Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a nőknek messze nagyobb az igényeik külső téren?

Figyelt kérdés
Ha belegondolom, hogy a nők esetében nem számít milyen magas az illető (pici cuki és magas elegáns nő egyaránt vonzó), míg a pasik esetében a legfőbb értékmérő illetve a mellméret vs péniszméret összehasonlításban is sokkal intoleránsabbak a nők utóbbi terén (kis mellű csajok is vonzóak, de egy kisfarkú pasi mindig selejt lesz), akkor azt a következtetést kell levonni, hogy bizony nem a nő a szebbik nem. Mert a szebbik nemet azért nevezik annak aminek, hogy jobban meg kell felelnie az ideálnak és a külső az ő esetükben nagyobb értékmérő. Hát eljutottunk oda, hogy nagyon nem így van. Alacsony töpszli molett lányok simán járnak 190-es sportos pasikkal, mert az egyensúly felborult a kereslet-kínálatban és lassan a ronda csajok is már válogathatnak. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre. A nemeteket azért leírhatnátok.

2018. márc. 25. 10:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
58%
29-es, komolyan így gondolod, hogy minden nő ennyire sablonok szerint működik? Hogy egy 150 centi magas nőnek egy 160-165 centis férfi csak és kizárólag a magassága miatt nem megfelelő?
2018. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
72%

Ez így nagyon fekete és fehér.

Az tény, hogy hátrányosabb a 170 centi, mint a 180+, de azért közel sem kizáró ok.

Valahogy őket is látni párkapcsolatban. Akár magasabb lánnyal is.

Itt a komplexus és egysíkú gondolkodás a probléma.

2018. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
77%
Azért te is pici cuki és magas elegáns kategóriákban gondolkodsz... mintha nem lehetne pici, nem cuki és magas debella... azok iránt messze nem akkora a kereslet "minden férfi" részéről. És a legtübb férfi részéről is csak dugásra mindegy a külső. Párkapcsolatra meg a szumóbirkózó zsíros hajú koszos bőrű is úgy vab, hogy "mindegy... de legyen feszes a feneke, melle, lapos a hasa, dús hosszú hajkoronája"... aki meg mondjuk egy nem médiaideál külsejű férfivel összejönne, az meg már nem számít a szemükben nőnek, mert van rajta túlsúly (gyakran hormonális eredetű, amivel max. akkor tud vmit kezdeni, ha fitneszmodell étrendet és mozgást követ egyszerű dolgozó nőként) vagy épp rövid a haja vagy túl vastag a conbja.
2018. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
60%
#33 ne általánosíts. Nekem pl pont a magas, teltebb nők tetszenek.
2018. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
88%
34: kivételek vannak oda és vissza is. Csak épp a többségre igaz, főleg a gyakorin nyávogó férfiakra. Nem egyszer volt itt is olyan, hogy "miért felszínesek a nők?"... leírtam a válaszomat, beleírtam, hogy túlsúlyos vagyok... erre "ja hát akkor te nem is számítasz". Mintha attól lennék nő, hogy x kiló alatt vagyok, nem attól, hogy milyenek a kromoszómáim vagy minek érzem magam :D.
2018. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
28%

"29-es, komolyan így gondolod, hogy minden nő ennyire sablonok szerint működik? Hogy egy 150 centi magas nőnek egy 160-165 centis férfi csak és kizárólag a magassága miatt nem megfelelő?"

Így gondolom, mert így van.

2018. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
74%
#35 nem szabad túl komolyan venni a gyakorit. Ahogy írtad is ide néhányan csak nyavalyogni járnak. :D
2018. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

#36: +1

És mégpedig azért vagy így, mert ha a 150 centis csajszika elmenne a tőle 10-15 centivel magasabb pasijával egy buliba/baráti társaságba, akkor nem az járna a fejében, hogy mennyire szereti hanem, hogy hogy a srác mennyivel alacsonyabb a többi pasitól és ez neki ciki/gáz/égő meg, milyen már hogy ő kevesebbel érje be. És sajnos racionálisan gondolkozik, mert potenciális jelöltből 175 fölött is bőven akadna számára. Ezért a 173/175 alatti pasik szinte mindig periférián kívülre szorulnak más szóval 2 szék közé esnek.

2018. márc. 26. 19:08
 39/39 anonim ***** válasza:

Azért te is a pici, cuki meg a magas, elegáns opciókat jelölted meg... azért nemcsak ez a két testalkat létezik a világon. Sok pasinak, még Quasimodo külsejűeknek is, ez a kettő a "minimum"... aki vaskosabb, az díjbirkózó, aki ducibb, az zsírsertés...


Testalkat tekintetében sem annyira elfogadóak a férfiak... ha már van plusz 5 kiló a nőn, ami nem arányosan oszlik el rajta vagy nem mind az 5 kiló a mellén, akkor fujjj, igénytelen. Míg ugyanaz a férfinél macskós meg "hö, 100 kiló alatt csak karácsonyfadísz".


A mellméret és a péniszméret különbségét ne vegyük ide, mert az egyik szimplán esztétikai dolog, a másikon viszont konkrétam az aktus minősége, orgazmus függ. Ellenben mondjuk a pénisz alakját, küllemét tekintve kevés szitkozódást hallok, míg mondjuk a puncinál már ami saláta meg "jaj, úgy néz ki, mint amit széttrancsíroztak", az már felejtős, még akkor is, ha a lány szűz...


Ugyanolyan felszínes mindkét nem, csak más területeken.

2020. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!