Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok? Ki járt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok? Ki járt már úgy, hogy a kiszemelt nő fel akarta jelenteni zaklatásért, mert próbálkozott nála?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 30. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Ne feledjétek:


- ha egy vonzó férfi bókol egy nőnek, az udvarlás

- ha egy nem vonzó férfi bókol egy nőnek, az szexuális zaklatás!

2018. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

#11 Én ezt inkább úgy írnám, hogy "ha teszik a nőnek a bókoló".

De ez csak kötekedés, amúgy tökéletesen igazad van.

De csak azt a férfit vádolják meg, akitől így remélnek pénzt, vagy így akarják tönkretenni - esetenként más kérésére, természetesen azt is pénzért, vagy más előnyért.

2018. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%
igen, kihagytam, hogy számára vonzó
2018. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
Volt, aki nem értett a szóból és csak a feljelentéssel való "fenyegetésből" értette meg, hogy nem tartok igényt a társaságára. Persze ez nem egy "Szia, tetszel" szöveg miatt történt, hanem hónapokon keresztül voltak előzményei. Szerencsére nem kellett meglépni a feljelentést, nekem sem hiányzott volna az az égész.
2019. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Pasiból és nőből is volt olyan, akit ezzel fenyegettem be, hogy békén hagyjon végre... természetesen ha tovább tolják, akkor meg is tettem volna a feljelentést.
2019. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

Ez nem is rossz ötlet. Volt, aki fél év után sem állt le, pedig szóltam már neki, hogy fogja már be a pofáját és akadjon le rólam.


Volt, akit tiltottam, erre valahonnan előásta a számom és elkezdett hívogatni, hisztizni.


Volt egy ismerősöm, aki bedobta kővel az ablakom, mert nem nyitottam neki ajtót, mikor éjjel ott bőgött és dörömbölt, pedig semmi nem volt köztünk.


Van, aki tényleg nem tud veszíteni.

Mondjuk én túl macerásnak tartottam a feljelentést. Ha kamuból jelentgetek valakit, azért akár én is rácseszhetek, mert olyan, mint a hamis tanuzás. Szóval ezzel talán nem minden esetben kellene játszani /nem minden esetben kellene hagyni.

2019. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gyépésmérnök ***** válasza:
14%

Évekkel ezelőtt volt egy 16 éves kiscsaj akit kutyasétáltatás közben megismertem ("Meg lehet simogatni? Olyan édes..."), nem szaroztam, rögtön elkértem a számát.

Még aznap felhívtam, de nem kértem randit.

Onnantól hogy megtudta a számomat, ő felhívott hogy találkozni akar. Megszerveztem a talit, persze nem jött el. Majd mikor és felhívtam hogy megkérdezzem mi volt ez, akkor fenyegetett meg a rendőrséggel hogy ne zaklassam :)

Mégegyszer mondom, ő keresett meg rendszeresen!

Szerencsére a jogot már akkor jobban tudtam mint ő, ezért nem féltem a feljelentéstől, egyszerűen a következő hívást bsztam felvenni.

Viszont nem felejtsük el, vannak bezzegországok (USA, Svédország), ahol a feministák és az SJW-k már elérték hogy bemondásra bármelyik férfit bármiért le lehessen csukatni. Na ezt nem szabad hagyni hogy ezt a femináci terrort itt is bevezessék.

2019. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
16-os: Vajon mit láttak benned, hogy így megzavartad az elméjüket? :) Női jedi vagy? :D
2019. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16os fura hogy bevonzod az ilyeneket. Dehogy a sajátvszememben is a gerendát...Azért is nem nagyon ismerkedem egyideje.

Nem az volt a baj,hogy nem jött össze senki,hanem akik összejöttek....

2019. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!