Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb lány miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért lett ennyire flegma?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre indok nélkül a többség...flegma. Tudjátok, ez a magas lóról lenéző stílus. Elvárások tömkelege de ő semmit nem hajlandó tenni, egy hiba és lép tovább. Ez a nekem jár, mert lélegzem mentalitás. Elhiszem, hogy a sok pasas aki bókól az megdobja az egó, de ez gáz.


Pár éve ez nem volt ennyire drasztikus, de ma kb a többség ilyen. A tök átlagos, semmilyen lányok is, még a ducik is.


Aztán persze minden pasi szemét, meg jaj minden pasi elkerül engem duma. Én tökre unom, egyre rosszabb kezd lenni minden. Inkább egyedül forever. Mondom, pár éve ennyire nem volt rossz


27f


2018. márc. 12. 19:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem vetted észre, hogy a te stílusod váltotta ezt ki, egyébként?
2018. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Meséljen nekem az... Aki tud. Mert te nem tudsz. Szimplán idevágtad a hozzászólásod, kiadva, hogy a csúnya férfiak milyenek. De nincs a mondanivalód mögött tartalom. Nem véletlen, hogy egyből csak a személyem kezdted támadni és nem a saját állításod alátámasztani.

A nők pontosan tudják, hogy miről beszélsz? Hmm. Ezek szerint a környezetemben lévő nők nem nők? Mert írtam, hogy ők mit állítanak.

Pont annyira pattogok, mint te. Feleslegesek az ilyen szintű beszólásaid.

Az én stílusom váltotta ki a dolgot? A #12-es hozzászólásod milyen szintű volt szerinted?

2018. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Aha, én meg a s.gg pasikkal, aztán nem is ismersz. Az ilyennek felesleges érvelni, csak nyomod a szöveget. Meg nehogy már egy nő ellent merjen mondani.
2018. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjatok már le :D

Vagy menjetek privátba 😂

2018. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele te :D Részemről ennyi volt, a nyers stílusát élvezze a környezete.
2018. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok flegma. Kivéve, ha valakitől qrvára nem akarok semmit és ő ezt nem veszi észre.


"Elvárások tömkelege de ő semmit nem hajlandó tenni, egy hiba és lép tovább."

Én is ezt szoktam csinálni, mikor úgy érzem, hogy valójában marhára ráérek a társkereséssel és megvagyok egyedül, de ha van izgi személy, azzal azért megállapodnék. Most komolyan, ha rám ír valami random arc, hogy ő meg akarna ismerni... Mi a fenét csináljak? Vagy azt mondom neki, hogy bocsi, nem, vagy azt, hogy oké. Utána kérdez általában az ideálomról meg a dolgokról, hogy mit akarok egy kapcsolatban. Ha rossz kedvem van, letudom 2 szóval, ha jobban ráérek, kap egy 2 oldalas választ, hogy mi az ideális nekem. Lehet, hogy a büdös életben nem lesz olyan kapcsolatom, lehet, hogy az általam felsoroltak fele a gyakorlatban nem is fontos, csak egy olyan vágyálom, hogy legyen szőke (aztán mindig barnákba zúgtam bele), de legalább van fogalmam arról, hogy mit akarok.


Miért fáj az neked, ha valaki lép tovább? Így voltam a melózással is, most vagyok az utolsó félévemben az egyetemen, 2 napot járok be, mert nincs több tárgyam. Akarnék melózni, mert nem ártana egy kis pénz, de szeretnék kicsit pihenni, mert 16 éve ez az első olyan fél év az életemben, ahol majdnem mindig otthon vagyok és nem kell iskolába mennem. 6 éves koromban volt ilyen utoljára! És persze szeretnék egy nyelvvizsgát, meg más dolgokat is tanulni, mert végre van rá időm.


Na, pontosan ezekkel a gondolatokkal kerestem munkát is, 1200-at lőttem be nettó órabérnek. Nem, nem azért, mert akkora értékes munkaerőnek tartom magam, hogy engem ennyire meg kell fizetni. Hanem azért, mert átkozottul nem szorulok rá arra, hogy 700-as órabérért gürizzek egy olyan helyen, aminek semmi köze nincs a leendő szakmámhoz, mert egy alja diákmeló, ha helyette itthon maradhatok és tanulhatok végre azt, amit eddig csak tervezgettem, pihenhetek, edzhetek, élhetek a hobbimnak és békében írhatom a szakdogámat, amiből később sokkal többet profitálok.


PONTOSAN így vagyok a párkereséssel is. Nem azért akkorák az igényeim, mert én hű, de sokat tudok és én ilyen exklúzív szuka vagyok... Hanem mert van jobb dolgom és jól érzem magam így. És nem fogok egy akármilyen emberrel vacakolni meg szórakozni ahelyett, ami számomra fontosabb és amihez több kedvem is van.


