé tudja visszaadni a hosszú végtagok arányait) és akkor egy világ omlik össze bennem, mert persze hogy érdektelenné válok számára.

2018. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!