Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt lehet rossz előjelnek venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet rossz előjelnek venni?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi, hogy nagyjából 1 hónapja megismertem egy lányt az egyetemen, heti egy közös óránk van. Már először is tök jól elbeszélgettünk, pár napja rá bejelöltem facebookon és rá is írtam és hát nem olyan gördülékeny a beszélgetés. Írok, aztán válaszol majd megint én írok és nem is olyan röviden válaszol. A gond az, hogy napi 1-2 üzenetet cserélünk, viszont látom hogy sokat van fent, csak nem olvassa el amit írok. Élőben viszont továbbra is tök jól elbeszélgetünk, sokat nevetünk, szinte folyamatosan mosolyog. Szívesen elhívnám randira, viszont nem akarom hogy ha esetleg elutasít akkor feszült legyen a helyzet és ne beszéljünk többet.


Szóval én gondolom túl és kicsit megzavarodtam, vagy valóban negatív előjel, ha ritkán ír/válaszol.



2018. ápr. 14. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

NEM az interneten kell élni, hanem a valóságban, a személyes kontaktus, a személyes beszélgetés a mérvadó. Hívd el és kész.

Sokan vannak, akik nem szeretnek neten beszélgetni és regényeket írni.

2018. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom általában, csak azt veszem észre, hogy az ismerkedés is annyira a netes világba tevődik át, hogy kicsit most megzavarodtam.
2018. ápr. 14. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Tévedés. Ahol van lehetőség személyes beszélgetésre, ott a személyes kontaktus van előtérben.

A net az csak lyukkitöltő, hogy ha nincs lehetőség első körben a személyes dolgokra.

2018. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csap le azonnal az üzidre? Felháborito! Mi a retkesnek erölteted, ha beszélgetni is tudtok????
2018. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én például sokkal jobban szeretek élőben beszélgetni, és ha tetszik valaki, akkor főleg az élőbeszédet preferálom a chathez képest, ahol sokkal könnyebb félreérteni egymást és tudom, hogy ott kevésbé is vagyok szórakoztató, mint élőben.
2018. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne hívd el randira, kicsit töltsétek ki az időt. Nem muszáj egyből belerohanni az egészbe. Ismerd meg, beszélgess vele sokat személyesen, és ha már BIZTOS vagy a dolgodban, akkor mehet a kérdés.
2018. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelent semmit. Barátnőmmel nem nagyon tudunk neten beszélni, de nem is zavar, nem kell állandóan ott lógni legalább. Szemelyesen viszont minden rendben van.


Ha pedig nem akarsz “feszült helyzetet”, akkor ne randira hívd el, hanem szimplán egy kávéra, akármire. Ott jól érzitek magatokat, beszélgettek, aztán majd alakul. Ha pedig nem olyan a helyzet, akkor se lesz feszültség, mert nem randi volt, csak beultetek valahova.

2018. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!