Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire ismerik azt be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire ismerik azt be hogy nekik könnyebb a társkeresés mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

#9


Azért más az amikor csak simán nincs semmi, mint amikor valaki folyamatosan próbálkozik (nem modelleknél, nem plázakirálynőknél), de folyamatosan kapja a sok-sok elhajtást, hiába tesz meg mindent... Ez hosszabb idő után a legoptimistább embernek is betesz és hamarosan pesszimistává válik és bezárkózi ilyen téren.

2018. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Én beismerem hogy nekünk könnyebb.37N
2018. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Drága, amint egy nő társat talál, akkor egy férfi is.

Amint egy nő egyéjszakásban dug, akkor egy férfi is.


A levonható következtetés remélem egyértelmű.

2018. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

"Olyankor a nõ is örülne annak, ha férfinak született volna és õ merne kezdemènyezni, mert hiába vár a férfira."


A merésnek mi köze a nemhez? Szerintem inkább a felnőttséghez van köze.

2018. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%
#13 Ejnye-bejnye... Nem veszed figyelembe a mindenható aranyigazságot,a 80-20-as szabályt. Öreg hiba :D
2018. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott azért, hogy ebben az esetben a heteroszexuális nőkről van szó, gondolom, mert a nők-be bezony a leszbikusok is beletartoznak, nekik meg ugyanolyan nehéz lehet, mint a férfiaknak.


Azt beismerem, hogy az könnyebb, hogy a társadalmi beidegződés miatt nem tőlünk várják el a kezdeményezést, és talán emiatt kevesebb visszautasítást kapunk a képünkbe. De ennyi. Viszont cserébe nem egy nőismerősömtől hallottam, hogy amint kezdeményeznek, a férfiak is tudnak ugyanolyan bunkók lenni, sőt lek...zni, leolcsózni, lenőietlenezni a nőt, amiért kezdeményez. Szóval ez fordítva is működik sajnos.


Ezt leszámítva akkor könnyű a TÁRSkeresés (értsd: TÁRS, nem dugópartnerkeresés) a nőknek, ha min. sminkeletlen szupermodell külsővel rendelkeznek... komolyan, sok pasas az átlagos alatt a szép és szimmetrikus arcú, dús, hosszú, fényes hajú, lapos hasú, feszes cicijű nőt érti, ami messze nem az átlag azért. És nem azért, de a nők nagy többsége társat keres, és nem fog azért a seggére esni, ha vkiről megtudja, hogy hát ráfanyalodna. Én is hasonló gondokkal küzdök, mint a 10-es válaszoló.

Annyi "könnyebbséggel", hogy nem kezdeményezek, és eddig nem mentem társkeresőre, hát évi szinten olyan 2-3-an szólítanak le, ezeknek a 98%-a meg hozzám képest 8 kategóriával igénytelenebb (kirohadt fogak, mocskos bőr stb.), vagy nagyapám korú, vagy alkoholista, vagy arab, aki nem beszél a nyelvemen, vagy csöves, vagy ezeknek kombinációja. És a maradékból is a nagy része csak szexet akar, vagy ha jól kezd, akkor is szexuális utalásokat tesz kb. a beszélgetésünk 2. percében. Én is szerencsés voltam a párommal.

(pedig a hormonális túlsúlyomon kívül, amiből azóta amúgy adtam már le kínkeserves munkával, nem lehet rám panasz... igényes vagyok, ízlésesen öltözöm, ápolt vagyok, tájékozott, lehet velem sok mindenről beszélgetni, gondoskodó vagyok, kedves, nem is a 4 fal között élek)

2018. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Mikor azt is megszabják, milyen bugyi legyen rajtad, ja, nagyon könnyű.
2018. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Surfer Girl ***** válasza:
90%
Én elismerem, hogy ismerkedni nekem nagyon könnyen megy, még akkor is, ha nem kifejezetten akarok. Mindig sok srác legyeskedett körülöttem, és egy éjszakára vagy néhány napra/hétre/hónapra eddig bármikor tudtam helyes fiúpartnert találni, ha épp olyan kedvem volt. Tudom, hogy ilyen tekintetben egy átlag feletti lány sokkal jobb helyzetben van a fiúknál. Viszont igazi társat találni, akivel hosszabb távra lehet tervezni, no az már keményebb dió. Nem mintha nem lenne jelentkező erre, de itt már elég magasan van a léc, és ugye ezt még csaknem mindenki leverte. Lehet hogy később majd lejjebb kerül ez a léc, ezt nem tudom még, de egyelőre jó ez nekem így.
2018. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Pasit felszedni könnyebb, társat találni nagyon nem könnyebb.
2018. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%
Akkor én elvált anyukaként nem is vagyok nő, mert nekem nagyon nem könnyű. Mondjuk nem is vagyok társfüggő és nem alkuszom meg csak azért, hogy legyen valaki. Inkább egyedül, amíg nem találkozom olyannal akivel tényleg összeillünk. Arról én nem tehetek, hogy sok társfüggő pasi ráfixál bármelyik nőre aztán meg válogatósnak titulálja, ha a nő nem pattan rá....
2018. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!