Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a pasitok 30 ezerért venne tápkiegeket?

Figyelt kérdés

-100% Whey Protein Professional 1 kilósat szoktam csak rendelni, mert szoktam váltogatni az ízeket, ez kb. 7 ezer


-egy jobb fajta fél kilós bcaa 5 ezer körül van


-ha van kreatin kúra, akkor mehet egy kis kreatin monohidrát, biotech-es fél kilós 3800-ért tökéletes


-multivitaminnal nem érdemes spórolni, scitec nutrition multi pro plus 5500 körül van


-emellé Arthro Guard izületvédő kötelező 4000 körül


-edzés előtti bedurrantó/koffein, mondjuk hot blood a legnépszerűbb, 5000 körül van


Ez az alap ami kötelező, emellé még van aki szed omega 3, aminosavak, tesztoszteron fokozó meg természetesen kox stb stb


Zavarna? És az zavarna titeket, ha mondjuk 5-6-ig dolgozna h-p de meló után a héten minimum 3-4 nap elmegy kondizni és csak este ér haza?



2018. ápr. 5. 22:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
77%

Aki azt írta, hogy nagyobb lesz a farka a koksztól indokolja már meg. (A pénisz izmai ún. barlangos testek amik ha megtelnek vérrel, megnő, izgalmi állapotba kerül. De mi köze ehhez a koksznak, hogy lesz nagyobb?)

Igaz, a kúra alatt feláll egy lágyabb simogatástól is, csak az a gond, hogy az hőbörgőknek fogalmuk sincs egy kúra összeállításáról, ezért a megfelelő levezetés nélkül a kamagrát is oda kell készíteni az óvszer mellé..

Kérdező, ha ennyire értesz hozzá magyarázd már el, hogy miért szedsz koffein alapú edzés előttit kreatin mellé? :D (A koffein erős vízhajtó, a kreatin hatásmechanizmusa pedig a plusz vízmegkötés)

Továbbá "álom kategória" egy olyan férfi aki nem tud megenni a barátnőjével egy ebédet vagy egy süteményt mert az nem fér bele a napi bevitelbe vagy nem tiszta kaja. Az sem túl nagy előny ha nem tudsz 2 értelmes mondatot szólni a kondizáson kívül, szuper az ilyen társaság! Plusz elég spéci munkahely kellhet ehhez az életmódhoz. (Ha nem anyuci pénzéből veszed a bogyókat, természetesen szúrni nem, mert az fáj! :D) Minimum 3 kilós fizetés, ahol tolerálják, hogy 2 óránként kajálsz, túlóra természetesen 0 mert neked edzeni kell!

Egyébként 95-be nyomok 5x5-öt, ha már kérdezted, bár csajozni még nem próbáltam vele, de a fiúk között biztos nagyon vonzó! :D

Egy egészséges, sportos fizikum vonzó a nők számára, ahol a kondi az életed része abból a szempontból, hogy rendszeresen mozogsz. (Szerintem ti fordítva ültök a lovon, a kondinak rendelitek alá az életeteket.)

2018. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Nem, ha neki ez a kattanása, csinálja. Bár nem tartom a gyúrást egy szimpatikus hobbinak, de ha maga a pasi szimpatikus és értelmes, akkor elfogadom.
2018. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 5. 23:07
 24/39 Sunshinedoll ***** válasza:
11%
Addig amíg el bír vinni vacsorázni meg programokra, nekem mindegy, mennyit költ magára.
2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%

Eleve nem jönnek be azok, akik ennyire rá vannak kattanva a testépítésre.


A "meg természetesen kox stb" után meg abszolút felejtős lenne egy pasi részemről.


(A pénznek meg semmi köze nincs ehhez részemről - amit a párom keres meg, azt arra költi, amire akarja, mint ahogy én is a saját keresetemet.)

2018. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

ENELLÉ MÉG VAN AKI SZED

Tanuljatok meg olvasni.

2018. ápr. 5. 23:13
 27/39 swagolasz ***** válasza:
77%
Lehagytad a konditerem árát, úgy már 40+ :D
2018. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
55%
A 30 ezer önmagában nem zavarna, mivel én meg éttermekben hagyok ott ennyit (sőt, inkább 2x ennyit). Az viszont zavarna, ha többet nézegetné magát a tükörben, mint én.
2018. ápr. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
sok budi builder...
2018. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha komoly testépítő vagy, és azért van szükséged ezekre a szerekre, akkor az érthető, viszont akkor olyan nők közül kellene válogatnod, akik szintén ezt csinálják, vagy hasonló körben mozognak, mert egy olyan nő, aki nincs ebben benne, nem biztos, hogy meg fogja érteni, hogy neked minek ennyi minden, a teljesen másféle étkezéstől kezdve át ezen a sok beszednivaló porig. Én elég h.lyén érezném magam melletted. Ráadásul ez a stílus, amiben itt válaszolgatsz a kommentjeidben, eléggé alpárinak tűnik. Nem akarok általánosítani, de számomra az olyan test, amit ennyi szerrel tömnek, egyáltalán nem vonzó. Nem beszélve erről az erőltetett "ki, ha nem én?!"beképzelt, lenéző stílusról. Mellesleg a nagy izomtömeg csak belassít, és ha abbahagyod az edzést, lejössz ezekről a szerekről, össze fog esni az egész "műved", abban a pillanatban. Számomra ez nem más, mint felfújt izmok. Elárulom neked, a legtöbb nő jobban kedveli azt, aki inkább szálkásít. Nem beszélve arról, hogy mennyire megterheli a szervezetet ez a sok sz.r...
2018. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!