Talán azért lett ez ilyen, mert mára egyre jellemzőbb, hogy a nők a maguk útját járják. Lehet jönni az aranyásókkal (bár ők is kivárják a jó fogást), de a legtöbb nőnek nagyon is van jobb dolga, mint pasizni. Ha dolgozik és tanul, azért, ha szórakozik, akkor meg azért, mert amíg szingli vagy, akkor érsz haza, amikor akarsz és annak riszálod, akinek akarod. Hülye lenne elköteleződni egy partyribi is, ha minden nap kapja a bókot, az új kanok nyálcsorgatását és minden nap új srác próbálkozik be neki. Megvan gondolom annak is a varázsa, mikor az ember belekerül ebbe a mókuskerékbe és örülhet a rivaldafénynek. Nem vagyok ez a kategória, nekem ez a jövőm szempotjából triviális egyszerűen. Tudom, hogy nyögvenyelősen lenne csak időm a következő 6-8 évben egy párkapcsolatra, mert most vagyok a pályakezdő-diák kategória határán és most dől el, hogy fogok élni 30-40 évesen és az után. Nem bíznám ezt arra, hogy pasi után kajtatok, vagy ha kajtatok, kedvemre válogatok, mert mint mondtam, nekem ez nem sürgős. Akkor sem lenne az, ha 20 kiló plusz lenne rajtam, akkor sem lenne az, ha tök átlagos lennék (lehet, az is vagyok), akkor sem lenne az, ha rondább lennék, ha akármilyen lennék. Mint mondtam, nem azért válogatok, mert sokat gondolok magamról. És nem is azért flegmázok.


Azért flegmázok, pontosabban, csak azzal flegmázok, aki elfelejti, hogy az én hozzájárulásom, az én szimpátiám és az én örömöm is szükséges ahhoz, hogy köztem és közte kapcsolat alakuljon ki. Ha nem tetszik, ha nem akarok vele lenni, akkor nem leszek vele és jobban teszi, ha ezt felfogja és nem háborodik fel rajta, hogy én akármilyen okból kifolyólag, de nem akarok tőle semmit.


Az meg más lapra tartozik megint, hogy kivel szívom meg és kivel nem. Volt olyan, igen, hogy felkeltette az érdeklődésemet egy olyan férfi, akit eleinte jónak hittem, aztán eléggé... Züllött és bunkó volt. Kihasználni nem tudott, annyira nem vagyok odaadó pár hét után, de igen, megszívtam vele. Ez még nem jelenti azt, hogy jobban fogom akarni azt, aki fel sem kelti az érdeklődésem. Majd lesz a "tetszik" és a "jó társ" halmaznak egy metszete. Ha nem lesz, maradok egyedül. Bár én sosem panaszkodtam emiatt úgy, hogy "minden pasi szemét", csak úgy, hogy "na, ez is kuka, ezért nem bízom a jövőm a férfiakra, csak magamra". Igen, tudom én is azt mondani, hogy minden pasi elkerül. Minden olyan pasi, aki nálam jövő és szimpátia szempontjából szóbajöhet. Mert vagy ilyen idétlenek, vagy nem tetszenek. És ha nem tetszik, az nekem olyan, mintha nő lenne. Kívánni akarom a párom, szerelmes akarok lenni a páromba, bízni akarok a páromban és felnézni rá. Aki nem ilyen, az nem-lesz-a-párom. :)

2018. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

67%os sok ember flegma. Az emberek fele nő. Ebből pedig az következik, hogy sok nő flegma. Így már oké? A kérdés még szerintem azért van kiegyezés nőkre, mert a kérdező heteroszexuális férfi.

31/f

2018. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Osztottam pár plusz pontot, kicsit durva, hogy a többségnek rossz élménye van.
2018. márc. 13. 20:56
 29/29 A kérdező kommentje:

Kedves vagyok, udvarias de még a nyugdíjassal, hajléktalannal is úgy beszélek, ahogy szeretném velem beszéljenek. Segítek idegennek ha megkér, az ajtót kinyitom. Erre neveltek. Nem iszom, nem drogozom, soha nem emeltem meg a hangom lánynak és ritkán káromkodom.

Nem erőszakoskodtam soha, és nem szoktam az utcán megalázóan bámulni őket. Nyomorék jó fiú, aki szeret értelmesen beszélgetni nevetni, megismerni a másikat. Velem nem csak dugásról lehet beszélni.


Nincs sok pénzem, vállalkozásom, nem érdekel a divat, a divat zene, és nem gyúrok. Volt duci, aki belekötött, hogy nem gyúrok. Kasszás abba mit dolgozom, vagy abba, hogy egy pasi negyvenezres cipőtől kezdődik. Többség elférfiasodott. Buli, pia, a külsőségek és semmi érték. Ha majd lázasan fekszem a taknyomban a mackómban és csak egy teára vágyom akkor mi lesz, elhagy mert nem vagyok top külső? Mit akar, mit szeressek benne? Azt milyen ruha van rajta? Jókat beszélgetünk majd nulla belsővel. Az aha, igen, azjo, ismerős lehet.


Szóóóval nem igazán veszem zokon a "te kedves vagy?" Kérdést. Nem is rendítenek meg a rám irányuló negatív kommentek.


Nagyon sok ilyen hozzáállású haverom van, jó srácok. Kivonultak. Jól érzik magukat. Ez nem korfüggő. Lehet valaki 22 évesen 40 vagy fprdítva. Ezt nem lehet számokhoz kötni, hogy ki miért bunkó, és miért hiszi azt, hogy a napi szelfi után meg kell hajolni előtte, csak mert lélelgzik.


Köszi a kommenteket. Ha akarjátok, folytassátok, de normálisan.


Ui: nőkkel ismerkedem, ezért nőkről van szó. Tudom milyen sok pasi, nem kell ide írni. De egy pasi azt kapja gyerekkorától, hogy a nők szentek, meg hercegnők. Pl disney.

2018. márc. 13. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!