Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Milyen tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tanácsot tudnátok adni a huszonéves társkereső nőknek?

Figyelt kérdés

Azon túl, hogy fogyjanak le, sminkeljenek, öltözzönek csinosan, járjanak emberek közé és adjanak lejjebb az igényeikből. Részemről a külsőségek már teljesültek, az utóbbi kettő pedig simán csak túl általános, illetve inkább támadó, mint tanács.


Általánosságban (tehát minden nő által használható) szeretnék konkrét tanácsokat (hol, hogyan, stb.), de azért leírom a saját elvárásaimat dióhéjban:


Alap dolgok:

- legyen igényes, nagyjából olyan szinten, mint én (nem kinyalt cicafiú, de nem is folyamatosan mackónadrágos, valahol a kettő között)

- legyen intelligens (nem a diploma a feltétele, bár az plusz, viszont ha pl. nem képes saját véleményt kialakítani, csak szélsőségekben gondolkodik, illetve magától egyáltalán nem képes semmiben önálló gondolkodásra, csak amit mondanak neki, az nálam felejtős)

- ne panaszkodjon folyamatosan (pl. hogy milyen rossz a munkahelye), vagy legalább tegyen a változásért

- lehessen vele előre tervezni (nem csak a következő hónapig gondolkodik, hanem van egy jövőképe, amiért tesz is)

- legyen határozott, de nem agresszív

- ne legyen bunkó (nem kell nyálasan kedvesnek lennie, az is inkább taszító, de az emberi hangnem azért elvárás)

- partnernek tekintsen, ne tulajdonnak, aki fölött rendelkezhet


Álom, amilyet úgyse fogok találni, de azért leírom (inkább a közös jövőre vontakozóan):

- tervezzen gyereket, akivel utána foglalkozik is

- az együttélésben, háztartásban is legyen partner, ne csak "besegítsen" (végülis egyikünk se cseléd)


U.i.: Aki esetleg a hangnemre panaszkodna: nem vagyok se rideg, se kontrollfreak, se semmi hasonló, simán csak már ismerem ezen az oldalon a sablon válaszokat és szeretném kikerülni ezeket a felesleges köröket.


U.i.2: Tanácsokat szeretnék kapni, nem ismerkedős privát üzeneteket, így kérem ne lepődjön meg senki, ha nem válaszolok.


2018. márc. 31. 16:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Manapság egyre nagyobb elvárások vannak mindkét nem részéről, sokszor nevetségesek, pl legyen kék szeme, barna haja, mert ha nem olyan már nem is kell stb stb. Azt tudom tanácsolni, hogy ne legyenek óriási igényeid, ugyanakkor persze ne egy ágról szakadt csöves legyen a kiszemelted. Számíts arra, hogy akit találni fogsz, az még nem azt fogja jelenteni. hogy végleg együtt leszel vele. Régebben még előfordult, hogy életük végéig együtt maradtak a párok, mert nem tudtak egymás nélkül élni, de ma már a modernizációnak, és a társadalmi normák változásainak köszönhetően aligha fordulhat elő, hogy végleg találhatsz valakit akivel egy életre tervezhetsz bármit is. Szóval számíts arra, hogy akivel összejössz, még nem biztos, hogy vele is éled le az életed. Az álomba amit írtál a gyerekkel kapcsolatban azt elmondom, hogy általánosságba véve 30-35 év körül szokott lenni az, amikor egy férfi képes arra, hogy családot tudjon alapítani a kedvesével, persze akadt példa arra is, hogy fiatalabb korban kezdődött a családalapítás, de ideális esetben ha az anyagi feltételek is megfelelnek (( lakás, autó, stabil munkahely mindkettőtöknek )), akkor már lehet családban gondolkodni, de semmit sem szabad elhamarkodni, mert könnyen szakítás lehet belőle. Házasságot ne tervezz koraira, mert általában még 20-30 év körül még az ember szeret dolgokat felfedezni. Ne akard megváltoztatni őt, had legyen olyan, amilyen, de te se hagyd, hogy ő változtasson meg téged, mindkettőtöknek meg kell hagyni azt a bizonyos szabad teret. Ne uralkodjon el rajtad a féltékenység, ha mondjuk más lánnyal beszélget, mert nem jelenti azt még, hogy vele is akar lenni, azaz ne lesd meg titokban a telefonját, FB-t, gépét, mert ez akkor az egymás iránti kölcsönös bizalom hiányát jelenti, ami szintén szakításhoz vezethet. Persze te se hagyd, hogy ő rajta is eluralkodjon a féltékenység feléd. Azt is el kell fogadnod, hogy nem tud minden másodpercben veled lenni, és rád gondolni, mert lehet van még anyja, apja, vagy testvére, akikkel nem akarja megszakítani a kapcsolatot, és velük is szeretne beszélgetni, találkozni, ez akkor is így van, ha esetleg gyereketek lenne. Tudnod kell azt is, hogy nem biztos, hogy mindenben egyet fogtok érteni, lehet sok mindenben különbözni fogtok, vagy más lesz a véleményetek pl kultúráról, politikáról, történelemről, filmekről, zenékről, sportról stb. Remélem tudtam segíteni.


