Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a nőknek messze nagyobb az igényeik külső téren?

Figyelt kérdés
Ha belegondolom, hogy a nők esetében nem számít milyen magas az illető (pici cuki és magas elegáns nő egyaránt vonzó), míg a pasik esetében a legfőbb értékmérő illetve a mellméret vs péniszméret összehasonlításban is sokkal intoleránsabbak a nők utóbbi terén (kis mellű csajok is vonzóak, de egy kisfarkú pasi mindig selejt lesz), akkor azt a következtetést kell levonni, hogy bizony nem a nő a szebbik nem. Mert a szebbik nemet azért nevezik annak aminek, hogy jobban meg kell felelnie az ideálnak és a külső az ő esetükben nagyobb értékmérő. Hát eljutottunk oda, hogy nagyon nem így van. Alacsony töpszli molett lányok simán járnak 190-es sportos pasikkal, mert az egyensúly felborult a kereslet-kínálatban és lassan a ronda csajok is már válogathatnak. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre. A nemeteket azért leírhatnátok.

2018. márc. 25. 10:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
46%

Egy teljesen átlagos nőnek ahhoz, hogy külsőre vonzó legyen, egyetlen dolgot kell tennie:

Ne hízzon el.

Ha ezt az egyet betartja, már akkora kereslet lesz rá a pasik részéről, hogy bőven lesz miből válogatnia.


Férfiként azonban a külső megítélésedben jóval magasabban van a mérce - és ebben (sajnos) a genetikád döntő szerepet kap. Ahogy észrevettem, a mai férfiideál a nőknél:

184-190 centi közötti magasság, izmos testalkat, napbarnított bőr, férfiasan, de visszafogottan borostás arc, markáns/jóképű arcvonások, fekete vagy sötét szemek.


Na most ezek az elvárásokat a legtöbb férfi számára lehetetlen teljesíteni. A magasságod adottság. Az arcberendezésed adottság. Habár, ha nem vagy alapból könnyen izmosodó testalkat, akkor is járhatsz kondiba, azonban olyan mértékű idő-energia-pénz-befektetést igényel, hogy a legtöbb férfi egyszerűen nem engedheti meg magának, ráadásul akkor sem fogja elérni a genetikailag szerencsés férfiak szintjét. Az arcbőröd adottság, nem tudsz rajta változtatni, hogy milyen módon nő a borostád (vagy nő-e borostád egyáltalán). A bőrszíned tónusa adottság, amit szoláriummal ugyan tudsz módosítani némileg rövidtávon, de hosszútávon durván károsíthat. A szemszín megint csak adottság.

(Nyilván ez most egy általánosítás a mai "jópasik" külsejére vonatkozóan.)



A problémát pedig tovább fokozza a modernizáció. A férfiak ösztöneikben minden nőt kívánnak, a nők azonban csak az elérhető legjobb férfiakat. Onnantól kezdve, hogy ma már az interneten, közösségi oldalakon, médiában gyakorlatilag minden nap a szemük elé van tolva, hogy milyen pasik vannak, egyszerűen nem fogják tudni vonzónak tartani az átlagos pasikat. A férfiak viszont pont ezért, mert egyre többen kiszorulnak a szexpiacról, már annyira leadnak az igényeikből ,hogy

"Alacsony töpszli molett lányok simán járnak 190-es sportos pasikkal, mert az egyensúly felborult a kereslet-kínálatban és lassan a ronda csajok is már válogathatnak.".

2018. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
85%
Én megértem a frusztráltságodat,én is az vagyok nőként,de tudod,ez a fajta életszemlélet tévútra visz.Nem minden fekete és fehér.Engem is löktek el magas,szőke cicababa miatt,s akkoriban volt is kisebbségi komplexusom.Aztán siránkozás helyett változtattam azokon a dolgokon,amik zavartak,amiken tudtam.Volt feleslegem,lefogytam.Vágattam új frizurát,vettem csinos ruhákat,sminkelni kezdtem.Aztán felszedtem egy kis önbizalmat.Ennek ellenére még mindig keresem a helyem a világban,még mindig naponta szembesülök azzal,mennyire felszínesek az emberek.Csak már nem érdekel.A hosszúcombú,dekoratív cicababa előbb kap meg egy pozíciót,hiába nincs diplomája vagy tudása,mint egy szürke kisegér.Ezt a világot éljük.Viszont ezt pont le..rom.Nekem a saját életem a fontos,nem az,mások mit csinálnak.Senkit nem érdekel,tudok-e főzni,van-e humorérzékem.Jön egy szebb,és nem fog számítani,hányszor vacsoráztam együtt azzal,akit szerettem.Vagy hogy tudtunk beszélgetni.Tudod,nekem volt testesebb,sovány,alacsony pasim is.Engem is választott már jóképű férfi,én is jó pasit.A külső mindkét nemnek fontos,de nem csak ezen múlik.Talán ellent mondok magamnak,de nem lehet mindent kisarkítani.Nem a világra mutogatni,hanem fejlődni kell!
2018. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
26%

Hát pont ennyi a fordított példa ha nem több!


