Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért lett ennyire flegma?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre indok nélkül a többség...flegma. Tudjátok, ez a magas lóról lenéző stílus. Elvárások tömkelege de ő semmit nem hajlandó tenni, egy hiba és lép tovább. Ez a nekem jár, mert lélegzem mentalitás. Elhiszem, hogy a sok pasas aki bókól az megdobja az egó, de ez gáz.


Pár éve ez nem volt ennyire drasztikus, de ma kb a többség ilyen. A tök átlagos, semmilyen lányok is, még a ducik is.


Aztán persze minden pasi szemét, meg jaj minden pasi elkerül engem duma. Én tökre unom, egyre rosszabb kezd lenni minden. Inkább egyedül forever. Mondom, pár éve ennyire nem volt rossz


27f


2018. márc. 12. 19:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
22%
Mert nem jössz be nekik. Ha tetszenél nekik, nagyon nem lennének azok ;)
2018. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
Mert ti annyira kedvesek vagytok.
2018. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%

Mert megtehetik.


#12: A környezetemben lévő nők többsége szerint a férfiak kedvesebbek és durván a nőket szidják, nőként. A férfiaknál pedig a fuckboyokat tartják csak flegmának. Szóval, ja. Összességében kedvesebbek vagyunk, csak nyersebbek.

2018. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
Igen? És kivel vagytok kedvesek? Az olyan nőkkel, akik "marhára" megérdemlik.
2018. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%

#14: Igen, azokkal, akik marhára megérdemlik. Meg azokkal, akiknek tartják az ajtót, akiknek segítik felrakni a csomagot, akiknek átadják a helyet.

Attól, hogy kinéztél pár segg pasit magadnak, akikről elsőre is látszott, hogy seggek, felesleges ráhúznod ezt minden férfira.

2018. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó mondatod: full általánosítás, ráadásul nem is igaz.

És TE vagy kedves? Na, erről beszélek...

2018. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

#16: Igen, full általánosítás. A te általánosító hozzászólásod nem szúrt a szemed, csak az enyém?

Azért írtam full általánosító mondatot a nők egy részéről, mert akik olyan választ adnak, mint te, általában pont azért teszik, amit írtam. Nyugodtan cáfolhatsz és leírhatod, hogy mégis milyen férfiak nem voltak kedvesek és ezek a férfiak milyen nőkkel voltak helyetted kedvesek. Kíváncsi vagyok.

És igen, ÉN vagyok kedves. Írtam: A férfiak általában nyersebbek. (Amúgy bunkó vagyok, de az eddigi hozzászólásaim nem voltak azok. A környezetem meg imádja, hogy bunkó vagyok.)

2018. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bunkó vagy, jól mondják :) És itt egy általánosítás akkor: cipeld csak a ribizlik cuccát, aztán majd jól megköszönik. Utána meg lehet szidni a nőket, hogy flegmák.
2018. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#18: Látod? Képtelen voltál mesélni, mert nincs miről. Képtelen voltál válaszolni a feltett kérdésre. Csak mantrázod, hogy bunkó vagyok. Sőt, még a nőket is leribizlized, ha viszem esetleg a cuccuk. Nem esett le, hogy pont erről a flegmázásról szól a kérdés? :D

Ha nem tűnt volna fel, az égvilágon senkit sem szidtam. Megállapítottam valamit. Ennyi. Nincs se kedvem, se energiám embereket szidni, mert nem látom értelmét. Csak szimplán vicces, hogy kikérted magadnak a dolgot, aztán pont olyan szintet hoztál amiről szó van.

2018. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Neked meséljen a majdnem mondtam, hogy ki... Szerintem a nők pontosan tudják, hogy miről beszélek. Amúgy te mit pattogsz ennyire?
2018. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!