Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen egzisztenciával lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egzisztenciával lehet vékony barátnőm kövér férfiként?

Figyelt kérdés

Amúgy rengeteg kövér nő mondja hogy vékony pasik az esetei....nekem is a vékony nők, talán az ellentétek vonzzák egymást lehet az oka...

Amúgy van egy biztos állásom, ahol 160at keresek nettóba, pesten örököltem egy kis lakást és van egy régi fábiám


2018. máj. 8. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egzisztencia? Ne már....

Na én azért nem szeretem a kövér pasikat, mert nem tetszik ahogy a hasuk rálóg a micsodájukra. Az a pici még kisebbnek tűnik és még az iramot sem bírja, csak liheg meg kínlódik. Volt ilyen barátom, emberileg nagyon jó volt,de az ágyban nem jött be.Persze nem akarok általánosítani, de nekem ez az egy élmény elég volt.

2018. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ennyi az elvárásod, hogy legyen vékony...? Nem csak azért nem lesz vékony barátnőd mert kövér vagy, hanem mert végtelenül felszínes is. De ha csak ennyi kell, akkor miért nem teszel érte és fogysz le?? Jaa hogy ahogy fel kéne emeld a segged hát igen ez ilyen.
2018. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem duci nőként mindig a magas, testesebb férfiak tetszettek azért is, mert más szemszögből látnak, sok szempontból.
2018. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Ismerek egy ilyen pasit, és van egy csinos, vékony barátnője.

A csajt verte az összes pasija, a legutolsó is. Van három gyereke 24 évesen, három apától. Munkája hol van, hol nincs, de inkább hol nincs. Buta, lusta, főzni nem tud, takarítani nem szeret. Állandóan féltékenykedik, hisztizik, öt percenként talál okot, hogy jelenetet rendezzen.

A pasit ismerem régebben. Szokott sokat panaszkodni a nőjére. A lelke mélyén ő is tudja, hogy azért van vele, mert van hol laknia a pulyákkal, és eltartja őket. De nem akarja kidobni, mert fél, hogy soha többé nem lesz ilyen jó nője.

2018. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szerelem legyen vak, hanem a nő, akkor van esélyed.
2018. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lesz, akinek majd bejössz így, de azért ne gondold, hogy minden vékony nő majd utánad fog epekedni.


Vannak olyan nők, akiknek bejönnek a kövér férfiak, és vannak olyan nők, akiknek nem. Nekem például nem. Remek, érezd jól magad a bőrödben így, de én aktív életet élek, sportolok, utazok, nem gondolom, hogy tudnád vagy akarnád egyáltalán tartani velem a tempót.


Nézzük az egzisztenciát, a jövedelmem magasabb a tiédnél (igaz, van másodállásom is, de a főállásomban is többet kapok, mint te, ehhez jön a plusz meló, cafeteria), saját lakásom van, de nem örököltem és nem a szüleim tették alám, hanem munkával gyűjtöttem össze... Autóra meg egyelőre nincs szükségem, de tanulok, hogy megcsináljam a jogsit.

2018. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha a pénzeddel akarsz csajozni, ahoz kéne pénz. Szóval most úgy állunk, hogy van egy jóval átlag alatti külsőd és egy átlag/kicsit átlag alatti kereseted. Van valami amit fel tudsz mutatni és ellensúlyoznáa kövérséged?
2018. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen ekkora elvárásod úgy hogy egy malac van. Ez a véleményem.

Egy örökölt lakás még egy régi Skoda nem nagy egzisztencia hanem egy átlag....

2018. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!