Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a pasitok 30 ezerért venne tápkiegeket?

Figyelt kérdés

-100% Whey Protein Professional 1 kilósat szoktam csak rendelni, mert szoktam váltogatni az ízeket, ez kb. 7 ezer


-egy jobb fajta fél kilós bcaa 5 ezer körül van


-ha van kreatin kúra, akkor mehet egy kis kreatin monohidrát, biotech-es fél kilós 3800-ért tökéletes


-multivitaminnal nem érdemes spórolni, scitec nutrition multi pro plus 5500 körül van


-emellé Arthro Guard izületvédő kötelező 4000 körül


-edzés előtti bedurrantó/koffein, mondjuk hot blood a legnépszerűbb, 5000 körül van


Ez az alap ami kötelező, emellé még van aki szed omega 3, aminosavak, tesztoszteron fokozó meg természetesen kox stb stb


Zavarna? És az zavarna titeket, ha mondjuk 5-6-ig dolgozna h-p de meló után a héten minimum 3-4 nap elmegy kondizni és csak este ér haza?



2018. ápr. 5. 22:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
79%

Biztos, hogy nem járnék olyannal, akinek a testépítés a hobbija vagy a foglalkozása.


Ha egyéb hobbijára, mittudomén lövészet, horgolás, síelés költene el ennyit, az nem zavarna. Igazából ennek a dupláját vagy tripláját is költse nyugodtan a hobbijára, amíg nem kell azt hallgatnom, hogy le van égve. Egészséges ember a hobbiján/foglalkozásán kívül egyéb programokra/hobbikra is szívesen költ.

2018. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező,itt általában nem a szexi kalibrált nők fognak válaszolni.


Nekem egyik párom se bánta sőt mivel ők is edzenek amit elvárok ők tudják mennyi idő egy ilyen test felépítése.


Itt aki nem fogadná el,tuti nem is kellene ilyen férfinak mert oda kőkeményen teljesíteni is kell,külsőleg is belsőleg is és az ágyban is.

Erre nem sok nő képes.


Akit zavar azzal ne törődj az menjen keressen magának egy nyikhajt vagy egy dagadékot.

Majd megtalálod akinek ez imponál hidd el.


Egy igényes szexi,csinos nő még örül is ha a pasija ilyen,hogy sportol,edz.

Ez a férfiasság egyik alapköve,nők is mondják mindig.

Kevesebbet kell beszélnek mert hamar beindulnak.

Lehet beképzeltség de így van.

2018. ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges dolgokra költenéd, nem zavarna. De koxra meg bedurrantóra b..szki....
2018. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Mert aki kiscicának hívja magát, az nagyon okos lehet... Tipikus példája vagy annak, aki olyanról kezd el okoskodni, amihez fingja sincs. Utolsó, a kérdező ezerszer leírta h nem koxol, edzés előtti bedurrantó legális, nem káros.

Ostoba emberek...

2018. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%

Miért is vagyok ostoba? :D Azért, mert neked nem tetszik a nevem? Egyébként kétdiplomás ember vagyok, és komoly munkahelyem van. Nem vagyok ostoba egyáltalán. Ezen kívül képzeld járok edzőterembe is. Ez az oldal ha jól tudom, azért van, hogy a kiírt kérdésre válaszoljak, meg elmondjam név nélkül a véleményem.


Egyébként aki szerint ilyen embernek, csak, mert ki van gyúrva, olyan nő kell, hogy ihaj csuhaj, mert másik a nyomába se ér, annak megsúgom, hogy pl. nekem rohadtul nincs szükségem a stílusa alapján egy ilyen izomtömegre beképzelt p.csfejre! :D na csá

2018. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
90%

Akkor minek írta bele a kérdésbe a koxot, ha arra nem kíváncsi? Biztos velem van baj, hogy szeretem szintetikus szarok nélkül élni az életemet.

Amúgy volt régen az a fogyasztószer, Adipex a neve. Na az is legális volt, míg ki nem derült, hogy amúgy drog. Jóvanaz.

2018. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

# 35

Dehogy van neked 2 diplomád :D Ostoba proli.

2018. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna, van tapasztalatom. Az exem is komolyan csinálta a testépítést, aztán elszaladt a ló... Munka, aztán kondi, órákat... Fejlődött, csak a kapcsolatunk ment rá. Egy ideig jártam vele kondizni, aztán személyes okokból nem tudtam. Elhanyagolt, mellette tett rá magasról mindenre, ami nem ezzel kapcsolatos... De egy nagyképű f...kalap lett belőle.
2018. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Énis bőven elköltök ennyit kokainra, sőt. Úgyhogy egy szavam nem lehet, nem zavarna
2018. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!