Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te megváltoznál másért?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy jól érzed magad a bőrödben, egyedi és elégedett vagy. Viszont ezt úgy tudod elérni, hogy általában beleszärsz sok mindenbe és emiatt nem is érdekel a kritika, visszahúzás, játszmázások, így vannak utálóid, de hadd legyenek, kinek nincsenek?! Ja, csak azért mégis felvillan időnként a hibajelző, hogy így társad nem lesz nettó soha, ha ilyen vagy. Változnál, kompromisszumkészebbé, nyitottabbá válnál, ha szembejönne veled a recskanaplódban (és álmaidban) elképzelt női szerzet/hímegyed, vagy ha nem fogad el olyan kis köcsögnek, cserébe viszont életigenlő, laza embernek, akkor ahogy jött, úgy mehet is tovább? Bááár... körbenézve, hogy milyen emberekkel vannak együtt manapság, egész hihető, hogy rád is vár így valaki, csak még a mellékelt ábra nem ezt mutatja (kinek nem inge, ne vegye kabátra).


(Szociopataképző tanfolyamelső kérdését olvashatták.)


2018. ápr. 5. 23:01
1 2 3
 11/21 Mádár0218 ***** válasza:
85%

Nem, ha úgy ahogy most vagyok nem tetszek az adott félnek akkor ez van, tudom hogy gond van a személyiségemmel de nem akarok változni


Szarkasztikus, nincs empátiám, enyhe flegmaság, makacs stb.

2018. ápr. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan változom, nem azért mert elégedetlen lennék önmagammal, de más emberek, a környezet hatással vannak az emberre. Rengeteget változtam akár már az őt évvel ezelőtti önmagamhoz képest is. Biztos, hogy ezután is fogok még. Kapcsolatban is elég sokat változik az ember. Viszont semelyik változás sem volt egy lehetséges párkapcsolat reményében.

36N

2018. ápr. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12 egyetértek. Itt sokan összemosták a személyiségfejlődést és az "idomulást".

Előbbit részben az ember saját maga miatt csinálja tudatosan, illetve a környezete hatására. Az utóbbi viszont csak áltatás és önmagunk, identitásunk feladása - nem érdemes.

2018. ápr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem a párkapcsolatom nagyon sokat segített a jó irányba változni. Igaz nekem nem ilyen volt a személyiségem ahogy te leírtad. Nekem más jellembeli negatív tulajdonságaim voltak,de nagyrészüket levetköztem. Ezt fejlődésnek hívják. Azóta sokkal boldogabb vagyok és jobban is szeretem magam.
2018. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Spontán nem változnék meg, de észrevétlenül, más közegben, egy szimpatikus személy mintája mellett igen, fokozatosan képes lennék változni.
2018. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok túl szociális, ráadásul van a személyiségemnek egy olyan oldala, ami a férfiak számára riasztó (bár összességében minden embernek az). Nekem az tartott sokáig, mire elfogadtam, hogy ezen változtatni már nem tudok, valakinek muszáj lesz így elfogadnia, mert bár sokat lefaragtam ebből a rossz tulajdonságomból, végérvényesen nem tudom elhagyni. Nagy küzdelem volt, de sikerült.
2018. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kapcsolatom, ahok az elején nagyon cuki voltam, mert éreztem, hogy ezt szereti a srác. Nagyon fárasztó volt és undorodtam magamtól. Valójában olyan a személyiségem amin igenis kéne változtatni, mert elég sötét és nem valami kedves, de én elfogadtam magam ilyennek. Ha véletlenül párt keresnék, akkor se játszanám meg többet magam, mert szerintem olyat nem is lehet, hogy valaki egyszercsak teljesen máshogy viselkedjen. Persze én is változtam, már nem vagyok veszekedős, és már nem igazán érdekel ki, mit gondol rólam, de ezek apránként mentek. Mindenesetre én úgy gondolom, hogy inkább legyek egyedül és önmagam, mint mással egy megjátszott személyként, csakhogy legyen valakim.
2018. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jól érzem magam a bőrömben, leszarom az emberek véleményét, nincs bennem megfelelési kényszer senki felé és nem változnék senki kedvéért. Rugalmas ember vagyok, tudok alkalmazkodni, ha a helyzet megkívánja, kisebb dolgokban teljesen kompromisszumképes vagyok és természetesen folyamatosan tanulok és fejlődök (abban az irányban, amit én tűztem ki magamnak!), de senki nem ér számomra annyit ezen a bolygón, hogy a személyiségem, világszemléletem vagy értékrendem megváltoztassam miattuk. Nagyon sokáig voltam egyedül, imádtam is, de mindenféle megjátszás nélkül is sikerült keresés nélkül olyan párt találnom, akinek pont így kellek, ahogy vagyok, ennél lejjebb nem is adnám.
2018. ápr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem lennék senkiért más, mint aki vagyok, de vannak emberek, akik tudnak annyira ösztönözni, hogy még jobb önmagam legyek, és olyan dolgokat is kihozzak magamból, amikre addig nem volt lehetőségem vagy segítőm, hogyan is induljak el. Például volt olyan ismerősöm, akinek a hatására szakmai sikereket értem el, mert bízott bennem, és segített is, bár kapcsolat nem lett belőle, egy másik ismerősöm a sportban lett útmutatóm, és most még jobban érzem magam a bőrömben a hatására, mint korábban, mert át tudtam lépni a korábbi korlátaimat, amiket az ő segítsége nélkül nem sikerült.
2018. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Mádár0218 ***** válasza:

Most miért lettem lepontozva?

-...

2018. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!