Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom egy férfi legyen határoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom egy férfi legyen határozott, magabiztos, ügyes, ezermester, sportos, humoros és építsen egzisztenciát, de egy nő milyen legyen, nőnek mit kellő teljesíteni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

A férfiaknak is kell elvárásuk legyen a nőkkel szemben...régen rossz ha nincs semmi elvárás.

Számomra a nő is legyen határozott, legyenek céljai, humorérzéke, ne játssza a hercegnőt, ne legyen sértődékeny, őszinteség, hűség stb.

2018. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
9. Én teljesen tudom a férfiak igénytelensége miatt van ez
2018. ápr. 30. 11:36
 13/24 A kérdező kommentje:
Kedves gaboo ez lenne a normális de sajna a férfiak többsége nem ilyen. Nekem is hasonló igényeim vannak de inkább vagyok egyedül mint hogy lejjebb adjam az igényem mert én egy igényes férfi vagyok akinek van tartása
2018. ápr. 30. 11:39
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de te pasiként miért nem tudod, hogy egy nőtől mit vársz el?

Elég annyi, hogy van rajta egy langyos lyuk középen? Így jártál. De rajtad kívül senki se tehet róla, hogy egy igénytelen pöts vagy.

Normális férfinek vannak normális elvárásai. Például ilyen apróságok, hogy a nő is értsen a fentiekhez, vagy legyen jó anya, jó feleség. Az megint csak téged jellemez, ha neked nem kell egyik se, csak egy langyos lyuk.


A másik oldalt is érdemes meghallgatni. Ti mit értékeltek? A külsőt és a szexet. Pont.

Hiába jó anya és hűséges feleség egy nő. Szemrebbenés nélkül cserélik le a pasik egy fiatal puncira.

Akkor miért is gebedjen meg egy nő, ha az első pi.nára le lesz cserélve, aki pár évvel fiatalabb és pár kilóval vékonyabb?

2018. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

Ott zsákutca a gondolatmeneted, hogy ebbōl a szempontodból ez önfeladás, megfelelés, ezért nem mūködik és vált ki heves érzelmeket.


Én mindent magamért csinálok, nem azért, hogy mások kedvében járjak, semmit sem "kellō" teljesíteni senkinek sem.


Azért sose csinálj valamit, hogy másoknak megfelelj, mert úgy nem lehetsz elégedett.Ha teszel valamit magadért tedd, ha másokért is tudsz tenni akkor fejlōdtél.


Szép napot!

2018. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

#14

Igazából pont arról beszélsz, hogy az férfi milyen már, hogy nem támaszt hatalmas elvárásokat, másik felében pedig arról, hogy szerencsétlen nőnek meg kell gebednie.

Nálad nem elvárás, hogy egy férfi legyen jó férj és apa? Dehogynem.

Meg itt, gyakorin már azt is főben járó bűn elvárni egy nőtől, hogy legyen házias. Egyből jönnek a habzó szájú lepontozó lepontozó feministák, hogy akkor a férfi is legyen házias, ők nem konyhai robotok. Inkább örülj annak, hogy egy férfi nem ráz randin azért mert éppen nem tudsz felfúrni egy polcot a falra vagy mert nincs saját lakásod és autód.

Még mindig nem tudsz egyetlen olyan dolgot sem felmutatni ami ne lenne részetekről ugyanúgy elvárva egy férfi felé mint amit ti is nyújtani tudtok, de ez legtöbbször még meg van spékelve jó sok egyéb extrával is felőletek.

2018. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
Nincs egy nagy, közös lista. Pl. én nő vagyok, de nincs ennyi elvárásom férfiak felé. Ugyanígy, két férfi vágyhat másra egy nőben.
2018. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A nő legyen nő... számomra ez is " gyűjtőfogalom, vannak benne külső dolgok és belső tulajdonságok is. Annak sem egyszerű megfelelni.
2018. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"1. Persze az idióták nem kérdezik meg, mert nem vesztik észre hogy többet adtak, adnak be a kapcsolatban mint amit kapnak. Idióta igénytelen barmok akiknek annyi jó hogy van egy biztos lyuk mellettük....de a többibe az agyatlanja nem gondol bele"


->Vajon te a magas igényeiddel vajon hány nőt dugtál meg az elmúlt kb. 1 évben? Az igazi idióta inkább te vagy, mert irigykedsz.


Túl sokat képzelsz magadról, apukám.

2018. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
A gyk-s pasiknak a nőkkel szembeni elvárása, hogy 23 éves (szexpiaci érték csúcsa), csinos, feszes testű legyen. Mivel 25 fölött öregednek, ráncosodnak, elhíznak, már úgyse kellenek senkinek. Tehát a fiatalság és a feszesség az elvárás.
2018. ápr. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!