Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, hogy nem akarok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem akarok olyan pasikkal összejönni, akiknek 2-6 hónapja nincs munkája és keresni is csak látszatból keresnek munkát?

Figyelt kérdés
Én 27 éves vagyok, 30-40 közti pasikról van szó. Egy elvárásom van a leendő párom munkájával kapcsolatban: legyen neki. A kérdést kíváncsiságból írtam ki, mivel idén csak ilyen pasikkal találkoztam. Ha szóvá teszem a reakció ilyesmi: én mit képzelek, hogy ez elvárás, majd keres ha pihent eleget, ő keres csak én nem látom, pont amihez ért abban nem tud elhelyezkedni, mondjak fel én is, pihenjünk együtt.

2018. máj. 11. 02:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha jogos, ha nem, munkanélküli emberrel én se ismerkednék. Kb csak az nem tud itthon munkát szerezni, aki nem akar. Ha kirúgnának, akár bolti eladó is lennék pár hónapig, közben folyamatosan interjúkra járnék annak érdekében, hogy találjak olyan munkát, ami normális. De munkanélküli nem lennék, mert égne a pofám tőle. Meg amúgy se értem, ezek az emberek hogy tartják el magukat ha "pihennek"...?

27N

2018. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondj fel te is,pihenjünk együtt...az igen! :) Egyébként az engem is érdekelne,hogy ha valaki egyedül él és nem dolgozik,akkor miből tartja fenn magát és a lakást?
2018. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Volt ilyen párom, mint amilyenről írsz. Akkor nekem sem volt munkám, nem zavart, hogy neki sincs és a kapcsolat is alakulhatott, mert sok időnk volt programokat szervezni egymással. Viszont az zavart, hogy mikor ültünk a szoba két végében és álláshirdetéseket néztünk, odaléptem hozzá, ha találtam neki való hirdetést, és épp más csajjal chatelt...

A kapcsolat amúgy behalt, amikor én elhelyezkedtem, és őt zavarta ez, nem engem.

2018. máj. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos.

Én pl csupa olyan lányokkal randizok, akik el akarják magukat tartatni. Sajnos nem találkoznak úgy látszik azok, akik mind a ketten szorgalmasak és akarnak dolgozni.


A lányok még meg is mondják nekem, hogy nem is fog dolgozni. Ő gyerekeket akar és nyugiban nevelni én meg majd dolgozok. A húgom is ilyen, küldi a férjét a munkába.

Csak nálam az a baj, hogy 180 e nettót keresek és erre nem lesz elég, nélkülöznénk. És ezt sok lány látja is, azok meg nem mondanak nekem semmit. A fizetést megkérdezik és szeva...

Talán cigány lánynak elég lenne ennyi pénz, lehet ott kell keresgélnem, csak akkor meg jön a "csálád".

2018. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez nem jogossag kerdese. Azzal ismerkedsz, akivel akarsz, aki neked megfelel.
2018. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos. Én "megengedőbb lennék", nálam a 6 hónap még a határeset, de az is csak akkor, ha addig a szakmájában keresne, és utána átállna más munkák keresésére aktívan. A "mit képzősz te hogy megkérdezed, mé nincs munkám" meg a "pihenekbmeg" az abszolút kizárást vonna nálam is maga után :).
2018. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jogos hát. 29 vagyok, stabil, jól fizető melóm van. Sokáig kerestem, de én tényleg kerestem. :D

Bár csajom nincs, legalább ez jól megy. :D

2018. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jogos, vagyis inkább azt mondanám, ha bármi van ami miatt úgy érzed nem akarsz kapcsolatot valakivel ne is menj bele, mert az mindig zavarni fog.
2018. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Jogos!


Én csak Gazdag palikkal járok akit lehuzhatok penzel. 69/N

2018. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!