Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól indult az ismeretség, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól indult az ismeretség, de elcsesztem, hála a rossz berögződéseknek, amiken dolgozom ugyan, de még nem tökéletes, férfiak, szerintetek ez még helyrehozható? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Évek óta elvagyok magam, rendezgetem az életem, nem terveztem, hogy társat keressek, ez sem úgy indult, de elcsavarta a fejem, rengeteg közös vonásunk van, azok közül, amikkel magamban is ki vagyok békülve, tehát ez jó, és vannak közös hobbik is, és közös érdeklődés, ami szintén jó. Megindult egész jól egy beszélgetés, kölcsönös volt a szimpátia, aztán én bolond, elkapkodtam, sok voltam hirtelen (ő eléggé zárkózott és kevés embert enged közel magához). Nem haragszik, de most elakadt a beszélgetés. Én meg nem akarok rátelepedni, de bosszant, hogy így alakult. Szóval most gyakorlom a türelmet, és nem tudom, végleg eltoltam-e, vagy van-e még remény arra, hogy kibillenünk ebből az állapotból, és idővel javul. Szeretnék ebben bízni, de tudom, hogy hibáztam, azt is tudom, miért, és dolgozom magamon folyamatosan, de visszacsinálni nem tudom, ami már megtörtént.
2018. ápr. 15. 15:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm. Majd lesz valahogy. Azért bosszant, mert tényleg nehezen találok olyat, akivel én is tudnék kapcsolatban működni. És most, hogy akadt egy, akkor meg így jártam. Eleinte még tette is a pikáns megjegyzéseket, és most is akad, hogy rajtam felejti a tekintetét, ha összefutunk. De ez van. Igazából nekem sem sürgős, hogy legyen valakim, csak nagy lelkesedésemben belerohantam.
2018. ápr. 15. 16:54
 12/23 anonim ***** válasza:
Rájött mit akarsz, s "menekül". Ennyi.
2018. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Türelmetlenséggel, nyomulással, rámenősséggel nagyon el lehet rontani egy bimbózó kapcsolatot. Tanulj belőle, és fogd vissza magad. A gyorsabbnak kell alkalmazkodnia a lassabb tempójához, többnyire.
2018. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Na szóval, volt már szituáció ahol én is hasonlóan viselkedtem. Nekem végül is a távolság miatt semmi nem lett a dologból. Én komoly szándékkal ismerkedtem a hölggyel, erre képbe jött hirtelen a szex... teljesen lelombozott, olyan dolgot mondott, amitől az volt az érzésem hogy csak szexet akar. Ekkor én visszavonulót fújtam.


Szerintem ha komolyan gondolod akkor beszéld ezt meg vele, mit érzel vele kapcsolatban, mondj el neki mindent. Szerintem ez lenne a jó út, így kiderülne hogy ő miként érez és hogy van e jövője ennek az egésznek. Azt látom sokszor hogy összeillő emberek elmennek egymás mellett mert nem merik kimondani mit éreznek...

2018. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy alapból én is a lassabbakhoz tartozom, aztán most meg behülyültem... :-D Hát, remélem, még van, ami menthető, tanultam belőle, a fejem legyen a helyén, és behúztam a féket, de nyitva tartom a szemem.
2018. ápr. 15. 21:33
 16/23 A kérdező kommentje:

Ha most neki szegezném az egészet, az megint lerohanás lenne. Alkalmanként így is összefutunk, majd inkább figyelek, és nem csinálok megint hirtelen lépéseket. Egyébként érdekes, mert odafigyel arra, amit mondok, és megjegyzi. Nemrég volt valami, amire páran megkérték, de nem volt eredménye, aztán megkértem én is, és nekem megtette (nem magamnak kértem).

Szóval talán nem olyan nagy a probléma, talán csak több idő és nagyobb körültekintés kell. Végül is a főzést sem lehet összecsapni, mert nem lesz olyan jó.

2018. ápr. 16. 17:02
 17/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem tudom, nézitek-e még a kérdést.

Most úgy néz ki, megint elkezdett szóba állni velem, bár még nem olyan gördülékenyen, ahogy indultunk. Azt hiszem, most teljesen rá kell hagynom, és másképp hozzáállni, mint amivel eltoltam. Ha sikerül túllendülnünk, ez a pár hónapos bénázás csak rossz emlék lesz idővel.

2018. máj. 2. 16:21
 18/23 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi idosek vagytok? Szerintem lazan szorakozik veled, csak nem ismered annyira, hogy lasd.
2018. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Mindketten 30-asok vagyunk, egyébként látom, hogy milyen, amikor "szórakozik", ennyire már kiismertem, illetve én sem most jöttem le a falvédőről, szóval biztos, hogy nem ez a helyzet.
2018. máj. 3. 18:47
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Mindegy. Ha valaki komolyan gondolja, nem szórakozik, meg nem játssza a riadt kis állatot, főleg nem 30-as létére.

Te tudod, meddig akarod ezt nyújtani. De szerintem ezt az embert koránt sem mérted fel jól. Lehet simán volt neki eddig valaki, akivel szórakozott, aztán most jöhetsz te. Csak nem mindegy, hogy mire.

2018. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!