25/F

2018. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%
Én sem értek pár elvárást, de azokat az ember nem tudja csak úgy eldobni. Nem lehet azt csak hirtelen "nem akarni".
2018. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%

Igényesség nem azon múlik mennyi máz van rajta vagy mennyire sovány, persze azért adjon magára (az aranyközép út megtalálása a lényeg) . Személy szerint jobban szeretem ha egy lány természetesen szép. Egy ápolt arc, haj, egy szép mosoly már nálam nyerő. Az alapvető higiénia hiányára viszont allergiás vagyok, ne csak a sziszegő szappant ismerje a lány. Persze ez oda-vissza dolog.

Alapelvárásokkal teljes mértékben egyetértek ez nem lehetne senkinek sem extra dolog, szerintem magáért érthetődő. A maradék kettő elvárásoddal is részben egyettértek, de úgy gondolom, hogy a nő legyen háziasabb (ez nem azt jelenti, hogy ne segítsen be a férfi is a háztartásban, de sokan nem igen ismerik ki magukat a háztartásban, pl.:nem tud főzni stb., bár ezek rám nem igazak)

Na de a hosszú felvezető után térjünk a kérdésre :). Egy társkeresés során nem kellene így ráfeszülni, pláne ennyire szabályszerűen keresni társat (elvárások alapján). Ha valami megtetszik számomra egy lányon akkor csak leszólítom és majd a beszélgetésünkből kivállik mennyire vállik szimpatikussá. A netes társkeresés nem a legjobb módszer, észnél kell lenni, de nem lehetetlen megtalálni a hozzád illő párt. (Sokáig nem hittem benne, de miután megtaláltam életem szerelmét, már bátran ajánlom).

Az hogy kezdetben elvárásaidból nem mindennek felel meg ne aggodj, én sokat változtam a jelenlegi barátnőmért pozitiv irányban, ez nem azt jelenti, hogy irányított, mert azt nem engedem, hanem én magam akartam változni miatta, mert beleszerettem.

Szeretem ha egy lány pozitiv gondolkodású, szabadszájú és van humorérzéke :)

2018. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Majd olyan 30-40 közötti korodra meg is találod, az ideális királyfit. :)
2018. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez már királyfi kategória?
2018. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Van egy jó tippem: Írj rám és mesélj magadról egész pontosan 3 dolgot amit a legfontosabbnak tartasz magadról.
2018. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem a fiúk többsége "normális" lányra vágyik, amennyiben társat keres, nem csak kalandot. Ebből sajnos tényleg kevés van. Így aztán könnyebb elmondani hogy milyen NE legyél:


-"Nem vagyok olyan mint a többi lány" típusú lány, aki magát művészléleknek és/vagy meg nem értett zseninek képzeli.

-Túl vihogós, és egyfolytában beszélős. Tehát ha a fiú már 15 perce nem jutott szóhoz, akkor legszívesebben lelőne téged, csak a lelkiismerete meg a törvény nem engedi.

-De az se jó ha búval bélelt / flegma a lány. Szóval inkább érdeklődő legyél, talán az a legszimpatikusabb. Így talán még könnyen el is dől hogy megtaláljátok-e a közös nevezőt vagy sem.

-Ne hagyd hogy a fiú találja ki a gondolataidat. Közülünk fiúk közül a legtöbb (pl. én) olyan hülye mint a fenekem. Ami neked egyértelmű jelzés, az nekünk talán fel se tűnik.

-Pont azért mert hülyék vagyunk, ne gondold sose túl a dolgokat! Tehát ha mondok egy fél mondatot, amit tovább lehet boncolni, bele lehet magyarázni dolgokat, és a te fejedben már azt is kitalálod hogy én mit mondanék neked ha számon kérnél érte, akkor egész biztosan minden nap veszekedni fogunk. Ezt valamiért nagyon sok nő szereti csinálni, és teljesen értelmetlen.

2018. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Írj;)
2018. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 mikeXxX ***** válasza:
6# Látom a lényeg nem ment át neked nem azt mondtam ne legyen elvárás azt mondtam a szerelmet keresse de ha egy hímsoviniszta vagy akinek minden férfi loser akkor magyarázhatom neked örökké .
2018. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Írjanak rám. :p szeretnék gyereket
2018. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!