Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbolondultam? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent

Figyelt kérdés

23F vagyok.

Néha úgy érzem hogy semmire sem vágyok jobban, mint egy barátnőre, de utána jön a realista énem és eltiporja ezt az egészet, mert nincs időd, nincs pénzed, tolnod kell az egyetemet meg a kutatást, és ezzel nyugtatom magam.

Az exemmel fél éve mentem szét(4 év után), és pont azért mert nem volt egzisztenciám. Szegény családból

jövök, se albi, se jogositvány, se heti két buli meg étterem.Az egyetem kezdete óta önellátó vagyok, most kutatok meg oktatok, de ez még egy év.



2018. márc. 26. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Pénz miatt mentetek szét? Akkor az értékes kapcsolat lehetett. Ne haragudj ha ezt mondom.

Nem a pénzen múlik, a többség egyetemista ebben a korban vagy csak pár éve van a munka világában, szintén egzisztenciát próbál kiépíteni. Még nem gáz, hogy nincs semmid, majd lesz. Ennyi erővel a tizenéveseknek se legyen senkijük mert anyuci pénzeli őket. Ugyan már. Ez csak egy h.lye kifogás, amivel magadat nyugtatod. Ismerkedj. Nehezebb ha nem tudsz mindenhova menni, de sok olyan program lehet amihez nem kell pénz vagy nem sok. Aki a pénzedért lenne veled, az eleve kuka.

2018. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb is, ha szétmentetek, ha a pénz volt a baja. Hidd el, nem ez a fontos. A párom pályakezdő (én még egyetemista vagyok), se jogsija, se kocsija, a szüleinél lakik és eddig törlesztette a diákhitelét. Én meg még másfél évig tanulok. Három éve vagyunk együtt :)

23/L

2018. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!