Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a pasitok 30 ezerért venne tápkiegeket?

Figyelt kérdés

-100% Whey Protein Professional 1 kilósat szoktam csak rendelni, mert szoktam váltogatni az ízeket, ez kb. 7 ezer


-egy jobb fajta fél kilós bcaa 5 ezer körül van


-ha van kreatin kúra, akkor mehet egy kis kreatin monohidrát, biotech-es fél kilós 3800-ért tökéletes


-multivitaminnal nem érdemes spórolni, scitec nutrition multi pro plus 5500 körül van


-emellé Arthro Guard izületvédő kötelező 4000 körül


-edzés előtti bedurrantó/koffein, mondjuk hot blood a legnépszerűbb, 5000 körül van


Ez az alap ami kötelező, emellé még van aki szed omega 3, aminosavak, tesztoszteron fokozó meg természetesen kox stb stb


Zavarna? És az zavarna titeket, ha mondjuk 5-6-ig dolgozna h-p de meló után a héten minimum 3-4 nap elmegy kondizni és csak este ér haza?



2018. ápr. 5. 22:13
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
49%

#5

Hogy eddig erre miért nem gondoltam?! Hála Neked, megvilágosodtam.

Szeretem, hogy ilyen okos vagy. :)

2018. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

# 8

Lol, nem értesz hozzá, amiket én soroltam pont nem a placebó kamuk közé tartoznak, mint a sok hülye aminosav, ginzeng meg nem tudom én micsodák

Te az erős androgén hatású szterodiokról beszélsz, és oda írtam, hogy VAN AKI SZED, olvasni tudni kéne minden kérdést lekamuzó okostojás

2018. ápr. 5. 22:29
 13/39 anonim ***** válasza:
62%
#7-nek igaza van. Ez a sok szar teljesen felesleges, ha nem vagy profi.
2018. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Alapból hogy mondhatod, hogy felesleges, amikor mindenkire máshogy hatnak a tápkiegek? Meg ki mondta, hogy amatőr vagyok, akit tegnap vezetgetett körbe az edző a teremben? Mi ez az amatőrözés?

A hot blood konkrétan nekem használ, a kreatin-t szintén fogyatékosság kamunak mondani, ok van aki fosik tőle, de ilyet mondani, hogy nem használ senkinek vagy csak profiknak a kreatin... LOL :D

Izületvédő felesleges? Látszik mennyire értetek hozzá.

2018. ápr. 5. 22:38
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
#18 Talán nem olyan súllyal kellene szériáznni, ami szétbassza az ízületeidet.
2018. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
jól van emelgesd a női súlyzókat meg tegyél a rúdra vaníliás karikákat
2018. ápr. 5. 22:43
 17/39 anonim ***** válasza:
42%

A kreatin meg nem arra való, hogy orrba szájba zabáljad. Ha megrekedsz valahol a fejlődésben, akkor túl tud lendíteni, de ennyi.

Ha nem vagy profi teljesen felesleges.

2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

másold be a kérdésem azon részét, ahol írom, hogy orrba szájba zabálom

tisztában vagyok a feltöltéssel, adagolással meg mindennel vele kapcsolatban

2018. ápr. 5. 22:47
 19/39 anonim ***** válasza:
24%
#20 Nagyon profi lehetsz. Hányszor tudsz belenyomni fekve a széri a súlyba és hány ismétléssel csinálod?
2018. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Piramis rendszerben csinálom de 12 simán megvan 70 kilóval

emelgessétek a női súlyokat nekem mind1 hogy 2 pofonomtól szédelegnétek, a farkam meg olyan kemény mint a gyémánt, ez egy tévhit h a szteroidoktól impi leszel meg h összemegy a farkad, a heréd zsugorodik össze, de még mindig nem szteroidozok

2018. ápr. 5. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!