Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel egyensúlyoznám azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel egyensúlyoznám azt hogy egyedül vagyok, magányosan?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben amióta "nem keresem a szerelmet" vettem észre (vagyis hát már 2-3 éve vagyok depressziós, de most talán épp nem)szóval egyre többet számítógépezek, így nem agyalok azon hogy szomorú vagyok, de eközben ha valaki ír annak általában vissza sem írok...szóval azon gondolkodtam hogy szerintem ezzel egyensúlyozom a szomorúságom, és azt hogy egyetlen egy nőnek sem kellek 19/F

2017. jan. 24. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, ellensúlyozod. Lehetséges, de ne gubózz be annyira, hogy teljesen kizárod a világot magad körül.
2017. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt tudom, hogy nekem akkor csesződött el minden amikor ráálltam a nő keresésre. Addig tökjól el voltam, de azóta idegesség, néha depi, feszültség.
2017. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Te is Skyrimot próbálod stabillá tenni mi ? :D
2017. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Fallout 3-at próbáltam, sikerült is 2 hét után a modokkal karöltve. :D
2017. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy 19 évesen miért hiszed hogy örökre egyedül maradsz... ne feszülj rá majd összejön amikor összejön
2017. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pl. a tanulásba, sportba temetkezem, mert még nem volt normális párkapcsolatom, fejlesztem magam, a tudásom, magamra koncentrálok. Nem szabad begubózni, letargiába vonulni. Érezd jól magad egyedül, ez fontos.
2017. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy fifázok meg pesezek XD de amugy nem csak gepezek, kondiba is jarok(imadom, na meg ram is fer) meg probalok valamibol onbizalmat nyerni, fejleszteni magam, aztan majd kesobb ujrakezdeni ezt az egeszet es talan talalok valakit aki szeret, ha nem akkor meg ott a Rainbow six siege vagy a fifa, ha egyedul lennek 30 evesen en tuti gamerkednek, meg ugye dolgoznek, es nem igazan fog majd erdekelni ki mit mond, ha meg szuz leszek akkor meg max fizetek erte xd ez van
2017. jan. 26. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvezd, hogy egyedül vagy kérdező. Az emberek kretén sz...rdarabok.:/
2017. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!