Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom egy férfi legyen határoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom egy férfi legyen határozott, magabiztos, ügyes, ezermester, sportos, humoros és építsen egzisztenciát, de egy nő milyen legyen, nőnek mit kellő teljesíteni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Legyen szintén magabiztos, a saját foglalkozásában ügyes, jó a konyhában, meg a gyereknevelésben főleg, takaros, mai elvárás szerint legyen állása is a háztartás mellett, legyen szórakoztató, beszédes, ne egy unott lény, értse a humort, legyen jó alakja, nagy mellek, és tip-top minden szempontból (ami sokkal több külsődleges elvárást jelent, mint pasik esetében)= csinos, divatos öltözködés, amit rendszeresen változtat, szép haj, manikürözött körmök, jó smink, ízléses összeállítás a megjelenésében a kiegészítőket is nézve (ékszerek, táskák, cipő, stb.), viselkedésben is nőiességre való törekvés, legyen kifinomult, legyen jó az ágyban...

Meg ezen kívül is sokféle elvárás létezik férfiakra és nézve egyaránt, de mindenki maga dönti el, hogy mennyire tud eleget tenni ezeknek, párkapcsolatban ezek hiányában is lehet az ember.

2018. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Egyes férfiak azért igénytelenek, mert nekik csak annyi kell, hogy legyen punci, más nem is:) Ez ellen nemigen lehet mit tenni.
2018. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

->Vajon te a magas igényeiddel vajon hány nőt dugtál meg az elmúlt kb. 1 évben? Az igazi idióta inkább te vagy, mert irigykedsz.


Túl sokat képzelsz magadról, apukám.


Valóban nem sokat, pedig lehetett volna. Tudod én igényes férfi vagyok aki nem szórja vaktában a magvait állat módján

2018. ápr. 30. 17:02
 24/24 A kérdező kommentje:

"Az igazi idióta inkább te vagy, mert irigykedsz."


Hát inkább rám szoktak irigyek lenni mert lehet hogy 2-3 évbe is beletellik mire találok valakit, de az olyan nő akire irigykedni szoktak...

2018. ápr. 30. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!