Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek mások felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek mások felé?

Figyelt kérdés
Kicsit zárkózott személy vagyok. Kevés embert kedvelek igazán, de velük nagyon jóban vagyok. Viszont nem igazán tudok nyitni a férfiak felé. Nagyon gyakran észre sem veszem, hogy próbálnak felém közeledni, vagy annyira zavarban vagyok, hogy egyszerűen égetem magam az előtt, aki tetszik nekem.
2018. márc. 23. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Első lépésben inkább azt javaslom, hogy ne is ismerkedj, hanem foglalkozz önismerettel, önszeretettel, pszichológiával. A zárkózottságod egy bizonyos szint után már zavaró tényező. Tehát előbb ezt próbáld meg leküzdeni. Gyakorolj tükör előtt, olvass a témában könyveket, cikkeket.

És ha ezen túl vagy, na, akkor már nem is lesz több kérdésed ezzel kapcsolatban. :)

2018. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen gondold át, hogy mit és miért csinálnak. Ez nem zárkózottság kérdése.
2018. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden embernél igaz, hogy kevés embert kedvel igazán. Az nem baj. Azt meg meg lehet tanulni, hogy észrevedd, ha valaki akar tőled valamit
2018. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!