Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert haragszik vagy utal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert haragszik vagy utal egy pasi, amiatt, ha tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Ket pasival is elofordult.

Egyik ertelmisegi,azt meg megertem,mert en nem vagyok az!masik egy ketkezi munkas,atlagos...

Az ok,hogy tobbre tartjak magukat,es ugy gondoljak en nem vagyok eleg(talan mert meg is hiztam...)

De miert kell azert haragudni,mert erzik tetszenek nekem?

Az egyik amugy kulsoleg nem rossz,de mint kiderult belsoleg egy kaki,meg el is fordul,ha meglat.

Nem vagyok csunya csak az onbizalmam s onertekelesem 0.

De aranyos vagyok amugy s nem ertem,miert kell igy viselkedni.Megalazo.

En nagyon kedves vagyok egy olyan fiuval,aki nagyon nem tetszik es kozeledik felem,kedvesen razom le.De nem utalom emiatt!

Amig nem tolakodo,miert bantsam.

En csak nezek (lehet nyomulos vagyok,vagy fogalmam nincs) s meg emiatt is bunkok.

Persze azota nem nezem oket,meg az egyiktol meg hanyok is.

Mi bajuk van,hogy nem tudjak epelmevel kezelni?



2018. máj. 1. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, ők ezt másképp látják, ahogy kimutatod, hogy tetszenek neked.

Néha én is nagyon paranoiás vagyok, ha az "aurámba" lép valaki, lehet az férfi, vagy nő.

Ha tudnák valahogy biztosan, biztos elgondolkodnának rajta(d) és fokozatosan másképp állnának hozzád.

Nehéz ez, biztos jeleket küldeni valakinek, hogy tetszik.

"(talan mert meg is hiztam...)"

Próbálj kicsit mozogni, fogyózni, több sikered lesz!

2018. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy...
2018. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem ertem,miert vagyok buta!

Ertetted,amit leirtam? 😏

2018. máj. 2. 11:18
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as.Orulnek,ha kifejtend bovebben,hogy lassam,milyen okos vagy! 😊😜

Amugy lehetseges,hogy tenyleg belelepek az aurajukba...

De akkor sem tartom oket ertelmes pasinak,mert nem tudjak udvariasan kezelni a helyzetet.

2018. máj. 2. 11:31
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es! elirtam,bocsi
2018. máj. 2. 11:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát akkor kifejtem: szerintem te nem vagy tisztában a szinteddel, magaddal és legfőképpen azzal, hogy hogyan is kell közeledni egy nőnek egy férfihoz. Az a helyzet, hogy ilyen " tüneteket" az egyszerű nők szoktak produkálni, és vszínűleg nem vagy egy Szabó Erika szintű csaj külsőre sem. És persze a férfiak ilyenkor először jól megdöbbennek, esetleg jót röhögnek rajtad, aztán amikor már semmi sem használ, kicsit " belédgázolnak". Gondolkodj el azon, hogy hogyan " pasizol", mit és hogyan közvetítesz feléjük... szerintem ebben óriási hibákat vétesz, de nem is veszed észre...az meg már butaság kategória. Ennyi.
2018. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Viszont most te kapaszkodj meg!

mert kb. 5evvel ezelott,bizony en egy Szabo Erika szintu csaj voltam.

Csak sajnos egymas utan ertek a lelki traumak,szenvedesek s emiatt tonkre mentem teljesen kulsoleg,belsoleg.

Valahogy nehezen tudok ebbe beletorodni.Erom pedig meg nincs ezen valtoztatni.

Amugy a "ketkezi,parasztot"(en banom,hogy szintjere sulyedtem) egyszer neztem meg,s azota utalatos s nem koszon.

No ki is itt a buta?

Es ezert utalkozni?

Te is gondolkozz el azon,hogy mi okobol veded az ilyen bunkokat.

En ok,elfogadom,biztosan rosszul csinalom a dolgokat.

De akkor is butanak tartom oket!

Egy igazi uriember biztosan nem durcizik meg utalkozik ilyen dolgok miatt.

(es megegyszer kapaszkodj meg!

16 evig Budapesten eltem,s ott nagyon sok "legjobb" pasi nezett meg az utcan!!!!!!De elfogadom most mar, ok!nem vagyok a regi!

Koszi a segitseget!

2018. máj. 2. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Remek. Akkor tegyél érte, hogy ismét Szabó Erika szintű csaj legyél, meglátod nem lesznek ilyen gondjaid...sok sikert hozzá.

Amúgy nem védem sosem a bunkó férfiakat.

2018. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindkettotok valaszat. 😊
2018. máj. 2. 14:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy Szabó Erika szint, még kancsal is, egyáltalán nem jó nő, bármelyik nő nézhetne úgy ki profi fodrász és sminkes után.

Kérdező, ne légy hülye ennyi a titok, olvass, művelődj és hozd ki a külsődből a legjobbat.

2018. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!