Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyenjogúság arra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyenjogúság arra nem vonatkozik amikor a nő hátrányba kerül? Tudtok olyan helyzetet amikor a nő hátrányba kerül az egyenjogúság miatt?

Figyelt kérdés

Amikor a nő hátrányba kerül az egyenjogúság miatt akkor jönnek az olyan állítások hogy ez a nemiség, ez más, ettől még a férfi férfi marad nő nő marad és társai

Például amikor előre engedünk egy nőt akkor az az illem a férfi udvaroljon nőnek, fusson a nő után férfi mert a férfi maradjon férfi ilyenkor bezzeg nincs egyenjogúság a nemiségre hivatkozva.


Elhiszem én hogy az egy nőnek fontos és jó lenne neki hogy a munkahelyen legyen egyenlő fizetés ugyanazon a munkáért és társai de amikor nehézségek jönnének egy nő számára akkor mindjárt hivatkozunk a nemiségre és arra hogy egy férfi férfi legyen egy nő nő........


2018. márc. 19. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kilences, ki kell ábrándítsalak: akad olyan férfi aki nem gondolja úgy hogy ha már kezdeményezett és lovagiasan viselkedik, ezért cserébe jár neki az ingyen bejárónő for ever, pláne ha kb azonos időben dolgozunk és ő sem favágó vagy bányász.

A modern, európai gondolkodású férfi ilyen. A hímsoviniszta pasikkal úgysem bírjuk egymást, ezt már az elején le kell tisztázni.

Amúgy anya vagyok, úgyhogy azt sem kell gondolni, hogy nem vállalnék családot, gyereket. De egy párkapcsolat kettőnkről szól és közös erővel működtetjük. Akinek nem tetszik, talál másik nőt.

2018. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És hol van az ellentmondás a "nem mind fogják így gondolni" és az "akad olyan férfi" között?
2018. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

Ahh, inkabb kerd meg az eletkepes himeket, hogy neha kicsit fogjak vissza magukat az egyenjogusag neveben es ne legyenek olyan vonzoak, talpraesettek, hagyjanak neked is valamit. Nem szep toluk, hogy kihasznaljak az adottsgaikat es csak a sajat boldogsagukkal foglalkoznak, nem torodve szerenyebb kepessegu ferfi tarsaikkal. Es kerd meg a jo tanulot is, hogy rontsa el neha a felmerojet, hogy Analfabeta Pistike ne erezze magat kevesebbnek. Es ha a jo tanulo tul sok matekversenyt nyer meg akkor ne kapjon lekvaros buktat a menzan, mert vetett a szent egyenloseg eszmeje ellen.


Hogy megvigasztaljam azt a buksi fejedet: a szuloszobaban nincs egyenloseg. Ott meg ha akarnal se tudnal udvariaskodni. :D

2018. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én csak annyit állítottam, hogy nem kell minden férfinek így gondolni, mert akadnak normális férfiak. Én nem minden férfivel akarok kapcsolatot, hanem egyetlen eggyel. Ha ezt csak lazán odavetetted,akkor kb annyi értelme volt a mondandódnak, hogy nem minden férfi szereti a barna hajú nőket. Tudom, és elfogadom.
2018. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!