Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jól kinéző emberek között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jól kinéző emberek között miért ennyi a gyökér?

Figyelt kérdés

De most komolyan.:D Nem lehet velük szórakozni anélkül, hogy ne kellene tudatnod, hogy rájuk vagy gerjedve, nem lehet őket szekálni, nem lehet velük semmit csinálni, ami nem az ő dicsérésük, a velük való kedveskedés, vagy az, hogy játszod nekik a cuki fiút/lányt. Nem lehet normálisan beszélgetni sem, mert a legtöbb dologra hümmögnek, vagy ki akarnak oktatni.


Rendben, a kevésbé előnyös külsejűek között is vannak ilyen kis pukkancsok, de akik összeszedettebben néznek ki, olyan kényesek és idegesek tudnak lenni, hogy elmegy tőlük a kedvem, mégha vonzónak is tartottam őket.


Egy átlagosnak vagy kevésbé dögösnek tartott férfivel át tudjuk szórakozni az egész estét, múltkor is az egyik sráccal a baráti körből szétszivattuk egymást, kocsmatúráztunk, annyit röhögtünk, mint az állat... Tegnap meg az egyik ilyen "macsó" gyerek bedurcázott, mert elkezdtem vele szórakozni, már nem tudom, mivel, de csak baráti alapon. Nem ez volt az első ilyen, múltkor is az egyik ilyen "felszedlekbébi" kategóriás farok szólt rám, hogy inkább fogjam be, mert csak idegesítem. Akkor elkezdtem mégjobban irritálni szándékosan, amivel kicsit megbékélt rgy idő után, mert rájött, hogy csak feszegetem a határait, utána bepróbálkozott, akkor mondtam neki szórakozva, hogy csak nem gondolja, hogy ilyen modor után lesz szó, ami szétnyitja a lábam, akkor erre megint elege lett és megint elkezdett hisztizni, hogy mi a f... bajom van vele, meg hogy direkt jófej volt velem, meghogy más nők összetennék a kezüket, ha ismernék... Én meg összeteszem a lábaimat, na és.


De ugyanez van a lányokkal is, bár ők annyira nem érintenek, hetero vagyok. Az ilyen átlagos csajszik kedvelnek, jókat nevetünk, ezek az instamodell kaliberűek meg karótnyeltek, rosszindulatúak és előbb-utóbb felveszik ezt a miaf.t akarsz attitűdöt. Velem is, meg a srácokkal is.


Mintha ezek az emberek csak a valamiért tudnának interakcióba lépni más emberekkel és ha valaki késleltetné őket, vagy megpróbálná elvenni tőlük azt az imidzset, amivel elő akarják adni a komoly, szexis nagyurat/nagyasszonyt, vagy csak átlagos emberként kezelné őket, akiknek nem esnek hasra a külsejétől és nem bánnak vele amiatt másképp, egyből az ember torkának esnének.


Mi a tököm a bajuk ezeknek? Vagy az az alapértelmezett, hogy ha nincs velük szexizve meg rájukcsodálkozva, már egyből kikészülnek?


2018. márc. 17. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Ez így eléggé sarkított kijelentés. Meg relatív, neked ki a szép. Nem dekoratív emberek közt is akad p.raszt szép számmal.

Beszélgetni senkivel nem kötelező, ha valaki nem szimpi, állj tovább.

2018. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert megtehetik, ha te nem fényezed az egójukat, miközben vadul vágtázol rajtuk, majd megteszi három másik.
2018. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
A fogalmazásmódod alapján egész jól passzolsz te ebbe a társaságba :)
2018. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

A társaságba jól passzolok, de nem hiszem, hogy ennek a választékos magyar szókincs és az összetett mondatok az oka. A többséggel jól megvagyunk, csak valaki mindig behoz egy-egy ilyen gyökért, akit sikeresen kiborítok/kiborítunk. Pedig nem akarom, de ha valaki nyomorékul viselkedik és lehet rajta fogást találni, elég nagy a kísértés nem kekeckedni vele és megnézni, meddig tart az orrfennhordás

2018. márc. 17. 20:28
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vettem ilyet észre. Nagyon helyes férfiak között is vannak normálisak, sőt, sokkal inkább, mint a kevésbé előnyös külsejűek között(kevesebbet panaszkodnak, kisebb eséllyel komplexusosak, ilyesmi).
2018. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

Igen, ezt is átérzem, ők a másik véglet. Mégis, mintha a nagyon "kivasalt" emberek és a nagyon ápolatlanok/rondák sokkal több dologban hasonlítanának. Mindkettő úgy tud hisztizni, ha az ember nem velük van elfoglalva, mintha nem is tudom... Nem egy nagy élmény.

2018. márc. 17. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Te is gyökér vagy, azért vonzod be őket.
2018. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Több jót vonzok be, mint ilyen izéket, szóval...:)


Amúgy elég sok balkezes embert is bevonzok, jobban belegondolva. Remélem, hamarosan kiderül, hogy én is az vagyok.:')

2018. márc. 17. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
mi a baj a balkezesekkel?
2018. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Semmi, csak nem vagyok az. És legalább ennyire logikus azt mondani, hogy őket is azért vonzom be, mert én is az vagyok, csak még nem jöttem rá.


Unalmas már ez a bevonzós duma. Azért, mert az ember találkozik pár gyökérrel, nem "vonzza be" őket. Mindenki találkozott már szar emberekkel, mert ki sem lehet őket kerülni, annyian vannak.

2018. márc. 18. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!