Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha férfiak írnak teljesen kulturált módon a párkeresési tapasztalataikról hozzászólást és megosztanak olyan történetet amiben bizony a nő a hibás, akkor le vannak pontozva?

Figyelt kérdés
Ennyire sok itt az önző, megkeseredett és zavarodott feminista, aki nem tudja az agyával felmérni azt hogy a férfiaknak is ugyanúgy megvannak a problémáik nehézségeik mint a nőknek
2018. máj. 13. 12:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nyolcas egy férfi ugyan miért szavazna le egy másik férfit azért mert az illető csalódott egy kapcsolatban és elmondja az észrevételeit? Egyáltalán nem életszerű. Persze biztos akad ilyen is, de azért valljuk be 99 százalékban nem a férfiakat fogja zavarni.
2018. máj. 13. 17:38
 12/17 anonim ***** válasza:

" 99 százalékban nem a férfiakat fogja zavarni."

Na ez roppant naív!:)

2018. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#12: Ebben mi a naiv? Általában a lepontozóktól jövő válaszoknál ott szokott lenni, hogy TI férfiak és hasonlók. Már a női lepontozók is férfiak és már az is a férfiak hibája? :D
2018. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tizenkettes az ilyen megjegyzéseiddel semmi mást nem csinálsz mint engem igazolsz. Felvetek egy témát vagy mondok valamit, és akkor értelmes érvek hiányában jön ez a tipikus "de a férfiak is" szöveg meg az értelmetlen kukacoskodás. Ennyire kellemetlen volna nektek beismerni hogy igazam van és inkább terelni kell a témát?

Akkor hadd segítsek! Találjuk ki azt is mindjárt, hogy a férfiak hozzászólásai valójában azért vannak lepontozva mert minden férfi regisztrál még 15 profilt és lepontozgatja saját magát, mert e a titkos fétisünk. Így megnyugszik a lelketek?

2018. máj. 19. 09:01
 15/17 anonim ***** válasza:

Tarthatsz itt boszorkány üldözést, ha úgy érzed az életed ettől szép lesz, mert én spec mindkét oldal fejére magas ívben tojok. Ezen az oldalon a látszat 2 tábor:

Feminácik, szerencsétlen nyavajgó lúzer férfiak.

De ha kicsit is jobban figyel a felszínnél valaki akkor rájön, hogy 2 tábor van: az átlag felhasználó a világfajdálmával, és a trollok. Szóval minden generált feszkó tőlük ered. És a "szerencsétlen, töketlen pasik" renoméját is ők gyérítik nagybaltával. Sok minden van ezen az oldalon ami torzítja a képet. Pl. (most pisild le a bokád örömödbe) de női troll azon élvekedik, hogy magát pasinak kiadja oda megy a tábor közepébe és adja a lovat a "szemét feminácik" mozgalom alá, közben a vérben vergődő pasikon röhög.

De férfi oldalon is nagyon megéri lehúzni a renométokat különösen egy trollnak és méginkább ha dugni akar. Mert a névtelenséget kihasználva fűzi itt a csajokat, majd ha nem áll kötélnek akkor jön a hajtóvadászat. A zaklatás, a szégyenítés stb... a lány pedig csak annyit lát, hogy több férfi rászállt. Mire rájön, hogy ez 1 elmebeteg, addig eljut oda, hogy már senkivel nem akar kommunikálni innen. Pedig csak annyi volt a bűne, hogy mint lehetőség a gyakorit is számításba vette mint ismerkedős hely. Ez megint csak alatatok vágja a fájt.

És akkor még azokról a trollokról nem is beszéltem akik úgy akarnak jó pontot szereni a szebbik nemnél, hogy nektek beszól, lepontoz és kacarászik. Meg ezt amúgy a leleményesebbje szokta tenni azért is hátha egymás torkának esik a nép, és akkor meg van a napi betevő.


Szóval én a jelyzet komplexitására próbáltam felhívni a figyelmed. Sok mindent megéltem itt. Sok emberrel beszéltem már.

De célt tévesztettem és hibám elismerem, vállalom! Én kérek most tőled elnézést, mert a kérdésed alapján értelmes embernek néztelek (és tojjom le, hogy mi a nemed), aki talán képes túllépni azon a végtelen egyszerű, 2 bites látásmódon, hogy itt két tábor van: a szemét nők és a szerencsétlen férfiak!

Ezzennel megkövetlek! Nem háborgatlak többé, további eredményes elmélkedést kívánok a továbbiakban!

2018. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted feminácik vs nőgyűlölő férfiak helyett sérült emberek vs trollok küzdelmei zajlanak itt?

Gondold így, ha ezt kellemesebb elfogadni! Én meg úgy gondolom hogy szándékos uszítás megy a nemek között itt is, a médiában is és még számtalan egyéb helyen is. Azon egyszerű okból hogy a külünböző nővédő és feminista szervezeteknek rengeteg pénze van a férfiak démonizálásából, és az internet a legjobb hely erre.

2018. máj. 21. 09:01
 17/17 A kérdező kommentje:
Az állításomat pedig továbbra is fenntartom, nem a férfi fogja lepontozni a másik férfit. Az amit mondasz hogy valamelyik férfi így próbál imponálni a nőknek, elenyésző kisebbség. Meg különben is irreális, miért akarnak bármelyik férfi is feministáknak imponálni? Ennyi erővel ki is herélhetné magát.
2018. máj. 21. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!