Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki igazából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki igazából tényleg szívesen ismerkedne, de nagyon előítéletes az itt megfordult emberekkel szemben? Vagy nem hiszi hogy valóban pont itt ismerkednének meg?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 21:49
1 2
 11/19 anonim válasza:
0%
Én ismerkednék, csak amikor át szoktam küldeni a képemet, a beszélgetés befagy mint a tó télen.
2018. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés unalmas.
2018. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Az "itteni emberek" ugyanazok, akikkel nap mint nap találkozol a munkahelyeden, az utcán, az üzletekben és mindenhol.
2018. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát a gyk más témáiban talán igen, ebben pont nem, itt néha olyan, mintha szellemi fogyatékosok között lenne az ember.
2018. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
1, Van, de én nem feltétlen vagyok elítéletes, azonban szeretek résen lenni; 2, Jó lenne hinni benne, de ahhoz legalább 1 pozitív tapasztalatra lenne szüskég. (F)
2018. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Én egy héten vagy 1x nézek fel ide, de akkor is fogom a fejem, ami megy ebben a kategóriában.

Komolyan kíváncsi lennék pár nőnek a képére itt, egy kettő olyan hatalmas lóról beszél néha.

2018. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Itt sokkal több az introvertált, mint kint. Sok a bénázás mikor két kommunikációs analfabéta próbál kezdeményezni egymásnál 😄 hát na! Ne parázzatok, az a lényeg!
2018. máj. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 swagolasz ***** válasza:

Vevő vagyok rá, de arc nélkül azért mégsem az igazi és megbántani sem akarok senkit, hogy otthagyom vagy nem válaszolok, ha valami nem stimmel számomra.. Nem az emberekkel van a baj, mert mindenki más és más, itt is vannak biztos nagyon aranyos lányok és vannak taszítóak is, de szerintem ez is nézőpont kérdése :D


22/F

2018. máj. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bizonyíték xd 19F vagyok. It ismerkedtem meg egy gyönyörű lánnyal . Már.szerelem is alakult ki belőle pár hete és randizni.fogunk érettségi után. Mért ne lehetne itt ismerkedni?'
2018. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!