Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nálatok jó pont ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok jó pont ha a férfinak már van lakása? Nem fog később zavarni a tudat, hogy senkik vagytok ott?

Figyelt kérdés
Ha összejöttök, és majd gyerekeitek is lesztek, összeházasodtok...Nem fog eszetekbe jutni hogy alárendelt szerepben éltek az otthonotokban? Hiszen minden a férfié, és ha 15 év múlva megbolondul, az utcára rakhat titeket. Annyi ilyen kapcsolat van, a férfi idősebb 5-6 évvel, elérte már az otthonteremtést, jön egy barátnő aki beköltözik, és élnek boldogan. De nem fura így élni a nőknek? Hogy nem lesz soha közös lakásuk?
2018. ápr. 7. 11:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt kihozni. Csak egy hosszú kapcsolat után újra ismerkedek, és ebben a korosztályban már páran rendelkeznek lakással. Én viszont pont ebben az évben szeretnék venni valamit szülői segítséggel, hitellel. És eszembe jutott, hogy nem e fura úgy családot alapítani, hogy az egyik félnél lakunk, és soha nem dobjuk össze amink van, a másik üresen áll, ki van adva albérletbe mondjuk. Kicsit tartok ettől, hogy veszekedésnél a fejemhez vágja a jövőbeli párom, hogy ha nem tetszik ez vagy az akkor lehet pakolni. Hogy nem is tudom, mintha ő lenne a főnök, ő mondja meg milyen színű függönyt veszünk, vagy kiket hívhatunk fel a lakásba.
2018. ápr. 7. 11:40
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha az ember szeret valakit, akkor szeretné, hogy a másik otthon érezze magát nála, nem?
2018. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van lakasom nokent es ebben elunk a parommal. Normalis emberrel kell osszekoltozni, nekem egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy barmit a paromra eroszakoljak, csak mert az en lakasom. Oke, nyilvan a star warsos fuggony amit o siman venne, az tiltolistas, de ugyanigy en sem csinalok a lakasbol habosbabos rozsaszin csajlakast, vagy pl nem lesz hofeher steril konyhank se amit en szeretnek, de a parom meg utalja az olyat, igy kiegyeztunk abban, hogy steril hatasra torekszunk, de viszunk bele fa szint is, mert a parom meg azt szereti, szoval egyelore a feher szekrenyek, ajtok, natur fa konyhapulttal a nyero. Meg lehet egyezni olyan dolgokban, amik mindket embernek tetszenek. Ja es egyszer se mondtam meg neki, ha nem tetszik valami akkor lehet hazacuccolni...
2018. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%

Veled komoly gondok vannak... :D

Pont nem érdekelne a lakásod, amikor saját házam van, amibe ilyen mentalitással be sem tehetnéd a lábad. Amikor a párom hozzámköltözött 15 éve, ez a ház ugyanúgy az övé is lett, ahogy az enyém is. Eszébe sem jut neki sem és nekem sem, hogy alárendelt szerepben lenne, kettőnké a ház és szerencsére ő is úgy áll hozzá. Ha eddig nem bolondultam meg, akkor ezután sem fogok, az utcára pedig soha nem tennén ki. Ha meg mégis lennék ilyen balfsz, akkor van elég tartaléka ahhoz, hogy legyen egy saját lakása.

2018. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
1-es, ez nagyon szép, de akkor a te fizud megy önerőbe, majd lakáshitelbe?
2018. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

20 éve élek házasságban, a férjemnek volt egy családi háza, abba költöztem én is a szülői házból, így volt életszerű.

Sosem éreztem alárendelt szerepben magam, egy csomó mindenről én döntök (festéskor a színek, aztán bútorok, berendezés, mit újítsunk most fel rajta, stb.)

Nálunk "megbolondulás", félrekufirc nem volt, nem is lesz, ettől nem tartok.

Ami elgondolkodtató, ha előbb hal meg, mint én... De akkor pedig haszonélvezeti jogom lesz, a ház viszont egy az egybe a gyerekünk tulajdona lesz. (Bennem egy esetleges válás, és hogy akkor hova mennék, fel sem merült. Vele élhető az élet, tehát soha nem éreztem magam "senkinek" a házban. De ha visszamehetnék időben, mégis jobb lenne nulláról indulni, bár 20 év távlatából már akármit mondhat az ember lánya.)

2018. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11-es: jaj, dehogy!!!

Nálunk az én pereputtyomnak nagyobb bejárása van ide, mint az övének:)))))

Szokta is mondani viccesen, hogy "Adj szállást a tótnak, kiver a házadból." :)))))))

2018. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért költöznék oda és miért lennék ott egy senki? Van saját lakásom, csak úgy nem költöznék oda senkihez.
2018. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os, ha a felesége vagy, akkor a ház felét te öröklöd, ha esetleg előbb halna meg.
2018. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van lakásom úgyhogy engem nem tesz utcára egy pasi sem.
2018. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!