Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt a szituációt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt a szituációt meg elhet fordítani?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel áprilisban találkoztam egy szülinapon. már régebb óta ismertem látásból, de nem kerültünk egy társaságba és mind a kettőnk kapcsolatban volt. amikor találkoztunk én két hette szakította ma barátommal, ő meg elvileg külföldre készült mesterképzésre. ezért amikor kicsit be voltunk csípve én rázúdítottam hogy nekem mennyire tetszik, és hogy kár hogy kimegy külföldre. hát ez nem a jó értelemben vett "nyomul a csaj" dolog volt. normálisan nem is jöttem volna össze senkivel 2 héttel egy szakítás után de kicsit ki voltam borulva. tudom nem mentség. azt hittem sosem látom többet. ezek után onnantól fogva kb hetente két hetente találkoztunk egy közös társasággal. kb egy hónappal később megbeszéltük egy buliban h milyen furának gondolt az első benyomás alapján, de hogy így azért egész oké lettem. persze nevettünk, örültem, hogy egyáltalán barátkozunk, nem akartam senkivel kínos szitut a társaságból, meg úgy tetszett de semmi extra. aztán nagyon sokat volt együtt a társaság, és nekem nagyon megtetszett, meg egyre oldottabb volt köztünk a hangulat főleg ugye ha iszogatunk.a nyár közepén aztán egy buliban letaperolt és smároltunk utána egy másik buliban hallottam hogy mondja valakinek, hogy nem kellett volna. eléggé haverként kezel egyébként amit nemis csodálok, mert maikor próbálok veel élőben bezsélgetni, akkor nagyon zavarban vagyok és előjön a flegma stílusom, meg néha olyan válaszokat siekrül kinyögnöm, hogy bár ne válaszoltam volna olyat. online néha bezsélünk de nem akarok túl gyakran irogatni neki, főleg ha nincs mivel. néha normális válaszokat kapok tőle teljesen néha egy szavasokat. kiderült, hogy nem megy külföldre tanulni végül szóval itthon marad. most meg alig alszom legalább egy hónapja, mert folyamatosan azon agyalok, hogy valahogy meg tudjam mutatni neki, hogy egyébként én lány vagyok, és kedves vagyok és relatíve normális a rossz első benyomást leszámítva. Szerintetek meg tudom fordítani ezt a helyzetet? Bocsi hogy hosszú lett, és köszi a válaszokat.

2017. szept. 6. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazán az ő személyiségén múlik kívülálló nem fogja tudni megválaszolni. Ha sikerül neki a felszín alatti embert meglátni, megfordulhat szerintem. Biztos vonzónak talál, ha már kezdeményezett. Légy kicsit távolságtartóbb, hátha hiányzik a közvetlenséged és akkor ő közeledik. Persze nincs garancia, hogy beválik...
2017. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :), próbálkozni fogok
2017. szept. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!