Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy a nőknek messze nagyobb az igényeik külső téren?

Figyelt kérdés
Ha belegondolom, hogy a nők esetében nem számít milyen magas az illető (pici cuki és magas elegáns nő egyaránt vonzó), míg a pasik esetében a legfőbb értékmérő illetve a mellméret vs péniszméret összehasonlításban is sokkal intoleránsabbak a nők utóbbi terén (kis mellű csajok is vonzóak, de egy kisfarkú pasi mindig selejt lesz), akkor azt a következtetést kell levonni, hogy bizony nem a nő a szebbik nem. Mert a szebbik nemet azért nevezik annak aminek, hogy jobban meg kell felelnie az ideálnak és a külső az ő esetükben nagyobb értékmérő. Hát eljutottunk oda, hogy nagyon nem így van. Alacsony töpszli molett lányok simán járnak 190-es sportos pasikkal, mert az egyensúly felborult a kereslet-kínálatban és lassan a ronda csajok is már válogathatnak. Kíváncsi vagyok a véleményeitekre. A nemeteket azért leírhatnátok.

2018. márc. 25. 10:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
#20 folyt: hím nemű vagyok :D
2018. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
76%

No most én a 173 centis magasságommal nem bánom, ha magasabb nálam a férfi, de volt már pár centivel alacsonyabb barátom is. De nem alapkövetelmény a 190 centi (ilyen magas fickóm nem is volt soha). Tapasztalataim alapján a 173-as magasságot a magyar férfiak kb. 80%-a megugorja..

Farokméret: Nem tartom releváns összehasonlítási alapnak a mellmérettel, már csak azért is, mert nem ez az első és nem is a második dolog, amit meglátok egy férfin. Hanem messze a sokadik, míg a mellméret azért feltűnőbb.

Nekem pl. ezeknél a felsorolt sztereotípiáknál fontosabb, hogy a másikkal jól el tudjak beszélgetni és hasonlóak gondolkodjunk, legyen egy értékrendje és az sem árt, ha közös az érdeklődésünk. Engem sok minden tud érdekelni és szerintem nyitott is vagyok, de a másik olyan egyszerű, mint egy faék, akkor felőlem nézhet ki úgy, mint egy latin szerető és lehet mellé egy Ferrarija is, nem nagyon fog érdekelni.

2018. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
3%

"17: A negatív rinyálás a hányinger."

Ebben neked mégis mi a l0f@5z a rinyálás? Itt objektív szempontból beszélünk a férfi-nő párválasztási preferenciáiról, azon belül elsősorban a külsőről.



"Ilyen természettel nem sok nőnek kellenél jó külsővel sem, vagyis azoknak igen, akik csak a külsőre mennek."

Ezt meg mégis miből szűrted le? Ismersz talán? Tudod, milyen a külsőm? Tudod, milyen eredményeim voltak eddig a nőknél? Fogalmad sincs róla. Ez tipikusan egy annyira primitív megnyilvánulás, ami elárulja, hogy az illető méltatlan, alkalmatlan a további vitákra.

Egyszerűbben fogalmazva: ha kifogytál az érvekből, akkor ne személyeskedj. Inkább maradj csendben.

2018. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
44%
Tipikus gyakoris minta figyelhető meg itt is: a tényeket lepontozzák, a bullshiteket ("csak akarat és kitartás kell") és a hazugságokat ("nekem nem a külső számít) pedig fel.
2018. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

#22: "Tapasztalataim alapján a 173-as magasságot a magyar férfiak kb. 80%-a megugorja"


Ez egy tökéletesen burkolt utalás volt arra, hogy a maradék 20% (ami ha igaz is, nem tudom hogy jött ki neked) - aki nem üti meg a 173-as magasságot - az jobb ha elássa magát, mert egy senki a szemedben és az ő kínja, hogy olyannak született. Köszi ezt a szép megnyilvánulást. Most aztán még több önbizalmat öntöttél belém...

2018. márc. 25. 19:06
 26/39 anonim ***** válasza:
75%

12: Köszipuszi, same here csak férfiként. Huszonpárkilót fogytam, új frizura, ruhatárat frissítettem, edzek rendszeresen és nem azért, mert hogy jobban becsajozzak (persze az első benyomás számít), hanem mert most már jól esik és karban tartom magamat. (már nem vagyok fiatal, közeledik a 40).

Én is a falnak tudok menni az 1 bites felszínes gondolkozástól. Ezerszer inkább egy jó fej, tudunk miről beszélgetni "szürke kisegeret" választanék, mint egy "cicababát" a felvázolt példádból. :)

Tökéletesen egyetértek minden szavaddal! :)


XOXO :))

2018. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
64%

"Ez egy tökéletesen burkolt utalás volt arra, hogy a maradék 20% (ami ha igaz is, nem tudom hogy jött ki neked) - aki nem üti meg a 173-as magasságot - az jobb ha elássa magát, mert egy senki a szemedben és az ő kínja, hogy olyannak született."


Úgy jött ki, hogy megnéztem a tágabb ismerettségi környezetemet. :)) Nem biztos, hogy egy releváns mintavétel volt a statisztikai adatok felméréséhez, de mivel nem ismerem a teljes magyar férfilakosságot, ezért kénytelen vagyok egyelőre ezzel beérni.


Igen, akivel nem jönnék össze, az már egyből egy senki a szememben. Emberszámba se veszem. És én vagyok az egyetlen nő a világon, akinek a véleménye mérvadó. És nincs rajtam kívül mondjuk 150-160 centis lány.

Na, kedves kérdező, kezdem azt hinni, hogy neked nem a külsődön kéne változtatni elsősorban, hanem a gondolkodásmódodon, mert az oly egyszerű és sarkító, hogy ijesztő.

2018. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
42%
A szex vajon mi, a társkeresés vajon mi? :D
2018. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
17%
#27 Hiába vannak 150-160 centis lányok, számukra is 175-180 centinél kezdődik a férfi.
2018. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
74%
Tinikorban mindig a másik nem a válogatósabb, és persze ez rendületlenül a másik nem hibája.
2018. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!