Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit gondoltok erről a fajta viselkedésről egy férfi részéről? Ti hogy reagáltatok volna Kelemen Anna helyében?

Figyelt kérdés

Talán olvastatok róla: a lényeg, hogy egy csomó férfi közül kisorsoltak nemrégiben egyet, aki "nyert" egy vacsorát Kelemen Annával. A megbeszélt randira végül nem ment el, átrakatta egy másik időpontra, aztán arra sem ment el, de írt egy levelet Annának és küldött neki virágot. Itt van bővebben a sztori:


[link]


Ti hogy reagáltátok volna ezt le Annácska helyében? Hasonlóképpen, mint ő? Ez úgy jött volna le inkább, hogy "micsoda egy férfiatlan, gyáva alak" vagy inkább egy némileg érthetetlen, de aranyos dolog lett volna a pasitól? Egyáltalán: járt már valaki közületek hasonlóképpen? Hogy a férfi a lebeszélt randira bár nem jött el, de igyekezett úriemberként eljárva kompenzálni valamilyen módon?


Mennyire tartjátok férfiasnak vagy férfiatlannak, ahogy a szóbanforgó férfi viselkedett Annácskával?



2018. ápr. 19. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj becézni? A cikkben is idegesítő volt, de a te szövegedben még inkább. Ráadásul úgy boncolgatod még védelmezgeted a férfiak szégyenét, mint ha te lennél az. Maximum akkor becsülendő amit tett, ha kapcsolatos. e ha csak simán inába szállt a bátorsága, akkor sajnálom a leendő párját. Gondolom nem csak Kelemen Annához, de az élet más dolgaihoz is így áll hozzá. Én 22 éves nő vagyok, nem ismerem különösebben ezt a Kelemen Annát, de simán eltudnék vele tölteni egy ebédet vagy vacsorát. Hát még azokkal a férfi hírességekkel, akik tetszenek (van barátom). Szóval minden normális ember kellemesen izgul, nem pedig összeszarja magát.
2018. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő nem lepődött meg ezen különösebben, biztos volt már ilyenre példa, hogy nem mertek vele találkozni annak tudatában, hogy kikhez lesznek mérve. De szerintem minden "celebnő" kiteszi magát ennek.

Kívülről nézve férfiatlan, hogy az ürge jelentkezett a sorsolásra, aztán kétszer is visszakozott, viszont korrekt és férfias, hogy az okot nyíltan kifejtette és közölte a nővel.

2018. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#13 Az ország ezen a néven ismeri, meg próbáltam arra is ügyelni, hogy ne legyen szóismétlés.


Ugyanúgy gondolkozol, mint ez a szóbanforgó pasi, amikor jelentkezett a vacsora-lehetőségre: elrévedezel, fantáziálgatsz, idealizálva egy helyzetet, felszabadultan, nyomás nélkül - viszont ha kiderülne, hogy tényleg te mehetnél a vacsira, szerintem úgy betojnál, hogy te is ijedtedben visszamenekülnél abba a kis világba, ahol továbbra is "csak" mint vágyaid tárgyaként tekinthetsz az illető celebre, felruházva pozitív tulajdonságok garmadájával. Ráadásul itt bonyolódik a helyzet, mert nő vagy: neked nem feltételnül kell izgulnod, mert bízhatsz abban, hogy a férfi vacsorapartner majd lehengerel, elkápráztat, viszi a hátán a randit. Anna is valószínűleg ezt várná egy férfitól, és akkor is ezt várta. Csalódott, de aztán kellemesen is. Szerintem végtére is egy pozitív emlékként maradhatott meg benne ez az egész.

2018. ápr. 19. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
40%

Hát akkor mi ponyva-suttyók vagyunk barátommal, de pont erről beszélgettünk minap. :) Én imádok olvasni, de néha kell a trash is.


Szerintem nem férfiatlan, mint ahogy írta valaki, vagy van felesége, barátnője, vagy (és inkább ez szerintem) nem akart bekerülni valami bulvárújságba, összes ismerőse ezen csámcsogna évekig. Sok embernek csak neten nagy szája, aztán élőben visszafogottabb.

Anna nem hülye nő, sőt értelmesebb, mint a legtöbb celeb, én nem nézem le.

2018. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!