Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen/szűz pasik! Mennyib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen/szűz pasik! Mennyiben változna az életetek/társkeresésetek minősége, ha egyik pillanatról a másikra hasonló külsővel rendelkeznétek?

Figyelt kérdés

[link]

Természetesen az illető személyét figyelmen kívül hagyva, ugyanolyan "ismeretlenek", hétköznapi emberek lennétek abban a formában, ahogy most van, de egyik pillanatról a másikra ilyesmi lenne a külsőtök. Tudom, hogy ez abszurd feltevés, de csak játsszunk el a gondolattal! Mit gondoltok, a következő nap/hét hogyan telne el és miben változna meg az életetek? És most nem csak a társkeresésre gondolok, hanem en bloc mindenre.



2018. ápr. 29. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem voltak gyönyörű barátnőim, de attól még nem nézek ki jól, és évek óta nincs senkim
2018. ápr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Érdekes felvetés, ugyanis korábban már eljátszottam a gondolattal.


Biztosat nem tudok mondani, mert annyira előnytelen a külsőm, hogy így nem derült ki, hogy a személyiségem is ennyire taszító-e, de szerintem nem.


Ha nem most, hanem 2-3 éve változtam volna ilyenre, már akár az esküvőt is tervezhetnénk, bár nem biztos.

Ha most változnék, valószínüleg fel tudnám kelteni az érdeklődést a lány iránt, akit kiszemeltem.


Úgy általánosságban meg szerintem ugyanúgy gondolkodnék, mint eddig, azzal a lánnyal jönnék össze, akinek hasonló a személyisége, és ettől nagyon erős vonzalmat keltene bennem. Szereti a romantikát, a kettesben beszélgetést, azonos a jövőképünk.


Szexkalandokra szerintem ugyanúgy nem vágynék annyira, vagyis nem nagyon élnék vissza bbele, hogy iszonyat jól nézek ki, talán 1-2 lánnyal, aki nagyon-nagyon nyomulna, de nem célom, hogy 100-200 nőn végigmenjek.

2018. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Kb. olyan válaszokra számítottam, mint a 3-as kommentelő, aki például tökéletesen látja a helyzetet. Nagy +1 neki."


Miért, én talán nem így látom? 1-es voltam.

2018. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: Nem, mert leszámítva, hogy magyarázat nélkül 3 szóban válaszoltál még igazad sincs, ugyanis, hacsak nem egy fél kategóriával vagy kevésbé álompasi, akkor is rohadt sok változás lépne az életedbe. Autópályán már akkor is hamarabb behúzódnak a belsőbe, ha egy Skoda Fabia helyett egy Nissan X-Trail-el mész, nemhogy egy fekete Q7-es Audival. A 3-as kommentelő meg tökéletesen látja, milyen hányingerkeltő kettős mérce jellemző a nőkre.
2018. ápr. 29. 17:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenben megváltozna. A nők automatikusan érdeklődési jeleket mutatnának felém. Könnyen tudnék barátnőt szerezni, vagy ha csak szexet akarok, akkor azt is egy nap alatt megkapnám. Ha éppen olyan kedvem lenne, felmennék Tinderre, ahol ilyen külsővel rögtön sikerem lenne.


Mivel érezném, hogy vonzónak tartanak a nők, és hatalmam van a szexuális életem felett, ez alaposan megdobná az önbizalmamat. A rendszeres és kielégítő nemi élet hatalmasat lendítene az önértékelésemen és sokkal energikusabban élném a mindennapjaimat. Motiváltabb lennék, jobban tudnék koncentrálni, sokkal lelkesebben állnék hozzá a megoldandó feladatokhoz. Elmúlna a depresszióm, a szorongásom. Nem lenne továbbá kisebbségi komplexusom, önbizalomhiányom. A frusztrációm szintén eltűnne. Továbbá mivel a nők nekem adnák meg a szexet, ezért nem éreznék nőgyűlöletet - elvégre engem elégítenének ki.


Sokkal nagyobb választási lehetőségem lenne a nők terén, aminek köszönhetően sokkal jobban tudnám kezelni a kapcsolatomat. Nem kéne azzal a tudattal élnem, hogy "vagy ez, vagy semmi".


Összességében: Boldogabb lennék.

2018. ápr. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egyik srác így néz ki és tényleg tapadnak rá a nők, még meg sem kell szõlalnia.
2018. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!