Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ismertek sok alacsony/cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ismertek sok alacsony/csóró/nem jóképű pasit akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Mert én igen, akár ezek együttes kombinációjával. Komolyan nem értem azokat, akik ezen tulajdonságaikra fogják, hogy pls soha nem volt mèg barátnőjük. Éltem Pesten és kisebb városban is, de rengeteg ilyen példát láttam mindehol. Akkor mégis miért hangoztatják itt, hogy "nem lesz nőd, ha nem vagy jóképű/pénzes/magas/kigyúrt..."

2018. ápr. 14. 21:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

Oké, léteznek. Senki nem állította, hogy nem, hanem annyit, hogy egy ilyenről sem tud és épp azért mert nem valami túl gyakori jelenség. De és akkor most mi van, holnaptól olcsóbb lesz a kenyér vagy mi?

Felkeresek én is pár éhező embert és elújságolom nekik, hogy ne nyavajogjanak mert egy ismerek hajléktalanokat akik jókat esznek és akkor mindenki happy lesz.

2018. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A nagy számok törvénye alapján a nem tökéletes emberek is alakítanak párkapcsolatot. Nyilván. Aki ezeket hangoztatja, az az egyszerűbb utat választja a gondolkodás helyett, az üres általánosítások visszaböfögését. Kétségtelen, hogy nem annyira megerőltető, mint gondolkodni.
2018. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy abszolút nem ritka jelenségnek látom ezt :D
2018. ápr. 14. 22:06
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Ismerek igen a hugom barátja! Alacsonyabb huginál, nem is túl szép,de csórónak nem csóró, szorgalmas, ezáltal sosem voltak még anyagi problémáik. Hugi meg egy normális rendes csajszi :)
2018. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Én is beszállnék. Persze, vannak, és? Ritkák, mint a fehér holló, de mivel élünk pár milliárdan a bolygón, illetve vannak bűn ronda és/vagy igénytelen nők is, nyilván léteznek. A kivételek erősítik a szabályt, de mégis hova akarod kivezetni ezt az értelmetlen kérdést?
2018. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
utolsó, arra akarom kivezetni, hogy igenis nem ritka jelenségről van szó, és aki ezt tagadja, elképzelhető, hogy a sikertelensége miatt csőlátással rendelkezik..és csak nem akarja meglátni ezeket az eseteket
2018. ápr. 14. 22:47
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem ismerek egy ilyen párost sem. Nem mondom azt, hogy lehetetlen, de közel sem olyan gyakori, amennyire gyakorinak itt próbálja beállítani néhány netes dzsásztiszvarrior. Egyedül a gyk-n találkoztam olyan emberkékkel, akik szeretik azt mesélni, hogy mennyi ilyen ismerősük van.


"utolsó, arra akarom kivezetni, hogy igenis nem ritka jelenségről van szó, és aki ezt tagadja, elképzelhető, hogy a sikertelensége miatt csőlátással rendelkezik..és csak nem akarja meglátni ezeket az eseteket"

Pár tinikori bénázáson kívül nem sok sikertelenség ért, ami megérintett. Nem mondom azt, hogy minden csaj összejön, de eddig nagyjából minden 2. összejött, akinél kezdeményeztem. Szerintem, nem olyan rossz arány és nem is érzem magam rosszul. Nincs csőlátásom, a környezetemben azok az emberek, akik pár dologgal kapcsolatosan mélyebben beszélgettek velem, az egyik legynyitottabb és legszéleslátókörübb ismerősüknek tartanak.

Mégis azt mondom, hogy ez nem gyakori jelenség.

DE, ha ilyen logika alapján ráhúztál valami csőlátást a saját véleményeddel nem egyezők véleményére, akkor miért ne állhatna a logikád visszafelé is? Miért ne állathatná valaki azt, hogy gyakori egy ritka jelenség a saját beszűkült látásmódja miatt?


Személyes sztori: Egy társaságban szóba került, hogy a lányoknak fontos a magasság. A társaság minden női tagja elismerte, hogy csak magasabb pasival jönne össze, egyet kivéve. Ő teljes meggyőződéssel állította, hogy rengeteg olyan páros van, ahol a nő magasabb, elég csak kimenni a város főterére és körbenézni. Hát, oké, belementem a dologba. Pécsen beültünk egy helyre a főtér környékén és ott voltunk jó ideig. Egy, azaz egy ilyen párost láttunk... Természetesen a csaj továbbra is azt állította, hogy gyakoriak az ilyen párosok. Annyira, hogy még az ismerősei közül sem tudott mondani ilyet... :D

Nem mondom azt, hogy a nagy számok törvénye alapján ne lennének ilyen párosok és azt sem, hogy egy ronda pasinak ne lehetne szép csaja. DE attól még ne próbáljuk meg a logikával szembemenve azt állítani, hogy ez olyan gyakori.

Plusz az oldalon eddig 2 felhasználótól kaptam képeket, hogy ők tudnak olyan párosokat, ahol a férfi ronda, a nő pedig szép. Egyik párosnál sem volt ronda a férfi.

2018. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem ismerek ilyen párt. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én a nők és önmaguk által is rondának tartott férfiakat sem látom rondának. Aki szerintem is ronda, az már tényleg végletes. Sajnos nem láttam még ilyen férfit nővel.

Az alacsonyság/csóróság még kompenzálható, ilyenekre van példa.

2018. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

Igen, sok ilyet ismerek. Elég ritkán látok helyes pasikat.


De én nem ilyen művilágban élek, nem ismerek fenékmutogatós plasztiknőket.

2018. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
nem kell ismerni őket, elég kimenni az utcára, és kicsit szétnézni. Elég kevés az adonisz Magyarországon.
2018. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!