Nagyon sok szép csajnak van ronda vagy kövér pasija...


Videósoknál a Papp Ineznek vagy a Hédinek... -sorolhatnám.

Az életben meg rengeteg jó nőnek átlagon aluli a párja.


Nem látod jól a dolgokat. Ne legyél paranoiás!

2018. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
#11: Tökéletesen összefoglaltad a lényeget!
2018. márc. 25. 12:18
 15/39 anonim ***** válasza:
80%

#11 Csupa kibúvó idiótaságot írsz!


Nem kerül semmibe, hogy saját testsúlyoddal edz, lenyomj napi szinten 50-fekvőtämaszt. -tojäst és túrót vagy csirkemellet egyél -sertéshús vagy kolbász helyett!


Sok nő pont nem szereti a magas 46-os lábú férfiakat, vagy a sötét hajat!


De ha annyira fusztrál a hajszín azt már férfiaknak is festik sőt szempillát és szemöldököt is.


Akiben van akarat és kitartás igen is tud magán változtatni nem csak külsőre de belső pozitív gondolkodásban is!

2018. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
31%
Ezzel mindenki tisztában van, aki nyitott szemmel jár a világban. Ronda nőt jó pasival rendszeresen látni, ronda férfit viszont semmilyen csajjal nem lehet látni.
2018. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
37%

15-ös. Öregem... Én leírom a tényeket, amit egyrészt a tudomány, másrészt több-tízezer társkeresési gondokkal küzdő férfi tapasztalatai alátámasztanak, valamint alátámasztom konkrétumokkal.

Te meg jössz itt a kb. Szabó Péter szintű bullshit özönöddel, és elkezded osztani az észt.


"Nem kerül semmibe, hogy saját testsúlyoddal edz, lenyomj napi szinten 50-fekvőtämaszt. -tojäst és túrót vagy csirkemellet egyél -sertéshús vagy kolbász helyett!"

Nem kerül semmibe? Hol élsz te, ember? Vegyünk például egy 190 centi magas vékony srácot (van jópár ilyen!). Hát azoknak kapásból a fehérjebevitel vagy 40 ezer Forint havonta! Tojás, túró, csirkemell? Ezek rohadtul nem olcsó élelmiszerek!

A saját testsúlyos gyakorlatok egyébként tényleg jók - de az izomtömeg növelése szempontjából igencsak elmaradnak a súlyzós edzés és a testépítő életmód mellett.


"Sok nő pont nem szereti a magas 46-os lábú férfiakat, vagy a sötét hajat!"

Te most bakker kiemeltél EGY darab tulajdonságot. Ennyire egysíkúan hogyan lehet gondolkodni? Képzeld vannak sötét hajú férfiak közül is olyanok, akik bejönnek a csajoknak, és olyanok is, akik nem. A 46-os lábú férfiaknál szintén. Mintha egy tulajdonság megléte vagy hiánya döntené el a kérdést.


"De ha annyira fusztrál a hajszín azt már férfiaknak is festik sőt szempillát és szemöldököt is."

Ugyanazt tudom írni, amit az előző mondatodra is.



"Akiben van akarat és kitartás igen is tud magán változtatni nem csak külsőre de belső pozitív gondolkodásban is!"

Mi van, Oravecz Nórát olvastál? Ez a mondat annyira közhely, hogy már fájdalmas! Egyúttal hányinger is. Agymosott, primitív, birka gondolkodásra vall. A külsőre vonatkozó dolgokról már írtam.


Pozitív gondolkodás: tudod mitől jön az? Az EREDMÉNYEKTŐL! Úgy könnyű pozitívan gondolkodni, hogyha bejössz a csajoknak, jó lehetőségeid vannak és tudod, hogy mindig lesz rád kereslet!

De mondd ezt kérlek egy huszonéves megkeseredett szűz srácnak, aki előnytelen genetikával született, megfelelő férfi szerepmodellek nélkül nőtt fel, és az anyagiak terén sincs kilátása a javulása.


Hányinger ez az álomvilágos gondolkodás, amit te képviselsz.


Ébredj fel.

2018. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs makulátlanul jó külseje valakinek, akkor még a pénzzel operálhat. :)

Ha abból van elég, akkor megveszi kilóra a nőket. :D

2018. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
36%
17: A negatív rinyálás a hányinger. Ilyen természettel nem sok nőnek kellenél jó külsővel sem, vagyis azoknak igen, akik csak a külsőre mennek.
2018. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a társkerső oldalak miatt van, egy közepes nő beregisztrál és az az érzése támad az összes férfi a lába előtt hever, ez felborítja az értékitéletüket...


A lyukhatalom folytán össze is jöhet egy épp hogy közepes nő egy ötös alá pasival... persze ez nem tartós, és utána jön a nő részéről a rinyálás, nem veszi észre hogy a hiba az ő készülkében van (irreális elvárások) és nem a férfiakban.

2018. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!