Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hülyeség lenne 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne 23 évesen nem komoly párkapcsolatban elvesztenem a szüzességem? Ha már eddig vártam.23L

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön "de ha már 23 éves korodig tartogattad, akkor már tényleg az igazinak add oda, ne valami jött-mentnek".

Én ezzel egyet is értek, viszont olyan szinten eluralkodott már rajtam a testi vágy, hogy nem bírom. Semmi más nem köti már le a figyelmem, csak ez. És évről-évre rosszabb, frusztráltabb vagyok, ahogy észrevettem. Tanulni sem tudok rendesen, sem koncentrálni. Több ismerkedésem is azért ment kudarcba, mert távol laktunk egymástól. Így párkapcsolat nem jöhetett szóba, csak szexet meg nem akartam. Viszont most megint előjött egy ugyan ilyen szitu, de most már fontolóra vettem a csak szexet. Mert amúgy szimpatikus, normális srác nagyon. Szerelem nyilván egyik részről sincs.

Már attól aggódom, hogy teljesen megfogok bolondulni, és a végén annyira hozzászokom, hogy frigid leszek, nem fog lázbahozni a szex. Ennél kiábrándítóbb meg szerintem nincs. És attól is tartok, hogy meg fogom bánni. Ti mit tennétek?



2018. máj. 2. 17:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

#10

Á dehogy. Csak soha nem tudtam még ennyit a női hormonokról, sokkolva vagyok. Mesélj még!

2018. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

Ezt a szerelem marhasagot tenyleg engedd el. Gimiben talan meg van ertelme ehhez ragaszkodni, de folotte mar nem. Ha van egy alapveto vonzalom es ket szonal tobbet tudtok beszelni az eleg. Ki mondta, hogy kesobb nem fordulhat komolyabbra? Nem kell mar az elejen kobe vesni, hogy mi van koztetek, mert most spoileres resz jon: akik elso pillantasra beleesnek egymasba azok is szakithatnak. Ezert kar erre alapozni, mert ugyis menet kozben dol el minden. Azt mondod szimpatikus, szoval nem ertem mi akadalya volna annak, hogy a szex mellett folytassatok a beszelgetest is.


Jo a terved, szerintem vagj bele. Amit az elejen irtal, hogy mindenki a varakozasra buzdit az kinek a szajabol hangzott el? Oregasszonyokebol? A 16 eves idealista hugodebol? Nem mindegy ki es miert mondja neked ezt a tanacsot. Szerintem nincs igazuk es pont az ellentete az igaz: evek ota koveted x modszert eredmenytelenul, itt az ideje kiprobalni az y-t.

2018. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed. Neked kell tudnod, hogy mit szeretnél és mire van szükséged. Nehogy már mások mondják meg neked...


Én fiatalabb vagyok nálad (20 éves), de már engem is mindenki azzal baxtat, hogy miért nincsen még senkim, miért nem volt még senkim, miért nem veszítettem még el a szüzességem, mire várok, vén macskásnő leszek, biztosan csak játszom az agyamat, vonuljak zárdába stb....Gondolom mondanom sem kell, hogy már rohadtul elegem van belőle, de nem érdekel. Az én életem, azt kezdek vele, amit akarok. Leszarom, hogy mások mit gondolnak róla, felőlem el lehet hordani mindennek, ki lehet röhögni, lehet rajtam szánakozni, nem érdekel. Én továbbra is ahhoz tartom magam, hogy komolyabb kapcsolatban szeretném elveszíteni, azt szeretném, hogy olyannal történjen meg, akivel szeretjük egymást és együtt vagyunk. Nekem erre lenne szükségem, egy párkapcsolatra, szeretettel, figyelemmel, törődéssel, támogatással stb., nem pedig szimplán szexre. Szóval én biztosan nem mennék bele se egy gyors kalandba, se szexkapcsolatba. Ugyanakkor, ha neked konkrétan szexre, testi élvezetekre van szükséged, akkor lehetséges, hogy számodra ez is megfelelne.

2018. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

hasonló hozzáállású férfi vagyok mint te és a 13. válaszoló..pár évvel idősebb


és az a helyzet, hogy nekem is tökre nyugalmat ad ha egyedi vagyok

bármit őrizgetek, viselek amiben önként különbözök másoktól


ez addig a pontig jó amíg én magam akarom..egyfajta kiállást ad az embernek, hogy véghezvisz dolgokat nem hallgatva a tömegre..viszont kár, hogy nálad ez úgy tűnik sikertelenül zárul..tényleg nagyon sajnálom, hogy nem akadt partner egy minden szempontból nemes tervhez..

):(

2018. máj. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

Én is nagyon sokáig vártam az igazi, de végül mégsem egy komoly kapcsolatban veszítettem el a szüzességem, és nem, nem bántam meg. Nyilván nem buli után egy idegen sráccal feküdtem fel, csak nem voltam szerelmes. Egyébként meg ha vártam volna a hercegre a fehér lovon, akkor a mai napig is rá kéne várnom...

Úgy voltam már ezzel a helyzettel, hogy ki tudja mennyi ideig kéne várnom még a megfelelő emberre, akibe szerelmes leszek stb., aztán úgy döntöttem, hogy nem várok tovább. Szóval én megtettem és rájöttem, hogy ezt a szüzesség dolgot egy kicsit túlértékelik. És attól, hogy én is ennyire vágytam a szexre nem lettem szexmániás, nem is fekszem le minden második emberrel, aki szembe jön velem. Amit itt írnak, hogy ettől te szexmániás leszel nem igaz.

Ha te úgy érzed, hogy itt az ideje és nem fogod megbánni, akkor szerintem nincs mitől tartanod.

2018. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a helyzetben voltam mint te, megtettem és megbántam.. Nem volt jó, ha lehetne visszacsinálnám, és várnék még 2 évet, mert akkor találtam meg azt akibe tényleg szerelmes voltam.
2018. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha mindenki ilyen személyesre vette a figurát akkor én is: nem véletlenül írtam az első válaszomban, hogy bármi kisülhet ebből. Akivel elveszítettem azzal tudatosan, szándékosan csak egy kalandnak indult, mert mi is messze laktunk egymást és egyéb különbségek is voltak közöttünk. Nem zártuk ki teljesen a kapcsolatot, de a célunk egyikőnknek sem ez volt, mert kicsit csalódottak, fáradtak voltunk és csak szórakozni akartunk. Aztán ez a szórakozás olyan jól sikerült, hogy pont a napokban volt az ötödik évfordulónk.


Ez az életem egyik legnagyobb leckéje volt, hogy nem érdemes foggal-körömmel ragaszkodni egy tervhez (főleg ha láthatóan nem is működik), mert az élet valami sokkal jobbat tartogat számodra.

2018. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira bizonytalan vagy, hogy magadtól sem tudod eldönteni, és itt kell megkérdezned, akkor ne csináld! Csak megbánnád később!
2018. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!