Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnál, ha az újdonsült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha az újdonsült párodról kiderülne, hogy pár héttel ezelőtt még ő ócsárolt téged itt, gyk-n és írt nőgyűlölő/férfigyűlölő maszlagot neked?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen szakítanék, de esélytelennek látok egy ilyen kapcsolatot. Ha valakivel ismerkedem, akkor nem 2 nap alatt jövünk össze, hanem megismerjük a másikat. Az meg elég hamar kiütne a beszélgetésekben, hogy bizonyos témákkal kapcsolatban szélsőséges.
2018. márc. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudjuk, hogy itt mindenki tökéleteset választ és mindenki zseniális emberismerő. Tegyük fel, hogy mégis szarvashibát vét (lol) és becsúszik egy ilyen.
2018. márc. 1. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

#2: Közel sem vagyok tökéletes, csak nem ugrok átgondolatlanul fejest kapcsolatba. Nálam alap, hogy előtte beszélgessünk rengeteget.

De oké, mondjuk az illető hazudik vagy ilyesmi. Ha kiderülne, nem tudnám komolyan venni és szakítanék.

2018. márc. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval rákérdeznél, hogy "te is szoktál embereket oltani GYK-n?". Érdekes. Legközelebb lehet, én is bevetem randin. Btw, rólam sem mondaná meg senki, hogy mit csinálok itt, élőben teljesen más vagyok. Légy résen.
2018. márc. 1. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Részemről amilyen válaszokat itt adok, azokat élőben is vállalom. A fura az, hogy élőben teljesen más reakciókat kapok, mint ezen az oldalon.
2018. márc. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnam, hogy milyen hatborzongatoan kicsi ez a vilag.
2018. márc. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Pár őrült nőstény rám is dobhat privit. 😉
2018. márc. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meglepődnék, ugyanis a férfi/nőgyűlöletet letudtuk annyival első randin, hogy

"Hát sok hülye férfi van... na meg sok hülye nő is, tudom"

Ő meg bólogatott egyetertően.

2018. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!