Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kavart szitu. Ki lát tisztán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavart szitu. Ki lát tisztán? (rövid)

Figyelt kérdés

Pasas kezdeményezett, elkérte a számom, azt mondja kedvel. Tisztáztam vele, hogy nem keresek társat. Azt mondta nem baj, ő is csak haverkodna.

😂

5 hete beszélünk facen, és az üzeneteink néha olyanok mintha már egy párt alkotnánk.


"vigyek neked hazafelé vacsit drágám"


Elhülyül vagy reménykedik több is alakul idővel?



2018. ápr. 28. 14:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Tudod nem véletlenül nem lehet veletek nőkkel egyről a kettőre haladni.

Most azt mondod, hogy te csak komoly kapcsolatban vagy benne, de már a legelején tisztáztad vele, hogy nem keresel társat. Na akkor most melyik?

Őszinteséget vártok el, miközben egyik szavatok üti a másikat.

2018. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Idővel megkedveltem. Akkor épp szakításon voltam túl de ő lekötött.

20N 30F

2018. ápr. 28. 14:45
 13/15 anonim ***** válasza:

“néha úgy tesz mintha nem érdekelném”


Ez mit takar pontosan?

2018. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

1. mivel a kérdést sem úgy tetted, fel, hogy rá lehessen jönni, mit akarsz, talán vele is kétértelműen kommunikálsz.


2. drágámozás idegesítő, álbizalmas.


3. te is mondhatod ám neki, hogy változott a helyzet.

2018. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#13 Ha ráírok van olyan mintha nem akarna beszélni. Mint amikor én fáradt vagyok és ha nem kérdeznek nem tartom a beszélgetést.


Ezért nem tudom érdemes-e beközölni hogy több is lehetne részemről

2018. ápr. 28. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!